Stanazol 10mg/tab 50tabs

Stanazol 10mg/tab 50tabs.

Czym są sterydy, do których kwalifikuje się Stanazol?

Sterydy pod względem chemicznym przypominają testosteron – w zależności od rodzaju. Sterydy anaboliczne, wykorzystywane przede wszystkim przez zawodowych kulturystów są powszechnie znane. Przyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej, ale spożywanie ich nieodpowiedzialnie są w stanie zaburzyć hormonalną gospodarkę organizmu. Sterydy odpowiedzialne są za zwiększoną szybkość rozwoju tkanek organizmu, a synteza białek działa wzmacniająco na kości. Najczęściej sterydy są sprzedawane w dwóch formach: tabletek, bądź płynnych substancji do wstrzykiwania. Zaletami sterydów są siła, wzrost masy mięśniowej, wzmocnienie kości i zwiększona wytrzymałość organizmu. Zażywanie sterydów skutkuje również redukcją tkanki tłuszczowej, co bardzo dobrze wpływa na przyspieszenie metabolizmu, ponadto cechuje się zwiększoną odpornością na bóle stawów oraz intensywność produkcji krwinek czerwonych zostaje stabilnie oraz – co najważniejsze – bezpiecznie zwiększona. Z nieodpowiedzialnym zażywaniem sterydów wiązać się mogą poważne problemy hormonalne. Czasem pojawiają się: wzdęcia, biegunka, wymioty, wzrost agresji, choroby skóry, nerek lub wątroby, podniesione ciśnienie krwi, problemy z prostatą, a czasem nawet zawały serca. Kluczowym jest zażywać sterydy odpowiedzialnie, dokładnie i cierpliwie zapoznać się z zaleceniami dawkowania i nigdy nie działać na własną rękę.

Opis produktu Stanazol.

Stanazol, inaczej nazywany Winstolem lub Stanozolem jest sterydem, który można zażywać na kilka sposobów. W postaci doustnej, dostępnej w stężeniu 10 mg (opakowania najczęściej są wypełnione setką sztuk produktu) lub poprzez zastrzyk. Ze sposobem iniekcyjnym wdrażania Stanazolu wiąże się możliwość wystąpienia tzw. „Wysuszenia stawów”, co może doprowadzić do kontuzji w trakcie ćwiczeń. Spowodowane jest to czasem uwalniania, który z porównaniu do tabletek jest wydłużony. Dodatkową cechą zwiększonego czasu uwalniania jest wytwarzanie się w organizmie kortyzolu, hormonu odpowiedzialnego za katabolizm.

Działanie substancji Stanazol.

Stanazol jest w stanie działać w ludzkim organizmie do 9 godzin. Stosowany jest przede wszystkim do redukcji masy. Dzięki możliwości współdziałania z innymi środkami anabolicznymi Stanazol z pozytywnymi efektami może być stosowany z innymi sterydami. Przykładowo, w połączeniu z testosteronem tworzy efekt „suchego i pociętego mięśnia”. Wszystko to daje wspomaga przyrost siły oraz masy mięśniowej, nie wywołując efektu zwiększonej retencji wody i wspomagając odtłuszczanie organizmu. Z drugiej strony, w połączeniu z Trenbolonem, czy Halotestinem, czyli sterydami androgennymi i niearomatyzującymi przynosi efekt „pociętego mięśnia”, który jest bardzo ważny w okresie przed zawodami. Przez wzgląd na zdrowie i bezpieczeństwo organizmu, substancji ten nie zaleca się stosować dłużej, niż 3 miesiące przy dawkowaniu 20 mg – 80 mg.

Zastosowanie Stanazolu.

Głównym zastosowaniem Stanazolu jest krótki cykl redukcyjny, dużo rzadziej cykl masowy. W połączeniu z testosteronem wspomaga wzrost wolnego testosteronu oraz wspomaga aktywność procesów w ludzkim organizmie. Tyczy się to przede wszystkim tabletek.

Dawkowanie preparatu Stanazol.

Stanazol może być stosowany niezależnie od płci. Mężczyźni mogą sobie pozwolić na dawki w granicach od 20 mg do 100 mg, przyjmowane wraz z posiłkami, kobiety natomiast nie powinny przekraczać dawki 10 mg na dobę (jak przy większości sterydów nie ulegających aromatyzacji). Dawkowanie Stanazolu 6 mg na dobę obniża dobry cholesterol o 1/3 oraz podnosi stan szkodliwego LDL o tą samą wartość. Najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie Stanazolu nie dłużej, niż 6 tygodni, ponieważ ma on toksyczny wpływ na wątrobę. Plasuje się w czołówce najsilniejszych hepatotoksycznych substancji. Z drugiej strony nie warto stosować Stanazolu krócej, nież 4 tygodnie, ponieważ w tym czasie nie będą widoczne żadne efekty.

Skutki uboczne produktu Stanazol.

Główną wagą sterydu Stanazol jest bardzo wysoka hepatotoksyczność. Upośledza on też wytwarzanie i działanie kolagenu. Zastrzyki ze sterydem (jak w przypadku jakichkolwiek zastrzyków robionych na własną rękę) może skutkować groźnymi skażeniami bakteryjnymi. Stosowanie w tej formie Stanazolu ma też wpływ na stawy, powodując ich „suchość” i przyczyniając się w ten sposób do możliwość kontuzji podczas trwania treningu oraz przerost mięśnia sercowego. Najważniejszym przy braniu sterydu Stanazol jest skrupulatne przestrzegania czasu dawkowania i dobranie odpowiednich dawek.

Dodatkowymi skutkami ubocznymi, z którym może wiązać się zażywanie Stanazolu, są: wzrost hematokrytu, czasowa lub trwała bezpłodność, zablokowanie osi HPTA, zaburzenie profilu lipidowego, łysienie, tłusta cera i trądzik.

W wielu przypadkach, przed spożyciem Stanazolu należy skonsultować się z lekarzem. Są to m.in. hiperkalcemia (wysoki poziom wapnia we krwi), przebyty atak serca, problemy z krzepnięciem krwi, cukrzyca, wyleczony rak piersi lub prostaty, choroby naczyń krwionośnych lub serca, wysoki poziom cholesterolu, przy przyjmowaniu leków przeciwzakrzepowych (doustnie) oraz problemów z wątrobą lub nerkami.