Trenbolone Enanthate 150mg/ml

Trenbolone – co to jest ?

Trenbolone jest to steryd, który podaje się w postaci zastrzyków, tzw. iniekcji. Ich substancja jest zamknięta w małych ampułkach. Trenbolone Enanthate posiada ich 10.  Jest on sterydem anabolicznym stosowanym w celu zwiększenia masy mięśniowej oraz poprawy definicji mięśnia. Same pochodzenie tegoż preparatu jest z tzw. podziemia. Preparaty, które są stamtąd pozyskiwane, są w dużej mierze bardzo często, gęsto zanieczyszczone, posiadają czasami albo zbyt małą ilość substancji aktywnej, bądź zbyt dużą. Dodatkowo mogą pojawić się stany zapalne podczas robienia zastrzyków. Często są one bolesne. Co więcej, specyfik ten stosuje się do wzrostu masy bydła rzeźnego, który powodował przyrost masy nawet do 80kg!

Substancja ta przyczynia się do pożądanych efektów, jednak może również doprowadzić do wielu skutków ubocznych, a co za tym idzie także zdrowotnych. Efektem zażywania sterydu jest szybki wzrost suchej masy mięśniowej. Preparat ten jest w głównej mierze polecany osobom, które miały już styczność z podobnymi substancjami oraz zaawansowanym osobom również z asystą testosteronu.

Dawkowanie oraz stosowanie Trenbolone

Dzienna dawka Trenbolone to od 3-5 mg. Jest to minimalna dawka, która należy zażywać w czasie trwania cyklu. Ma on za zadanie zwiększyć oraz poprawić masę jakościową, a także przyrost mięśni, jednak nie jest on polecany osobom, które chcą na tym sterydzie zbudować jakąkolwiek masę ilościową. Jednakże, poprawia on definicję mięśnia, wpływa na lepszą produkcję czerwonych krwinek, a także bardzo dobrze przyspiesza regenerację. Są to niby pozytywne skutki jakie daję nam ta substancja, jednak w porównaniu do dużych skutków ubocznych, Trenbolon daje efekty krótkotrwałe, a jego wpływ na organizm długotrwałe.

Jakie są skutki uboczne?

Generalnie, jak wszystkie sterydy powodują skutki uboczne. Jedne wywołują mniejsze, drugie większe, jednak trzeba mieć na uwadze również to czy aby na pewno możemy stosować dany preparat i czy nie wpłynie on destrukcyjnie na nasz organizm. Każdy z nas posiada swój własny, więc przed przystąpieniem do cyklu należy przede wszystkim upewnić się czy możemy to zażyć.

Głównymi skutkami jakie Trenbolon powoduję są:

 • Silny trądzik
 • Przetłuszczająca się skóra
 • Nadciśnienie (w tym zawały serca)
 • Wysuszenie stawów oraz wiązadeł
 • Bóle głowy
 • Nadpobudliwość
 • Krwotoki z nosa
 • Napady kaszlu
 • Blokowanie układu hormonalnego
 • Wypadanie włosów
 • Zły nastrój, bezsenność, pobudzenie
 • Spadek HDL, podniesienie LDL związanymi z powikłaniami sercowo-naczyniowymi

Dodatkowym skutkiem ubocznym może również być ginekomastia. Jest to zwiększenie się piersi u mężczyzn. Również podczas dawkowania trenbolonu zaleca się, a wręcz konieczne jest dodatkowe przyjmowanie testosteronu, który ma za zadanie wszystko równoważyć. Bez tego mogą pojawić się również takie skutki jak:

– zatrzymanie się wody w organizmie

– zmiany nastrojów, zaburzenia hormonalne

– nadmierny przyrost tkanki tłuszczowej

– ginekomastia

Odmiany Trenobolone

Steryd o nazwie Trenbolone może „wyróżnić” się tym, że jest on dostępny w różnych odmianach. Wyróżniamy między innymi takie jak:

– trenbolone enanthate – długie estry, okres półtrwania od 8 – 10 dni

trenbolone hexahydrobenzylcarbonate – półtrwanie nawet do 14 dni

trenbolone acetate – krótkie estry, okres półtrwania 3 dni

Do czego używać Trenbolone?

Przede wszystkim steryd ten jest niearomatyzowany, co z kolei pozwala zaklasyfikować go do sterydów „jakościowych” podobnie do masteronu, czy wistrolu. Dla mężczyzny estrogeny są niezbędne nawet jeżeli chodzi tutaj o kontekst przyrostu masy mięśniowej, zapewnienia libida czy układu krążenia. Tego typu środki, które są niearomatyzujące są środkami, które w większej mierze mogą spowodować wystąpienie kontuzji lub też powstania urazu.

Jeżeli mamy już się decydować na wybór danego sterydu to  przede wszystkim powinniśmy go połączyć z drugim podobnym jakim jest winstrol. Jednakże, oba te środki są toksyczne dla naszego organizmu, oraz mogą one wywołać niekorzystne skutki względem naszej wątroby. Dodatkowo jeżeli mamy już używać Trenbolonu, zapewnijmy naszemu organizmowi środki aromatyzujące np. metanabol. Jednak nie może być on większy niż fizjologiczny poziom testosteronu ( +/- 250 mg / tydzień ).

Podsumowanie

Trenobolone to bardzo silny steryd, który stosowany w nieodpowiednich dawkach może zaważyć na naszym życiu, bądź zdrowiu. Jego skłonności do szybkiego podnoszenia masy ciała, może okazać się dla nas i naszej wątroby zabójczy. Stosowanie tego preparatu jest bardziej polecane zaawansowanym kulturystom, którzy mają już jakiekolwiek doświadczenie z innymi tego typu specyfikami oraz posiadają dostateczną wiedzę na ten temat. Posiada on wiele niemiłych skutków ubocznych, oraz ma miano sterydu, który odpowiada za nasze złe samopoczucie w odróżnieniu od innych sterydów takich jak dianabolu, czy też testosteronu. Bardzo często osoby, które pierwszy raz mają styczność ze sterydami, chcą osiągnąć jak najwięcej w jak najkrótszym czasie, co wiąże się z ogromem problemów oraz dodatkowymi kontuzjami na treningach.