Sprawdzeni producenci : Nanda Laboratories

Wstęp

Witam , tego artykułu nie chciałem pisać w ciemno , jakiś czas temu otrzymaliśmy propozycję nawiązania współpracy z Indyjskim producentem jakim jest Nanda Laboratories.  Dotychczas bazowałem tylko i wyłącznie na sprawdzonych producentach ,o  Nanda nie wiele mogłem powiedzieć , w naszym kraju raczej z nią się nie spotkałem. A więc po wymienia kilku uprzejmości na @ , otrzymałem certyfikaty jakości , dane fabryk w których odbywa się produkcja oraz próbki produktów . Ale o tym trochę później , przedstawię w pierwszej kolejności trochę więcej informacja o producencie .

Nieco więcej o Nanda

Nanda na rynku farmaceutycznym w Indiach jest dostępna od ponad dekady , jednak w 2017 roku postanowili rozszerzyć swoją ofertę o popularne sterydy , spis produktów , cennik ,opisy , jak i możliwość zakupu znajdą państwo tutaj.     W Indiach gdzie działają już od jakiegoś czasu znani są z jakości swoich środków , o czym przekonałem się osobiście testując ich Sustanon 🙂

Jako jedna z nielicznych firm na rynku , dużą część swoich funduszy inwestują w badania i rozwój. O jakości produktów mogą świadczyć certyfikaty ISO i GMP , dostępne na stronie producenta. Z informacji które znalazłem w internecie widzę , że dzięki zaawansowanej technologicznie linii produkcyjnej , świadczą usługi zewnętrzne dla innych producentów farmaceutycznych. Najprawdopodobniej w przyszłym roku , oferta producenta będzie poszerzona o kolejne popularne w dopingu środki. A w 2020 roku na rynku mają pojawić się ogólnie dostępne suplementy dla sportowców.

Weryfikacja produktów

Tutaj można sprawdzić autentyczność produktów , rzadko się spotyka aby producent sterydów tak poważnie i z powołaniem podchodził do przedstawiania swoich produktów , proces weryfikacji jest prosty i widoczny dla klienta , a patrząc na jakość sterydów jak i całej otoczki opakowań itp , widać że mamy do czynienia z produktem aptecznym.

Spis sterydów

Depotest250- Testosterone Enanthate 250mg  10 ampułek -150zł
Virotest100- Testosterone Propionate 100mg 10 ampułek -120zł
Cypiotest250- Testosterone Cypionate 250mg 10 ampułek -150zł
Variotest250- Testosterone Sustanon 250mg 10 ampułek -150zł
Nandrogen250- Nandrolone Decanoate 250mg 10 ampułek-200zł
Stanoject50- Stanozolol 50mg 10 ampułek -140zł
Mastebolic100- Drostanolone Propionate 100mg 10 ampułek -220zł
Trenaplix100- Trenbolone Acetate 100mg 10 ampułek -280zł
Equibol250- Boldenone Undecylenate 250mg 10 ampułek -200zł
Methabolone- Methandienone 10mg/tab  100 tabs -95zł
Stanofort- Stanozolol 10mg/tab 100 tabs -145zł
Clenbulase- Clenbuterol 40mcg/tab 100 tabs -110zł
Oxandrone- Oxandrolone 10mg/tab 100 tabs -380zł

Ceny które są podane są cenami dostępnymi  w sklepie sterydy.org.pl , przy większym zamówieniu prosimy o kontakt priv w celu ustalenia pakietu promocyjnego.

Opisy sterydów

Wszystkie opisy sterydów itp , są dostępne na naszej stronie sterydy.org.pl , dlatego tutaj nie będziemy tak mocno się rozpisywać nad opisem każdego środka z osobna , pragnę tylko poinformować że część środków stosowałem osobiście wykorzystując je w swoim CYKLU i jestem bardzo zadowolony , żadnego bólu , a badania laboratoryjne wykazały że stężenia są w 100% prawidłowe. Moje prywatne odczucie jest tu takie że cena jest porównywalna do jakości i śmiało mogę polecać produkty NANDA każdej pełnoletniej i świadomej osobie która poszukuje pewnych sterydów w internecie.

Podsumowanie

Podsumowując Nanda  warta jest uwagi jeśli zależy ci na w pełni bezpiecznym i jakościowym cyklu dlatego jakiś czas temu ich produkty pojawiły się w ofercie naszego portalu , miejmy nadzieję ze niedługo dojdzie ich jeszcze więcej . Z każdym tygodniem grono osób zadowolonych z sterydów firmy Nanda się powiększa , bardzo nas to cieszy i jesteśmy mega wyróżnieni że jako pierwsi wprowadziliśmy je na rynek PL.

Na udane zakupy zapraszamy na sterydy.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *