Cykl Sterydowy Nr7 „Krótkie cykle”

Ostatnio wśród zawodników sportów walki zaczynają być modne mikro cykle , na mikro dawkach niebawem postaram opisać się ten problem bardziej wyraźnie.

Najpierw poruszę problem długich kuracji sterydowych , gdzie niestety jeśli cykl trwa np. 20 tygodni , to przerwa musi być również długa nawet do 30-40 tygodni w tym przypadku ,niestety będąc na OFF domyślamy jak się czujemy , a co dopiero z rezultatami na treningu. A gdyby tak zastosowali byśmy metody rodem z USA , czyli krótkie 4 tygodniowe cykle a później od 4 do 6 tygodni na OFF ? Patrząc z dłuższej perspektywy , będąc na OFF nie starci się tak dużo z przyrostów z cyklu , tak wiemy że przez 4 tygodnie kuracji dużo nie zyskamy , ale z perspektywy 12 miesięcy ten wynik jednak będzie naprawdę fajny.

Przykłady krótkich cykli :

Popularne są połączenie testosteronu propionate z innym środkiem, oto jedne z najpopularniejszych połączeń :

Testosteron Propionate z Trenbolonem Acetate
Testosteron Propionate z Trenbolonem Acetate i Stanozolem
Testosteron Propionate z Anapolonem
Testosteron Propionate z Metanabolem

Moim zdaniem Początkujący nie powinni zażywać trenbolonu czy metanabolu ale jeśli już chcesz połączyć te dwa środki to :

1. Trenbolon Acetate + Metanabol
1-4 tyg – Trenbolon Acetate 50mg e2d
1-4 tyg – Metanabol 30mg ed
PCT : 2 dni po ostatniej iniekcji Trenbolonu zaczynamy od dawki uderzeniowej clomidu 1 dzień : 4 tabletki , kolejne 2 dni 2 tabletki , i przez kolejne 3 tygodnie po 1 tab. ( ewentualnie clomid można zastąpić Nolvadexem (tamoxifen))

Jeśli jesteś bardziej doświadczony możesz spróbować :
1-4 tyg – Trenbolon Acetate 75mg e2d
1-4 tyg – Metanabol 50mg ed
PCT : 2 dni po ostatniej iniekcji Trenbolonu zaczynamy od dawki uderzeniowej clomidu 1 dzień : 4 tabletki , kolejne 2 dni 2 tabletki , i przez kolejne 3 tygodnie po 1 tab. ( ewentualnie clomid można zastąpić Nolvadexem (tamoxifen))

2.Kolejny popularny cykl to : Testosteron Propionate + Trenbolon Acetate
Dla początkujących:
1-4 tyg- Testosteron Propionate 75mg e2d
1-4 tyg – Trenbolone Acetate 50mg e2d
PCT tak jak w powyższym przypadku ( po ostatniej iniekcji propa i acetate , strzelił bym jednak 2×2500 iu HCG co 2 dni a później clomid ewentualnie nolvadex)

Zaawansowani:
1-4 tyg testosteron Propionate 100mg e2d
1-4 tyg- Trenbolone Acetate 75mg e2d
1-4 tyg – 1 tab Aromasin lub Arimidex co 2 dzień.

Są to tylko przykładowe kuracje , jeśli interesuję cię połączenie jakiś środków napisz do nas na :
sterydyorg@tutanota.com

Wszystkie produkty występujące w propozycjach kuracji są dostępne na naszej stronie internetowej , pamiętaj że będąc na cyklu warto robić kontrolne badania swoich hormonów ( testosteron , estrogen , prolaktyna).  Pamiętajcie że osoby zaczynające przygodę z siłownią , czy innymi dyscyplinami sportowymi nie powinny sięgać od razu po doping , uzbroić się w cierpliwość i jak najwięcej naturalnie trenować , decyzja sięgnięcia po doping musi być przemyślana i świadoma.