Jarrell Miller złapany na dopingu 17.04.2019

Dnia 17.04.2019 świat boksu zszokowała wiadomość od komisji antydopingowej VADA , a mianowicie o wpadce pogromcy Tomasza AdamkaJarrell Miller wpadł na testach antydopingowych przed walką z mistrzem świata Anthonym Joshuą.

Co takiego podjadał Miller ?

Świat sportu , dopingu , jaki i antydopingu rozwija się i zmienia z każdym rokiem , tylko patrzeć jak niektóre popularne dziś koksy przejdą do wspomnień i historii.  Bohater naszego artykułu , nie wpadł na sterydach , epo …. wpadł na coraz popularniejszych i w niektórych krajach zupełnie legalnych Sarm !!!!

Jarrell Miller w przygotowaniach do walki wspomagał się popularnym sarmem jakim jest Endurobol ( bardziej znany jako Cardaryna lub GW-501516) .

Jeśli ktoś nigdy nie trenował boksu , lub innych sportów walki , to nie wie jak ciężkie są to i wymagające treningi , o Endurobol pisaliśmy już sporo tutaj.

W wielkim skrócie napiszemy tutaj że endurobol ma właściwości lecznicze w przypadku zaburzeń metabolizmu, dodatkowo wychwytuje glukozę w mięśniach szkieletowych , spala zbędną tkankę tłuszczową oraz aktywnie wpływa na zwiększenie ilości mitochondriów co ma wpływ na proces oddychania komórkowego. W praktyce daje dobre rezultaty przy wzroście siły jak i wytrzymałości tak niezbędnej w sportach walki.

Ten i wiele innych sarmów wraz z opisami i poradami na temat dawkowania znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Co dalej z walką o mistrzostwo świata w boksie ?

Promotor Anthony Joshua twierdzi że walka jego podopiecznego jest nie zagrożona , natomiast “Big Baby” może stracić gażę w wysokości 5mln dolarów , teraz wszystko zależne jest od wykonania próbki B .

Nie jest to pierwsza wpadka Jarrell Millera , w 2014 roku startując jeszcze w kick-boxingu również został złapany na zażywaniu dopingu, co ciekawe na konferencji prasowej parę miesięcy temu to on zarzucał swojemu przeciwnikowi że sięga po niedozwolone środki.

Co to jest Sarm ?

Selektywne moduły receptora androgenowego w skrócie SARM , są to grupy związków chemicznych które łączą się z naszymi receptorami i oddziałują na nie . Sarm wywołuje reakcje receptorów , co w działaniu przypomina sterydy , czyli możemy spodziewać się utraty tkanki tłuszczowej , wzrost siły , poprawę regeneracji , jednak bez przyrostu prostaty jak często bywa przy zażywaniu sterydów.

Dzięki temu zostały one wprowadzone do świata farmaceutyki jako bezpieczniejsza alternatywa dla sterydów. Na chwilę obecną Sarmy nie są podzielone na grupy o konkretnym przeznaczeniu , nieumownie dzieli je się według wpływania na dany zakres stymulacji.

Podsumowanie

Podsumowując szkoda dobrej walki , bo jest ona zagrożona , jednak miejmy na uwadze że Sarmy w niektórych krajach są całkowicie legalne , i moim zdaniem chwilę będziemy musieli poczekać aby ich sytuacja prawna wyjaśniła się w innych krajach.

Po pewne i sprawdzone sarmy zapraszamy na sterydy.org.pl