Helios

Ostatnimi czasy sporą popularnością w PL cieszy się Helios DBPharma.

Co to za środek i jakie ma działanie ?

Helios jest miksem dwóch popularnych środków wykorzystywanych w tzw. redukcji a mianowicie znany od lat Clenbuterol Hcl 40mcg , a drugim jest coraz popularniejsza w kulturystyce Yohimbina Hcl 5,4mg. Połączenie tych dwóch środków daje bardzo szybkie i widoczne rezultaty , zwłaszcza że producent db-pharma , zadbał o to aby Helios był podawany wyłącznie iniekcyjnie. Podaje go się miejscowo w celu usunięcia z danego obszaru tkanki tłuszczowej , szczególnie w okresie natężonych treningów i przed startem w zawodach.

Clenbuterol

O Clenbuterol napisaliśmy już bardzo wiele na naszym portalu , więcej informacji znajdą państwo tutaj. Nieco więcej postaramy się napisać o drugim mniej znanym składniku jakim jest Yohimbina.

Yohimbina

Jest to substancja która ma za zadanie blokować i wiązać w naszym organizmie receptory alfa-2. Dzięki tym czynnością powoduje ona produkcję norepinefryny. Norepinefryna jest hormonem odpowiedzialnym za uwalnianie kwasów tłuszczowych z tkanki co bezpośrednio przyczynia się do ich spalania. W wyniku pracy tego hormonu wytwarza się ciepło czyli energia.

Yohimbina podobnie jak efedryna stymuluje do pracy nasz centralny układ nerwowy , co wiąże się z tym że mogą wystąpić takiej objawy jak : drżenie rąk ,podwyższone tętno, oraz poddenerwowanie. Pamiętajmy jednak że nadużywając i często sięgając po Yohimbinę mogą wystąpić efekty niepożądane , takie jak : spadek siły czy niezbyt komfortowe odczucie “rozbicia” podczas treningu. Praktyka pokazała że sporo osób stosujących Heliosa , miały odczucie nazwijmy to mniejszego zaangażowania w trening.

Helios niezawodny w walce z tłuszczem

Produkt DbPharma to tak naprawdę połączenie dwóch znanych nam już substancji, kiedy są one podawane jednocześnie w tej samej chwili , za pomocą insulinówki ,podskórnie , to dzięki tej metodzie wspaniale się uzupełniają , czego efektem jest szybka i skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej. W celu maksymalizowania efektów w spalaniu tkanki tłuszczowej Helios podawany jest dodatkowo z Efedryną lub hormonami tarczycy takimi jak Cytomel-T3 lub T4. Ktoś może się spytać czemu dodajemy Efedrynę ? Odpowiedź jest prosta , dodajemy ją tylko po to aby pobudzić się na treningu , oraz uzyskać lepsze samopoczucie , ma to na celu zredukować efekt uboczny yohimbiny.

Helios zyskuje coraz więcej odbiorców w Polsce , stąd znalazł się on w naszym sklepie. Sportowcy mają już swoje ulubione i sprawdzone środki choćby Clenbuterol w postaci tabletek, ze względu na rozpoznawalność oraz dostępność. Helios jednak jest dużo bardziej skuteczny i z czasem myślę że stanie się o wiele bardziej popularny w naszym kraju.

Dawkowanie

Helios podaje się tak jak peptydy czy HGH – podskórnie (najlepiej insulinówką). Iniekcja odbywa się w miejsca gdzie chcemy pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Kurację na Heliosie powinniśmy rozpocząć od 0,5 ml dziennie przez około siedem dni , po tym okresie możemy zwiększyć dawkę do 1ml tygodniowo. Później robimy taką zasadę jak przy Clenbuterolu czyli po 2 tygodniach stosowania robimy taki sam czas przerwy i ponownie wracamy do dawkowania jak na początku.

Inna metoda stosowania Heliosa to rozpoczęcie iniekcji od 1ml dziennie przez okres 14 dni . Następnie przerwa na 2 tygodnie i ponowny start do 1ml. Ze względu że nasz organizm dosyć szybko zaczyna tolerować clenbuterol , powinniśmy robić przerwy , maksymalna dawka dzienna Heliosa to 3ml i nie powinniśmy jej przekraczać.

Podsumowanie

Helios to ciekawy środek , niezwykle skuteczny żeby pozbyć się tkanki tłuszczowej z danej partii mięśniowej. Zyskuje coraz większą popularność i przy rozsądnych dawkach jest środkiem stosunkowo bezpiecznym.