Kamagra Oral Jelly Women Ajanta (5szt/op) – 90zł

Kiedy słyszymy kamagra to od razu na myśl przychodzi nam środek na potencję dla mężczyzn.

I prawidłowo bo środek ten od pewnego czasu jest bardzo popularny u panów . W Internecie znajdziecie sporo informacji o problemach z potencją u mężczyzn i nie tylko , ale co kiedy problem ten dotyczy kobiety ? Oziębłość seksualna , brak chęci na sex z partnerem , jak sobie z tym poradzić ?

Kamagra dla kobiet

Teraz zwracam się do pań 🙂 Czy miewacie brak chęci na sex ? Oczywiście jestem w stanie to zrozumieć , w dzisiejszych czasach współczesna kobieta w natłoku obowiązków służbowych i nie tylko jest na nogach po 18 godzin dziennie ,życie w ciągłym biegu , złe odżywianie , czy problemy zdrowotne , mogą skutkować obniżeniem lub brakiem kobiecej potencji . Odkryta w Wielkiej Brytanii , Kamagra dla kobiet ma za zadanie pomóc kobietą zniwelować skutki uboczne trybu życia , zmęczenia itp.  Tak więc jeśli czujecie potrzebę warto odwiedzić nasz dział zakupowy , klikając tutaj.

Co spróbować zanim sięgniemy po kamagrę ?

Po pierwsze drogie panie , to warto wygospodarować trochę czasu dla siebie , na chwilę relaksu , bądź relaksującą kąpiel , osobą które nie lubią popołudniowej drzemki proponujemy natomiast trening , bo nic tak nie obniża libido , jak siedzący tryb życia. Wysiłek fizyczny i relaks to naturalny środki na przywrócenie potencji na właściwe tory , jednak jeśli faktycznie nic z tego nie jesteśmy w stanie zrealizować , praca ,obowiązki domowe , dzieci, itp , jesteśmy bądź co bądź zmuszeni do sięgnięcia po środki farmaceutyczne i tu warto rozważyć ofertę koncernu Ajanta.

Ajanta Kamagra Oral Jelly

W 1 saszetce znajduję się 100mg substancji która sprawi że szybko nabierzecie ochoty . Dlaczego żel ? Po pierwsze żel szybko zostanie przyswojony przez nasz organizm i już po około 15 minutach odczują panie efekt działania Kamagry. Kolejną zaletą jest to że żel jest w różnych smakach , także przyjęcie odpowiedniej dawki jest bez problemowe , panie które już testowały kamagrę w żelu , potwierdziły że oprócz tego że jest skuteczny , to jest jeszcze smaczny.

Za popęd seksualny u kobiet odpowiadają zmysły ( smak , węch , słuch , wzrok , dotyk itp) , zmysły te wpływają na zwiększenie ukrwienia łechtaczki , ale jak napisaliśmy wcześniej nie zawsze to musi zadziałać , i wtedy w łatwy i komfortowy sposób można wspomóc się właśnie naszą kamagrą dostępną w naszym sklepie.

Po upływie już 15 minut odczujecie jej działanie , w 1 porcji znajduje się 100mg substancji która zapewni panią niezapomniane i przyjemne chwile .

Kamagra swoje działanie utrzymuje do 6 godzin od spożycia , w tym czasie kobieta może osiągnąć wiele orgazmów. Kolejny duży plus wersji Jelly , jest taki że nie obciąża wątroby jak tabletka , jest łatwiejsza w podawaniu , ma dobry smak , działa szybciej i nie obciąża wątroby.

Dostępne smaki

W zależności od dostawy na sklepie posiadamy następujące smaki :

  • truskawkowy
  • ananasowy
  • pomarańczowy
  • bananowy
  • czekoladowy
  • karmelowy

Informacje o dostępnych smakach piszemy zawsze w wiadomości prywatnej , zapraszamy do kontaktu.

W naszej ofercie znajdą państwo oryginalny produkt pakowany po 5 saszetek , atrakcyjna cena zachęca do zakupów , nie zaleca się przekraczania  dawki 100mg.

kamagra-oral-jelly-kobieta-sklep