Kuracja peptydowa Nr2 ” Na pierwszy raz „

Któż  z nas nie chciał by doznać kuracji eliksirem młodości jakim jest HGH ( hormon wzrostu) , niestety dla większości z nas barierą jest cena 🙁

Nie rzadko kuracja na wysokich dawkach kosztuje nas około 2000 tys złotych w miesiącu , a co z dietą i suplementacją , niestety ale żyjemy w takim kraju że nierzadko jest to nasz cały budżet domowy.

Oczywiście sterydy również dają super efekty i są tańsze, jednak są o wiele bardziej niebezpieczne dla naszej gospodarki hormonalnej , dlatego kolejną propozycją na taki mini cykl są PEPTYDY.

Jeżeli jeszcze o nich nie słyszałeś , zachęcam do lektury na naszym portalu e-sterydy.pl , peptydy to łańcuchy aminokwasów o różnej długości wśród nich wyróżniamy 2 najpopularniejsze grupy GHRP ( wydzielające impuls naszego naturalnego GH) , oraz GHRH (wydłużające działanie w czasie impulsu GH oraz jego wzmocnienie).

Dobrym i popularnym połączeniem jest jeden z GHRP ( czyli GHRP 2,6 , Ipamorelin lub Hexarelin) i GHRH ( CJC1295 z DAC lub bez , MOD1-29).

W propozycji tej kuracji podam takie rozwiązanie jak łączenie GHRP-2 z CJC1295.

Co nam da taka kuracja ?

Osoby stosujące takie połączenie , zaobserwowały szybszą regenerację , lepszy sens , wzrost wytrzymałości , poprawę jakości mięśni oraz spalenie tkanki tłuszczowej.

Sam osobiście stosowałem takie rozwiązanie w czasie tzw.mostka między cyklami sterydowymi i w czasie PCT , zaobserwowałem wtedy mniejsze straty zysków z cyklu SAA .

Dodatkową zaletą peptydów jest trwałość efektów na nich zyskanych oraz brak blokowania naszej gospodarki hormonalnej.

Dawkowanie:

CJC-1295 flakon tygodniowo czyli 2mg na tydzień ( można podzielić na 2x 1000mcg w tygodniu)

GHRP-2 – w tym przypadku iniekcja musi być codziennie , w dawce 2 x 100-200mcg ( rano/wieczór)

Aby taka kuracja miała sens pamiętajmy o długotrwałym stosowaniu , nie opłaca się zaczynać przygody z peptydami z myślą o miesiącu , kuracja powinna trwać od 3 do 6 miesięcy.

Stosując peptydy pamiętajmy że efekty po nich są długotrwałe , lecz czas stosowania również musi być długi.

Jeśli zainteresowała cię ta oferta zapraszamy do naszego sklepu , pisząc w treści @ KURACJA PEPTYDOWA NR2 otrzymujesz atrakcyjny rabat , poniżej link do naszego sklepu z peptydami :

https://sterydy.org.pl/k/euro-pharmacies-sklep-peptydy-hcg-hgh-cena/aminokwasy-ghrp-ghrh-bpc/