Trestolone Acetate 50mg/ml 10ml vial – 200 zł

Trestolone acetate czyli acetat trestolonu – powszechnie uważany za najbardziej wszechstronny i bardzo silny steryd, przebijający swoją mocą nawet testosteron.

Jego pierwotną funkcją miało być zastąpienie androgenu, ale obecnie jest szeroko stosowany i posiada także wiele właściwości leczniczych. W medycynie stosuje się go przy terapiach antykoncepcyjnych, leczeniu prostaty, raka gruczołu krokowego, łysienia czy też przy utracie masy kostnej. Ma korzystny wpływ także w sporcie, treningach siłowych i kulturystyce, gdzie jego właściwości przekładają się na szybkie i skuteczne wyniki. Każdy kto poważnie myśli o zwiększeniu swojej siły i masy mięśniowej w stosunkowo krótkim czasie, powinien mieć ten preparat w swojej torbie.

Trestolone Acelate to pochodna trenbolonów, która nie tylko jest od nich dużo mocniejsza, ale – co bardzo istotne – uboższa w skutki uboczne takie jak agresja, nadpobudliwość, niepokój czy gniew. Nie oznacza to jednak, że Trestolone skutków ubocznych nie ma – należą do nich m.in. aromatyzacja większa niż w przypadku testosteronu i nandrolonu, u niektórych może wystąpić łysienie i i retencja wody. Mogą – choć nie muszą – wystąpić także problemy ze snem, nadmierna drażliwość, wahania nastroju, nadmierna potliwość czy suchość w gardle. Dlatego też trzeba szczególnie uważać na przyjmowane dawki i stanowczo wystrzegać się przedawkowania.

Jak to działa?

Acetat trestolonu to anaboliczny steryd, którego zadaniem jest pobudzenie wzrostu syntezy białka i w efekcie przyrost masy mięśniowej. Jego stosowanie sprawia, że przyrost masy mięśniowej jest szybszy i bardziej efektywny, a siła i wytrzymałość mięśni ulega znacznej poprawie. Nie bez znaczenia jest także androgenny charakter tego preparatu, co pozytywnie wpływa na produkcję męskich hormonów płciowych. Stosowanie Trestolonu musi iść w parze z dużym wysiłkiem fizycznym – w przeciwnym razie wytworzona masa, która nie zostanie przekształcona w rzeźbę ciała, odłoży się w postaci sporych rozrostów innych tkanek, co może być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Preparat nie wykazuje skłonności do interakcji z globuliną, dzięki czemu najlepsza część pozostaje niezwiązana i aktywna we krwi.

Kto może stosować Acelat trestolonu?

Preparat zalecany jest osobom, które nastawione są na spektakularne efekty i szybkie zwiększenie masy ciała. Każdy kto lubi ruch, duży wysiłek fizyczny i godziny spędzone na siłowni będzie zadowolony ze skutków stosowania tej substancji. Wszelkiego rodzaju sporty wyczynowe, martwe ciągi czy treningi siłowe są doskonałą podstawą do pracy z Trestolonem. Pobudza, zwiększa chęć do działania i zwiększonego wysiłku fizycznego. Środek przeznaczony jest dla mężczyzn, jednak nie powinny go stosować osoby niepełnoletnie. Może on bowiem powodować nienaturalny i przyspieszony proces dojrzewania płciowego.

Trestolone Acetate znajdziemy w różnej postaci. Występuje on zarówno w formie doustnych tabletek, jak i zastrzyków implementowanych podskórnie. Uważa się, że dzienna dopuszczalna dawka leku to 100 mg, przy czym jedna tabletka zawiera 50 mg preparatu. Początkującym użytkownikom zaleca się przyjmowanie substancji w mniejszych dawkach, co pozwoli złagodzić występowanie ewentualnych skutków ubocznych. Dawki należy zwiększać stopniowo obserwując oddziaływanie preparatu na nasz organizm. Jeśli nie występują niepokojące nas objawy, spokojnie możemy zwiększyć dawkowanie do dwóch tabletek – 100 mg – dziennie. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że aby Trestolone działał poprawnie i przynosił najlepsze rezultaty, nie należy stosować go w sposób ciągły. Najlepiej sięgnąć po niego w chwilach, kiedy potrzebujemy błyskawicznego i dużego rozrostu masy ciała.

Tytułem podsumowania

Trestolone acetate to preparat mający zarówno zastosowanie w medycynie, jak i w sportach wyczynowych i kulturystyce. W tej pierwszej dziedzinie używany jest do leczenia chorób związanych z prostatą, gruczołem krokowym, a także w przypadku terapii antykoncepcyjnych czy choćby łysienia. Sprawdza się doskonale także w terapiach przy odbudowie masy kostnej. W kulturystyce i sporcie przeznaczony jest dla tych, którzy są całkowicie zaangażowani w budowanie i udoskonalanie sylwetki swojego ciała. Jego stosowanie jest jednym z wielu, choć najbardziej skutecznym sposobem na zbudowanie szczupłej i umięśnionej sylwetki z minimalną zawartością tkanki tłuszczowej. Używanie preparatu nie wpływa negatywnie ani na jakość, ani na ilość masy mięśniowej. Preparat ten powinien być stosowany z testosteronem dowolnego estru. Powoduje spektakularne rezultaty, które są widoczne już po trzech miesiącach od rozpoczęcia jego stosowania. W tym czasie masa ciała może się powiększyć nawet o 20 kg. Trzeba jednak pamiętać, by trening tych partii mięśni, które chcemy wyrzeźbić, był w okresie stosowania Trestolonu wyjątkowo intensywny i wzmożony.

Jak każdy preparat będący sterydem anabolicznym, taki i Trestolone acetate może wywoływać niepożądane efekty uboczne, a mając na uwadze jego ponadprzeciętną moc należy być szczególnie ostrożny i wyczulonym na przedawkowanie.