CYKL STERYDOWY Nr 9 “Bezpieczny cykl dla kobiet”

Witam , często na forach internetowych jest sporo pytań od kobiet dotyczących sterydów , innych środków uznawanych jako doping.

Ktoś zapyta się czemu ? Czemu kobiety chcą sięgać po sterydy ?

Odpowiedź jest prosta w dzisiejszych czasach , kulcie wysportowanej sylwetki , każdy z nas chce mieścić się w tych modnych standardach , tak jak faceci chcą rywalizować , tak i kobiety chcą wyglądać jak ich idolki z seriali czy modelki widziane w tv.

Co kiedy kobieta pyta o sterydy ?

Po pierwsze pamiętajmy że , sterydy to nie jest złoty środek , że weźmiemy cudowną tabletkę , położymy się w łóżku i efekty pojawią się same.  NIE !!! Zacznijmy od tego że zanim sięgniemy po sterydy , zmiana musi nastąpić w naszej głowie , czas zmienić nawyki żywieniowe , można o tym poczytać tutaj. Następnie czas iść na trening , nie musimy od razu kierować się na siłownię itp , można zacząć od tego co lubimy np: jazdy na rowerze , długich spacerów , bieganie , pływanie itp , jeśli zaczynasz być aktywny powoli wchodzisz na wyższy poziom , zaczynasz korzystać z usług trenera personalnego , czy zaczynasz trenować daną dyscyplinę sportową to napewno efekty się pojawią .

Ok , jesteś aktywna fizycznie , jedzenie dopięte na ostatni guzik jesteś zdrowa , spożywasz suplementy i następuje STOP , waga się zatrzymała , z sylwetkę jest podobnie , nie możesz przejść na kolejny wymarzony przez siebie poziom , zaczynasz szukać czegoś mocniejszego , niż suplementy …. zaczynasz interesować się sterydami.

Tak naprawdę 90 % sterydów nie jest bezpieczna dla kobiet , warto wiedzieć co można brać a czego nie , dewizą naszego portalu jest efektywność i bezpieczeństwo dlatego rozpisaliśmy bezpieczną kurację :

Cykl dla kobiet :

1-10 tyg – HCG 5000j – podawane w poniedziałek , środę i sobotę w dawce po 125 j.

1-10 tyg- Cytomel T3pierwsze 2 tygodnie dawka dzienna to 12,5 mg , po dwóch tygodniach przechodzimy na 25mg dziennie , na ostatnie 2 tygodnie znowu przechodzimy znów na 12,5mg. (2 tyg – 12,5mg , 6 tyg- 25mg , ostatnie 2 tyg-12,5mg)

Taka kuracja jest bezpieczna dla gospodarki hormonalnej kobiety , a przy aktywności fizycznej i przestrzeganiu podstawowych zasad odżywiania przynosi rewelacyjne efekty , kolejnym plusem jest cena tej kuracji bo nie przekracza ona kwoty 150 zł za 10 tygodni kuracji !!!!

O rewelacyjnym wpływie HCG na kobiecy organizm już od paru lat pisze amerykańska blogerka HCG CHICA , ale i nie tylko wystarczy poczytać trochę forów o tematyce dopingu i znajdziemy tam ogromną bazę informacji na temat hcg , my sporo napisaliśmy o hcg tutaj i tutaj .

Masz pytania ? Napisz do nas na sterydyorg@tutanota.com