Trenbolone Enanthate-200mg/ml 10ml vial-200zł

Trenbolone Enanthate jest to najsilniejsza wersja hormonu w oparciu o ester.

Jest to zdecydowanie silniejsza wersja niż Acetate. Bezpośrednie działanie Trebolonu Enanthatu jest identyczne jak we wszystkich innych formach. Siłę produktu wzmaga jednak dołączony ester zwalniający czas aktywnego działania. Trenbolone Enanthate jest bardzo silnym sterydem stosowanym jako ostateczność w fazie cięcia, choć jest też środkiem używanym w fazie budowania masy mięśniowej. Należy pamiętać, że to nie jest środek dla każdego.

Osiągane korzyści ze stosowania sterydu

Według części zawodników Trenbolone Enanthate uznawany jest za najlepszy środek na cyklach cięcia. Steryd posiada bowiem właściwości metaboliczne, a także wpływa na przyspieszenie spalania tłuszczu. Środek ten wyróżnia się od pozostałych sterydów zdolnością do zachowania beztłuszczowej masy mięśniowej. Osoby, których celem jest utrata tkanki tłuszczowej muszą przede wszystkim wywołać efekt deficytu kalorycznego, czyli więcej kalorii musi być spalonych niż skonsumowanych. W efekcie organizm będzie odkładał zapasy tłuszczu, a mięśnie zostaną wykorzystane na zaspokajanie potrzeb energetycznych. tracona zostaje beztłuszczowa masa mięśniowa, zwalnia przemiana materii, sylwetka wygląda również znacznie słabiej. Trenbolone Enanthate nie dopuszcza do przedstawionego przypadku.

Skutki uboczne

Trenbolone Enanthate jest wyjątkiem wśród sterydów jeżeli chodzi o występowanie nieporządanych działań. Skutków ubocznych jest nieporównywalnie mało. W przypadku niektórych zawodników nawet one nie występują. Warto wiedzieć, że jest to niearomatyzujący steryd, który nie wywołuje konwersji testosteronu do estrogenu. Błędne jest jednak przekonanie, że po stosowaniu tego środka nie wystąpi ginekomastia. Steryd ma bowiem bardzo silny charakter progestagenny, czyli może wywołać ginekomastię. Skutek uboczny występuje jednak przede wszystkim u osób, które są podatne na to zjawisko. W celu zapobiegnięcia ginekomastii należy do cyklu dołączyć inhibitory aromatazy.

Trenbolone Enanthate hamuje naturalną produkcję testosteronu. Konieczne jest zatem suplementowanie egzogennym testosteronem w celu uniknięcia nie tylko uciążliwego, ale również niezdrowo niskiego poziomu testosteronu. Forma testosteronu nie będzie jednak miała większego znaczenia. Najważniejsze jest dostarczenie odpowiedniej ilości testosteronu dla odpowiedniego funkcjonowania organizmu.

Kolejnym skutkiem ubocznym stosowania tego sterydu może być wysokie ciśnienie krwi. Jest to niepożądane działanie zależne w zdecydowanym stopniu od dawki środka. Sterydów anabolicznych nie poleca się osobom cierpiącym na wysokie ciśnienie. Trenbolone Enanthate jest ponadto sterydem bardzo androgennym, dlatego osoby podatne na łysienie mogą stracić część włosów. Steryd może doprowadzić także do przerostu prostaty. Wszystko zależne jest jednak od dawek środka i innych sterydów anabolicznych, które są podawane razem z nim.

Trenbolone Enanthate musi być podawany we właściwych dawkach przez określony czas, nie można stosować środka według własnego uznania. Steryd może również przyczynić się do zwiększenia aktywność enzymów wątrobowych, co jest niekorzystnym zjawiskiem dla zdrowia. U części osób stosowanie sterydu może za bardzo obciążyć nerki. Pozostałe skutki uboczne przyjmowania tego środka zależą przede wszystkim o wielkości stosowanych dawek, a także indywidualnych predyspozycji danej osoby. Należy do nich zaliczyć szybkie tętno, nocne poty, bezsenność czy niepokój. Niestety objawy mogą się zaostrzyć i przekroczyć tolerowany poziom. W przypadku pojawienia się wymienionych niepożądanych działań rekomendowane jest zmniejszenie dawki.

Cechy charakterystyczne

Trenbolone Enanthate ma praktycznie każdą korzystną cechę sterydów anabolicznych. Zdecydowanie najwartościowsza jest możliwość zwiększania efektywności przyjmowanych składników odżywczych. Każdy skonsumowany gram białek, tłuszczów oraz węglowodanów będzie miał zdecydowanie większą wartość. Organizm wykorzysta je w znacznie większym stopniu. Umiejętność zwiększania wydajności spożywanych składników odżywczych sprawia, że Trenbolone Enanthate posiada dwie najważniejsze korzyści sterydów, czyli retencję azotu oraz zwiększenie syntezy białek.

Kolejną korzyścią Trenbolone Enanthate jest większa szybkość uwalniania insulinopodobnego czynnika wzrostu-1 (IGF-). Jest to silny hormon peptydowy bazujący na białku, przynosi on nie tylko dużą moc anaboliczną, ale również jest konieczny dla dobrego samopoczucia i zdrowia. Oddziałuje zarówno na tkanki mięśniowe jak i na każdą komórkę w organizmie. Hormon ten odgrywa istotną rolę dla ścięgien, wiązadeł czy układu nerwowego.

Kolejną cechą charakterystyczną tego sterydu jest większa produkcja czerwonych krwinek, odpowiadają one z kolei za transport tlenu do tkanego ciała. Oddziałuje  to bardzo pozytywnie na wytrzymałość mięśni. Dodatkowo Trenbolone Enanthate wpływa na redukcję glikokortykosteroidy, czyli hormonu stresu. Środek przyspiesza również przemianę materii.