Turinabol 10mg/tab

Turinabol 10mg/tab 50tabs

Czym są sterydy, do których kwalifikuje się Turinabol?

Sterydy chemicznie przypominają testosteron – w zależności od rodzaju. Sterydy anaboliczne, wykorzystywane w głównej mierze przez zawodowych kulturystów są najbardziej znane. Wspomagają wzrost masy mięśniowej, lecz konsumowane w niezalecanych ilościach są w stanie zaburzyć gospodarkę hormonalną organizmu. Sterydy odpowiadają za wzmożoną szybkość rozwoju tkanek ludzkiego organizmu. Dzięki syntezie białek wzmacniają kości. Sterydy najczęściej są oferowane w postaci zastrzyków lub tabletek. Pozytywnymi cechami sterydów jest siła, wzrost masy mięśniowej oraz kości i ogólna wytrzymałość organizmu.Zażywanie sterydów wiąże się również z redukcją tkanki tłuszczowej, co pozytywnie wpływa na przyspieszenie metabolizmu, cechuje się zwiększoną odpornością na bóle m.in. stawów oraz intensywność produkcji czerwonych krwinek zostaje bezpiecznie i stabilnie zwiększona. Z nieodpowiedzialnym zażywaniem produktów typu sterydy wiązać się mogą problemy hormonalne. Mogą pojawić się również wymioty, wzdęcia, biegunka, wzrost agresji, podniesione ciśnienie krwi, choroby skóry, wątroby lub nerek, problemy z prostatą czy nawet zawały serca. Dlatego kluczowym jest, żeby zażywać sterydy odpowiedzialnie, precyzyjnie zapoznać się z treścią zaleceń dawkowania i nigdy nie działać na własną rękę.

Historia i opis produktu Turinabol.

Historia Turinabolu sięga lat 1960. Początkowy był wykorzystywany w medycynie, na wyniszczające ciało i organizm ludzki schorzenia, dzięki właściwościom odbudowy masy mięśniowej i kostnej. W roku 1990 wyszło na jaw, że preparat chlordehydromethyltestosteron był wykorzystywany przez NRD. Zawodnicy startujący igrzyskach i olimpiadach, często nieświadomie faszerowani byli preparatem w celach osiągnięcia jak najlepszych, ciężkich do osiągnięcia naturalnymi metodami, wyników. W tamtych czasach wykrycie SAA było praktycznie niemożliwe przez nieznajomość istnienia preparatu, a tłumaczone były jako zwykłe witaminy. Podobno około 10 tysięcy sportowców w przeciągu dwóch lat zażywało – świadomie lub niekoniecznie – Turinabol. Mimo specjalistycznych badań, które dowiodły, że produkt ten jest względnie bezpieczny, firma Jenapharm zaprzestała produkcji preparatu.

Niezliczone rekordy i zwycięstwa – szczególnie płci pięknej – wzbudzały podziw całego świata, dopóki nie dowiedziono zażywania chlordehydromethyltestosteron przez niemieckich zawodników. Przez sportowców, którzy zażywali chlordehydromethyltestosteron, produkt powoli znikał z półek aptek, choć w ostatnich latach wraca za sprawą podziemnych firm produkujących tego rodzaju produkty.

Działanie substancji Turinabol.

Turinabol jest pochodną dianabolu, chociaż jego działanie jest zgoła inne. Cechuje się on wyjątkowo silnymi właściwościami anabolicznymi, a jego działanie androgeniczne jest wyjątkowo niskie w stosunku do właściwości anabolicznych. Dzięki temu zatrzymywanie wody w organizmie jest znikome, wspomaga to jednocześnie zbudowaniu dobrze zdefiniowanej i czystej masy oraz nadaje twardość muskulaturze. chlordehydromethyltestosteron wzmacnia również inne sterydy, zażywane jednocześnie wraz z nim. Dzięki możliwości aktywowania centralnego systemu nerwowego, wiążąc molekularnie substancje w mózgu daje dodatkowy przypływ energii i siły oraz motywacji do treningu.

Po kilku tygodniach z Turinabolem, można odczuć:

  • Mocniejsze i bardziej wytrzymałe mięśnie
  • Łatwość asymilacji preparatu przez organizm
  • Zwiększoną wagę, przyrost masy i siły
  • Brak występowania retencji wody
  • Brak ryzyka ginekomastii

Dawkowanie preparatu Turinabol.

Tabletki Turinabol mogą być zażywane niezależnie od płci. Mężczyźni powinni przyjmować dawki nie większe, niż 80 mg oraz nie mniejsze, niż 20 mg. Podzielone na mniejsze, równe dawki, powinny być zażywane co kilka godzin. Dzięki niskiej androgeniczności Turinabol często jest stosowany przez kobiety. Odpowiedzialne dawkowanie, nie większe niż 20 mg wyklucza nazbyt duży przyrost masy mięśniowej, stąd tak duże zainteresowanie produktem płci pięknej. Zdecydowanie zaleca się zażywanie tabletek w trakcie posiłku, co umożliwi wątrobie odetchnąć. Cykl łykania produktu nie powinien być dłuższy, niż 8 tygodni, zaleca się stosowanie go w ciągu 6-7 tygodni.

Skutki uboczne produktu Turinabol.

Chlordehydromethyltestosteron, uważany za jeden, z najłagodnieszych sterydów nie powoduje konwersji testosteronu do estrogenu, co za tym idzie nie występuje ryzyko zaistnienia ginekomastii estrogenowej. Grupa 17alfa alkilowana powoduje ryzyko uszkodzenia wątroby, dlatego wysoce zalecane jest spożywanie sterydu w trakcie posiłku. Ponadto, niedostosowanie się do zaleceń dawkowania i jego przekroczenie może skutkować objawami wirylizacji u kobiet. Zdarzają się również przypadki zwiększonego ciśnienia tętniczego. Czasami u obu płci występuje zwiększone libido.

Powyższe skutki uboczne występują głównie w przypadku przekroczenia sześciotygodniowego cyklu w dużych dawkach. 10 mg dziennie nie powinno mieć żadnego wpływu na organizm i nie nieść za sobą żadnych skutków ubocznych.