TURI-PRO Turinabol 10mg/tab 100tabs

Ostatnimi czasy dzięki mistrzowi UFC jest coraz głośniej o popularnym Turinabolu/Turanabolu.

Co to za środek i jak go stosować ?

  • Steryd anaboliczno – androgenny
  • Substancja aktywna: Chlorodehydromethyltestosterone
  • Dawkowanie: dawki dzielone od 30 do 60 mg/dobę , okres do 6 tyg
  • Blokowanie HPTA: Lekkie
  • Okres półtrwania: do 8 godzin
  • Okres wykrywalności: do 2 tygodni

Turinabol jak większość sterydów stosowany był w medycynie przy wielu dolegliwościach, jednak szczególne zastosowanie zyskał przy ciężkich schorzeniach , stosowany był w celu podreperowania masy kostno-mięśniowej. W 1990 zyskał sławę jako kluczowy steryd anaboliczny wśród sportowców NRD. Ten niesławny projekt zapewniał dominację na arenie międzynarodowej sportowcom NRD. Mówi się o liczbie 10.000 sportowców którzy byli na dopingu.

Co to jest Turinabol ?

Turanabol  tak w skrócie to pochodna dianabolu, a będąc bardziej dokładnym dianabol z alteracją 4-chloro. Tak jest to pochodna popularnej mety jednak , ma troszkę inne działanie i warto o tym pamiętać.. Taki przykład popularny Boldenon (Equipoise) jest estryfikowaną formą metanabolu , a jednak co wszyscy wiemy ma z nim bardzo mało wspólnego , poza jakimś tam chemicznym spowinowaceniem. Jako pierwsze podobieństwo pomiędzy tymi środkami jest posiadana przez oba grupy 17 alfa-alkilowa , która ma za zadanie ochrony substancji czynnej przed  rozkładem w naszej wątrobie. Pamiętajmy jednak że wiąże się to z hepatotoksycznością turanabolu.

Ogromna przewaga Turinabolu  jest taka że jest on słabym androgenem , to ważne, a jednak ma dosyć wysokie wartości anaboliczne. Dlatego często jest stosowany kiedy pracujemy nad definicją, czyli chcemy nabrać twardości i separacji naszych mięśni. Turinabol ma działanie anaboliczne i słabo androgenne co często daje mu porównanie jako substancja pomiędzy Dianabolem a Stanozololem. Właśnie słaba androgenność sprawiła że często podawany jest kobietą , zwłaszcza za czasów NRD.

Mówi się że nie ma takiej ‚mocy’ jak choćby Metanabol, dawki konieczne do uzyskania podobnego efektu są zatem dosyć wysokie. Jednak należy pamiętać że sportowcy zyskują na nim dobrej jakości masę mięśniową bez ryzyka retencji wody czy też ginekomastii, czy innych efektów spowodowanych wysokim estrogenem.

Dodatkowo co bardzo ciekawe to Turanabol poprzez możliwość wiązania się z SHGB ,nasila czyli wzmacnia działanie innych sterydów używanych w tym samym czasie , czyli jest sterydem synergistycznym.

Jak działa i dawkowanie

Chlordehydromethyltestosteron osiąga maksymalne stężenie we krwi już po 1 do 3h od zażycia , warto pamiętać aby dawkę docelową dzielić w ciągu dnia.

Jest to bezpieczne aby nie brać całej dawki jednorazowo, tylko podzielić ją w zależności od dawki dziennej na 2 lub 3 dawki , ma to na celu dłuższe i stabilniejsze stężenie we krwi. Dobrze jest brać turanabol w czasie posiłków.

Mało osób wie że Tura aktywuje centralny system nerwowy co daje nam, dodatkowego kopa i motywacje do treningu , a wiadomo że z wiekiem coraz ciężej zebrać nam się na trening.

Na samym początku napisaliśmy jak powinni dawkować Turanabol mężczyźni , do 70mg dziennie do 6 tygodni , podzielone na 2-3 dawki w ciągu dnia , efekty są zależne od dawek , na dawkę docelową wchodzimy stopniowo , jeśli chodzi o kobiety powinny stosować do 10mg dziennie , przy 20 mg/dziennie u kobiet pojawiały się męskie symptomy, zwłaszcza kiedy środek był stosowany dłuższy czas. U obu płci zauważono znaczny wzrost libido. Jednak trzeba uważać na swoją wątrobę , warto w czasie kuracji stosować osłonki. Jeśli stosujemy przez okres 6 tygodni – 10 mg/dziennie nie powinny wystąpić żadne efekty uboczne.

Popularna a zarazem bezpieczna dawka dla mężczyzn to od 20-40 mg dziennie. Zaawansowani kulturyści przyjmują nawet do 60 mg dziennie nie obawiając się skutków ubocznych.

Po Turinabol najlepszej jakości zapraszamy do sklepu na e-sterydy.pl