CYKL STERYDOWY Nr8 ” Testosteron + Turinabol”

Kolejna propozycja

Ostatnim czasem skonsultował się z nami klient po poradę , interesowała go kuracja oparta na testosteronie z dodatkiem sterydu oralnego .  Jego wybór padł na Testosteron Undecaonate + Turinabol .  Osoba stosująca powyższe  środki ma 4 letni staż treningowy i 27 lat ( 187 cm wzrostu i 83 kg wagi). Chcę nabrać masy mięśniowej ale bez przesady , zależy mu na dobrze jakościowo masie mięśniowej. Po naszych drobnych sugestiach i poradzie uznaliśmy że kuracja będzie wyglądała następująco.

Rozpiska

1-14 tyg – 1,5 ml Testosteron Undecaonate EP tygodniowo (300mg/tyg)

1-6 tyg – 40mg Turinabol Ep dziennie ( 4 tabletki dziennie)

8 tyg – 1 op HCG Eurigill ( podzielone na 2x 2500 iu co 3 dni) HCG trzymamy w lodowce

( warto pod ręką mieć antyestrogen w razie zbyt szybkiego podniesienia poziomu estrogenu)

PCT:

W 16 tyg – 1 op HCG Eurigill ( podzielone na 2x 2500 iu co 3 dni) , po skończeniu Hcg zaczynamy Clomid – 2 dni 3 tab na noc , kolejne 10 dni po 2 tab , ostatnie 2 tyg po 1 tab

Uwaga

Warto jest w 7-8 tygodniu zrobić badania hormonalne na testosteron i estrogen , abyśmy wiedzieli czy do kuracji dorzucić AI ( antyestrogen). Jeśli zauważysz niepokojące objawy takie jak swędzenie sutków , nadmierną retencje wody , obniżenie libido , warto jest zbadać estrogen wcześniej .

Atrakcyjny rabat

Kupując taki zestaw zyskujesz atrakcyjny rabat za pełny cykl – do 10%

Zapraszamy do kontaktu email

Cena za ponad 3 miesięczną kurację z odblokiem jest zazwyczaj atrakcyjna , a cykl przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo i atrakcyjne przyrosty. Wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej , jak i siły gwarantuje nam połączenie Testosteronu z Turinabolem. Undecaonat w tym przypadku to najdłuższy estr testosteronu jaki jest dostępny obecnie na rynku także iniekcje nie będą uciążliwe a twoja sylwetka ulegnie ogromnej wizualnej poprawie.

Produkty w kuracji

W kuracji wykorzystano produkty firmy Euro-Pharmacies , dzięki temu mamy pewną i sprawdzoną jakość w przystępnej cenie , strona e-sterydy.pl jest akredytowanym dystrybutorem tego producenta co można sprawdzić na jego stronie internetowej ( tutaj).

Jeśli chciałbyś aby kuracja została ułożona na tych środkach , jednak z użyciem innego producenta zapraszamy na naszego maila .