Sprawdzeni producenci : Nanda Laboratories

Wstęp

Witam , tego artykułu nie chciałem pisać w ciemno , jakiś czas temu otrzymaliśmy propozycję nawiązania współpracy z Indyjskim producentem jakim jest Nanda Laboratories.  Dotychczas bazowałem tylko i wyłącznie na sprawdzonych producentach ,o  Nanda nie wiele mogłem powiedzieć , w naszym kraju raczej z nią się nie spotkałem. A więc po wymienia kilku uprzejmości na @ , otrzymałem certyfikaty jakości , dane fabryk w których odbywa się produkcja oraz próbki produktów . Ale o tym trochę później , przedstawię w pierwszej kolejności trochę więcej informacja o producencie .

Nieco więcej o Nanda

Nanda na rynku farmaceutycznym w Indiach jest dostępna od ponad dekady , jednak w 2017 roku postanowili rozszerzyć swoją ofertę o popularne sterydy , spis produktów , cennik ,opisy , jak i możliwość zakupu znajdą państwo tutaj.     W Indiach gdzie działają już od jakiegoś czasu znani są z jakości swoich środków , o czym przekonałem się osobiście testując ich Sustanon 🙂

Jako jedna z nielicznych firm na rynku , dużą część swoich funduszy inwestują w badania i rozwój. O jakości produktów mogą świadczyć certyfikaty ISO i GMP , dostępne na stronie producenta. Z informacji które znalazłem w internecie widzę , że dzięki zaawansowanej technologicznie linii produkcyjnej , świadczą usługi zewnętrzne dla innych producentów farmaceutycznych. Najprawdopodobniej w przyszłym roku , oferta producenta będzie poszerzona o kolejne popularne w dopingu środki. A w 2020 roku na rynku mają pojawić się ogólnie dostępne suplementy dla sportowców.

Weryfikacja produktów

Tutaj można sprawdzić autentyczność produktów , rzadko się spotyka aby producent sterydów tak poważnie i z powołaniem podchodził do przedstawiania swoich produktów , proces weryfikacji jest prosty i widoczny dla klienta , a patrząc na jakość sterydów jak i całej otoczki opakowań itp , widać że mamy do czynienia z produktem aptecznym.

Spis sterydów

Depotest250- Testosterone Enanthate 250mg  10 ampułek -150zł
Virotest100- Testosterone Propionate 100mg 10 ampułek -120zł
Cypiotest250- Testosterone Cypionate 250mg 10 ampułek -150zł
Variotest250- Testosterone Sustanon 250mg 10 ampułek -150zł
Nandrogen250- Nandrolone Decanoate 250mg 10 ampułek-200zł
Stanoject50- Stanozolol 50mg 10 ampułek -140zł
Mastebolic100- Drostanolone Propionate 100mg 10 ampułek -220zł
Trenaplix100- Trenbolone Acetate 100mg 10 ampułek -280zł
Equibol250- Boldenone Undecylenate 250mg 10 ampułek -200zł
Methabolone- Methandienone 10mg/tab  100 tabs -95zł
Stanofort- Stanozolol 10mg/tab 100 tabs -145zł
Clenbulase- Clenbuterol 40mcg/tab 100 tabs -110zł
Oxandrone- Oxandrolone 10mg/tab 100 tabs -380zł

Ceny które są podane są cenami dostępnymi  w sklepie sterydy.org.pl , przy większym zamówieniu prosimy o kontakt priv w celu ustalenia pakietu promocyjnego.

Opisy sterydów

Wszystkie opisy sterydów itp , są dostępne na naszej stronie sterydy.org.pl , dlatego tutaj nie będziemy tak mocno się rozpisywać nad opisem każdego środka z osobna , pragnę tylko poinformować że część środków stosowałem osobiście wykorzystując je w swoim CYKLU i jestem bardzo zadowolony , żadnego bólu , a badania laboratoryjne wykazały że stężenia są w 100% prawidłowe. Moje prywatne odczucie jest tu takie że cena jest porównywalna do jakości i śmiało mogę polecać produkty NANDA każdej pełnoletniej i świadomej osobie która poszukuje pewnych sterydów w internecie.

Podsumowanie

Podsumowując Nanda  warta jest uwagi jeśli zależy ci na w pełni bezpiecznym i jakościowym cyklu dlatego jakiś czas temu ich produkty pojawiły się w ofercie naszego portalu , miejmy nadzieję ze niedługo dojdzie ich jeszcze więcej . Z każdym tygodniem grono osób zadowolonych z sterydów firmy Nanda się powiększa , bardzo nas to cieszy i jesteśmy mega wyróżnieni że jako pierwsi wprowadziliśmy je na rynek PL.

Na udane zakupy zapraszamy na sterydy.org.pl