OXAN-PRO Oxandrolone 10mg/tab 100tabs

Nieco więcej o Anavar

Inaczej Oxandrolone , jeden z najbardziej popularnych sterydów zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Jest to łagodny steryd w postaci tabletek , jednak znany jest ze swojej skuteczności. Popularna Oksa znana jest już od ponad 50 lat i od samego początku oprócz zastosowania w medycynie , została przyjęta przez olbrzymie grono sportowców. Na czym polega fenomen Anavaru ? Kto najczęściej po niego sięga ?

Jak działa

Oxandrolon bardzo dobrze wpływa na przyrost siły , jak i pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Mimo że nie zalicza się do mocnych sterydów , to jednak polecany jest dla osób cierpliwych i które chcą zbudować trwałe efekty . To zaleta Anavaru że stopniowo, ale bardzo trwale zwiększa masę i siłę mięśniową. Tak jak przy większości sterydów doustnych nie zaleca się na nim długich cykli , długość cyklu zależna jest również od dawki , im większa dawka tym krótsza kuracja, jednak nie powinno przekraczać się 6 tygodni stosowania.

Częstą praktyką jest stosowanie Oxandrolonu na „mostku”, czyli w okresie pomiędzy cyklami , dzięki stosowaniu w okresie OFF , zachowamy jak najwięcej efektów które wypracowaliśmy na cyklu , w znacznym stopniu , pomoże zachować masę mięśniową, wzmocni regenerację i wytrzymałość mięśni. Mówi się że to słaby steryd , jednak mija się to z prawdą , co ważne jest bezpieczny , a „mit o słabości” bierze się z powodu że faktycznie korzystając tylko z Anavaru, to efekty nie będą oszałamiające , ale pamiętajmy że jest to steryd synergistyczny czyli w zestawieniu z innymi sterydami w cyklu , wzmocni ich działanie i w pełni pokaże swoje właściwości.

Czy faktycznie słaba

Na pewno jest bezpieczna , sportowcy jednak niefortunnie podsumowują Anavar. Oceniając sterydy anaboliczne, nie dokonuje się porównań , podam przykład. Często słyszę i czytam na forach tekst „6 tabletek dziennie Oksy to bardzo mało” i padają później stwierdzenia że to bez sensu stosować ten steryd. Oxandrolon jest dostępny w postaci tabletek 2,5 mg. Stosując 6 tabletek dziennie daje nam 15mg, przez tydzień daje to nam 105mg. Ok , wbijaj 100mg testosteronu tygodniowo ? I jak bardzo będzie on odczuwalny i widoczny, w tej dawce testosteron też daje niewielkie przyrosty.

Wniosek jaki się nam nasuwa jest taki, że Oxandrolone indywidualnie może i nie jest zbyt mocny, ale łącząc go z innymi sterydami daje naprawdę dobre rezultaty. Nie zapomnijmy że to jeden z nielicznych sterydów bezpieczny dla kobiet i polecany płci żeńskiej.

Dawkowanie

Czas stosowania Oxadrolonu powinien wynosić między 4 a 7 tygodni. Jęsli chodzi o dawki to wahają się one dla mężczyzn:

-od 30 do nawet 60mg dziennie

Dla kobiet natomiast zaleca się stosować :

-od 10-25mg dziennie.

Podsumowanie

Łącząc Anavar z innymi sterydami można spodziewać się świetnych efektów , dla osób które zaczynają przygodę ze sterydami , kobiet , środek ten jest zalecany z uwagi na jego bezpieczeństwo , na naszej stronie znajdziecie państwo Anavar takich producentów jak : Euro-Pharmacies, Kuwait Professional , Shree , AlphaZeneca czy Nanda.