Variotest250- Testosterone Sustanon 250mg 10 amp

Variotest 250 – Testosterone Sustanon 250 mg to jedna z najpopularniejszych mieszanek testosteronu dostępna na rynku, ciesząca się uznaniem wśród profesjonalnych kulturystów oraz osób uprawiających sporty siłowe.

Duże zainteresowanie środkiem wynika z jego właściwości, których główną zaletą jest długotrwałe utrzymywanie mieszanki testosteronu we krwi. Czynnik ten powoduje, że osoba stosująca Variotest 250 – Testosterone Sustanon może ograniczyć ilość iniekcji z zachowaniem korzystnego działania środka utrzymującego prawidłowy poziom hormonu testosteronu we krwi.

Variotest 250 – Testosterone Sustanon – o produkcie

Variotest 250 – Testosterone Sustanon 250 mg zawiera 10 ampułek mieszanki 4 estrów testosteronu:

 • Testosteron Decanoate -100 mg,
 • Testosteron Isocaproate – 60 mg,
 • Testosteron Phenylpropionate – 60 mg,
 • Testosteron Propionate – 30 mg.

Najistotniejszą zaletą Variotest 250 – Testosterone Sustanon jest szybki proces uwalniania składników testosteronu we krwi, który trwa przez długotrwały okres (do kilku tygodni). Według opinii ekspertów branży farmakologicznej mieszanka testosteronu najefektywniej działa w okresie do 3 tygodni. Wydłużony okres działania dawki testosteronu wpływa na ograniczenie ilości iniekcji, co pozytywnie wpływa na komfort dawkowania środka. Variotest 250 – Testosterone Sustanon ze względu na właściwości anaboliczno-androgenne dedykowany jest dla osób budujących masę mięśniową z jednoczesnym zwiększaniem siły mięśni. Proces budowania masy i siły poprzez stosowanie mieszanki testosteronu zawierającej Sustanon umożliwia osiągnięcie dobrych efektów w krótkim czasie.

Jak działa Variotest 250 – Testosterone Sustanon

Mieszanka testosteronu Variotest 250 – Testosterone Sustanon stosowana jest u pacjentów z niskim poziomem testosteronu. Środek charakteryzuje się szybkim wnikaniem w organizm pacjenta oraz długotrwałym utrzymaniem poziomu hormonu testosteronu we krwi. Szybkie działanie umożliwia przyspieszenie procesu budowania masy i wzrostu siły mięśni. Długotrwałe oddziaływanie środka na organizm sprawia, że mieszanka testosteronu Variotest 250 przynosi zadowalające rezultaty również u sportowców, którzy przerwali cykliczne dawkowanie testosteronu i nie stosowali środka przez długi okres. Variotest 250 – Testosterone Sustanon w środowisku sportowców oceniany jest jako mieszanka silnie wzmacniająca organizm do treningu i wzmożonego wysiłku fizycznego oraz jako skuteczny środek generujący szybki przyrost masy mięśniowej i siły. Istotnym czynnikiem w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu sportowca jest wpływ Sustanonu na hamowanie wydzielania własnego testosteronu. Po zakończeniu cyklu dawkowania Variotestu 250 zalecane jest użycie środków wspomagających wydzielania własnego testosteronu. Variotest 250 – Testosterone Sustanon posiada właściwości medyczne, które skutecznie zwalczają następujące dolegliwości zdrowotne:

 • spadek masy mięśniowej przy regularnym treningu i racjonalnej diecie,
 • spadek siły pomimo dostosowanego treningu i diety,
 • zwiększona tkanka tłuszczowa przy stosowaniu ćwiczeń i diety,
 • utrata libido lub erekcji,
 • brak koncentracji,
 • spadek energii,
 • osłabienie układu odpornościowego,
 • inne (m.in. depresja, letarg, bezsenność lub drażliwość).

Variotest 250 – Testosterone Sustanon to mieszanina testosteronu, która cieszy się dużą popularnością zarówno w medycynie przy leczeniu zaburzeń związanych z niedoborem testosteronu w organizmie, oraz w kulturystyce i sportach siłowych ze względu na długotrwałe utrzymywanie testosteronu we krwi.

Variotest 250 – dawkowanie

Dawkowanie Variotest 250 – Testosterone Sustanon zależy od zaawansowania procesu treningowego oraz cyklu przyjmowanych suplementów, oraz środków wspomagających budowę masy i siły. W standardowym cyklu dawkowania zaleca się przyjmowanie od 250 do 1000 mg Variotestu 250 raz w ciągu 7-10 dni. Średnia dawka testosteronu w cyklu 10-dniowym, który stosowany jest jako jedyny środek wzmacniający mięśnie i siłę powinien wynosić 500 mg co według farmaceutów stanowi zalecaną dawkę dla każdego sportowca uprawiającego kulturystykę lub sporty siłowe. W przypadku stosowania innych środków m.in. doustnych zaleca się aplikowanie dawki Variotest 250 – Testosterone Sustanon w ilości 250 mg w cyklu 10-dniowym. Sustanon nie jest zalecany do stosowania w wysokich dawkach przez kobiety. Variotest 250 dedykowany jest dla kobiet w dawkach nie większych niż 250 mg w cyklu 10-14-dniowym. W wyniku właściwości androgennych, u kobiet może wystąpić tzw. maskulinizacja, tj. powstawanie cech somatycznych męskich (m.in. obniżenia skali głosu, nadmiernego owłosienia lub zmiany budowy sylwetki ciała).

Variotest 250 – Testosterone Sustanon stosowany w racjonalnych dawkach dostosowanych do procesu treningowego oraz cyklu dawkowania środków wspomagających przyrost masy i siły umożliwia osiągnięcie zadowalających efektów w krótkim czasie. Według statystyk Variotest 250 to najczęściej stosowana przez sportowców siłowych mieszanka testosteronu charakteryzująca się skutecznym działaniem potwierdzonym przez farmakologów oraz sportowców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *