METHA-PRO Methandienone 10mg/tab 100tabs

Metanbabol lub Dianabol to jeden z najbardziej popularnych sterydów na świecie.

Sam pamiętam że swoją przygodę ze sterydami rozpocząłem właśnie od „ruskiej metki” która królowała na siłowniach w latach 90. I to co teraz napisze jest bardzo ważne METANABOL TO NIE JEST STERYD NA PIERWSZY CYKL TO BARDZO SILNY STERYD ANABOLICZNO-ANDROGENNY !!!!

Charakterystyka

Substancją aktywną jest Metadienon  , który zawiera alkilowane steroidy 17 alfa , co za tym idzie jest on bardzo toksyczny dla wątroby. Tak jak Dianabol słynie z dużej mocy anabolicznej , tak i androgenność jest bardzo wysoka a co za tym idzie występuje sporo skutków ubocznych . Popularna „Metka” występuje w formie iniekcyjnej jak i tabletkach które są bardzo popularne , jednak zdrowszym rozwiązaniem jest jednak iniekcja . Nie będę się rozpisywał nad historią sterydów , ani jego zastosowaniem medycznym , przejdę do konkretów czyli działania jak i dawkowania tego sterydu.

Działanie

Widoczne efekty pojawiają się już po 2 tygodniach stosowania , możemy zobaczyć nagły i duży przyrost masy mięśniowej , jednak masa zdobyta na metanabolu nie jest super jakości , charakteryzuje się dużą retencją wody . Ze względu na moc jaką posiada metanabol nie powinno przekraczać się 5 tygodni stosowania , a duże efekty androgenne powodują że d-bol odradzany jest kobietą. Podsumowując efekty to przyrost i to duży masy mięśniowej ( jednak nie super jakości) i wzrost siły , jednak problemem jest utrzymanie zysków zdobytych na metanabolu ale o tym później.

Dawkowanie

Jeśli chodzi o tabletki nie powinno przekraczać się do 50mg dziennie ( dawka iniekcyjna może być nawet o połowę mniejsza). Dianabol powinno zażywać się w czasie jedzenia i dawka dzienna powinna być dzielona na mniejsze dawki ( zaleca się przyjmować co 4-5 godzin w czasie posiłków). Czas kuracji nie powinien przekraczać 6 tygodni , dobrze jest w czasie stosowania Metanabolu stosować osłonki na wątrobę , jak również antyestrogen ( proviron, aromasin itp). Kobietą odradza się ten steryd , jednak jak już któraś jest zdecydowana nie przekracza się 10mg dziennie ,a czas stosowania to 3 tygodnie!!!

https://sterydy.org.pl/methandienone-dianabol/

Skutki uboczne

Metanabol ma negatywny wpływ na wątrobę , jest mocno androgeniczny dlatego mogą wystąpić takie symptomy jak : uszkodzenie układu jelitowo-żołądkowego , ginekomastia , nadmiar zbędnej tkanki tłuszczowej , łysienie , nadmierne pocenie się , intensywne owłosienie na ciele itp. Dlatego ważne jest nie przekraczanie dawek jak i czasu stosowania , o osłonkach nie wspomnę .

Podsumowanie

Podsumowując Dianabol to silny anabolik nie zalecany osobą nie doświadczonym !!! Istnieje pewna zależność im anabolik jest silniejszy tym więcej efektów androgennych a więc na to też musimy uważać . Zanim sięgniemy po ten środek warto o nim poczytać , największym minusem Metki jest to że przyrosty na niej zdobyte są niestety ale NIETRWAŁE , jak to mówią szybko przyszło , szybko poszło , dlatego warto z czasem dodawać ją do nieco rozbudowanych kuracji.