Virotest100- Testosterone Propionate 100mg 10 amp

Testosterone Propionate to estr o krótkim okresie działania i po pierwszej iniekcji już można odczuwać jego efekty.

Najczęściej stosowany w okresach redukcyjnych przez kulturystów, którzy przygotowują się do zawodów.

Dawkowanie Testosterone Propionate Virotest 100

W przypadku stosowania Testosterone Propionate iniekcji dokonujemy codziennie, stąd też dawki dzienne są stosunkowo małe, zazwyczaj jest to 50-100 mg. Osoby doświadczone, które miały już styczność z podobnymi preparatami i są zawodowcami, mogą z powodzeniem stosować dawki w przedziale 100-200 mg. Testosterone Propionate czasami wykorzystują również kobiety – dawka w przypadku kobiet to 25-50 mg. Kobiety w odróżnieniu do mężczyzn stosują ten środek w odstępach dwudniowych. Oczywiście kobiety muszą dokładnie śledzić postępy i zmiany, które zachodzą podczas stosowania tego środka. Wszelkie objawy maskulinizacji świadczą o tym, że dawkę powinno się zmniejszyć lub stosować z innymi środkami, które zminimalizują ten efekt. Testosterone Propionate można stosować przez cały rok, jednak nie jest to takie proste – problemem jest konieczność dziennego dawkowania, a co za tym idzie częste iniekcje.

Dronostalone Propionate łączyć można z innymi sterydami anabolicznymi – Trenbolonem, Stananzolem, Oxandrolonem czy Metanabolem.

Szczegółowe działanie Testosterone Propionante

Virotest 100 bazuje na propionianie testosteronu, przez co zalicza się go do grona estrów o krótkim działaniu. Zaletą tego typu estrów jest fakt, iż szybko aktywują się w organizmie, z kolei wadą, że zostają równie szybko uwalnianie. Stąd tez konieczność codziennych iniekcji, aby podtrzymać odpowiednie stężenie środka w organizmie. Codzienne kłucie jest nieco problematyczne i dla wielu zawodników jest to przyczyna, przez którą rezygnują z Testosterone Propionate i szukają innych specyfików.

Aromatyzacja Propionate jest mocno ograniczona, w porównaniu do estrów o przedłużonym działaniu. Nie ma więc wielu skutków ubocznych związanych z estrogenami, a jeśli już występują to są mało widoczne. Retencja wody w organizmie występuje, jednak jest ona na niskim poziomie. Osoby stosujące się do zaleceń i nie przekraczające dawek nie powinny mieć z tym problemów. Testosteron Propionate ma działanie antykataboliczne – dzięki temu zabezpiecza mięśnie przed spadkami w przypadku przejścia na dietę o mniejszej ilości kalorii lub ćwiczeniach dodatkowych, takich jak aeroby czy interwały. Testosterone Propionate jest bardzo często wybierany zarówno przez osoby zajmujące się kulturystyką zawodowo jak i przez początkujących. Kulturyści postrzegają propiant testosteronu jako najłagodniejszą odmianę testosteronu.

Wybierając Propiant Testosteronu należy zwrócić uwagę jakie ma stężenie. Zdarza się, że koncerny weterynaryjne lub laboratoria produkują propiant o stężeniu 250 mg / ml. Takie produkty powinni stosować wyłącznie zawodowi kulturyści i ciężarowcy.

Skutki uboczne Virotest 100

Ten rodzaj testosteronu charakteryzuje się duża androgennością, przez co może wystąpić szereg skutków ubocznych takich jak:

  • nadmierne owłosienie na ciele
  • zwiększona agresja
  • łysienie – szczególnie wśród osób podatnych
  • przerost prostaty
  • trądzik
  • przetłuszczająca się cera.

Efekty uboczne w przypadku przyjmowania propionatu testosteronu możemy zminimalizować stosując np. I5AR – lek, który ogranicza konwersję testosteronu do DHT.

Testosterone Propionate posiada wysoki poziom aromatyzacji do estrogenów i jest pochodną dihydrotestosteronu. Oznacza to, że może konwertować do estrogenów. Żeńskie hormony płciowe również są potrzebne w ciele mężczyzny, jednak ich nadmiar może prowadzić do nieprzyjemnych skutków ubocznych takich jak ginekomastia, czyli tworzenie się tkanki piersi u mężczyzn. Stosowanie Propionantu Testosteronu powoduje zaniżenie naturalnej produkcji testosteronu przez organizm. Organizm otrzyma sztuczną dawkę testosteronu, przez co uzna, że ma go w nadmiarze i przestanie go produkować. Może to prowadzić do problemów w późniejszej fazie, już po odstawieniu Propionantu. Tak naprawdę podobnie jak w przypadku innych sterydów, wystąpienie skutków ubocznych zależy w dużej mierze od dawki i długości cyklu. Im większa dawka, tym większy będzie przyrost masy mięśniowej. Większa dawka może również zwiększać natężenie zachowań agresywnych i dominujących.

Podsumowanie

Testosteron to środek idealny dla mężczyzn – odpowiada za zdrowie, dobre samopoczucie, wysokie libido i energię. Mężczyźni często w starszym wieku uzupełniają braki testosteronu przez co zauważają znaczną poprawę komfortu życia. Wysoki testosteron nie tylko przyciąga zainteresowanie kobiet, ale również chroni przed chorobami serca, pomaga utrzymać beztłuszczową masę mięśniową i przyspiesza spalanie tłuszczu. Osoby o niskim poziomie testosteronu posiadają najczęściej sporo zbędnego balastu tłuszczu i częściej chorują. Stosowanie środka Virotest 100 pozwala zwiększyć poziom testosteronu, z czym wiążą się dodatkowe korzyści wymienione wyżej – szczególnie zauważalne, gdy ktoś ma niedobory tego hormonu.