Tri-Trenbolone-150mg/ml 10ml vial-180zł

Tri-Trenbolone to steryd składający się z trzech estrów:

 • Trenbolonu Octanu
 • Trenbolonu Hexahydrobenzylcarbonate
 • Trenbolonu Ethanatu

Dzięki temu ostatniemu estrowi, Tri-Trenbolon szybko podnosi poziom Trenbolonu w osoczu krwi, co ma za zadanie ułatwić budowanie masy mięśniowej lub przeprowadzanie redukcji. Dwa pozostałe estry uwalniają się w wolniejszym tempie i nie takim samym (robią to w różnym tempie). Dzięki dłuższemu okresowi uwalniania, okres stężenia w osoczu jest dłuższy.

Czym jest Tri-Trenbolone?

Trenbolon to bardzo silny androgen, który posiada ogromną aktywność anaboliczną. Jak już zostało wspomniane duża aktywność anaboliczna może być ułatwieniem w budowaniu masy mięśniowej, ale nadaje się także na okres redukcji. Można powiedzieć, że stosowanie Trenbolonu w okresach redukcji masy mięśniowej jest bardziej powszechne. Trenbolon można łączyć z Danabolem oraz testosteronem.

Jeśli naszym celem jest budowanie masy mięśniowej, to takie połączenie może nam w tym zdecydowanie pomóc. Trenbolon zbiera świetne opinie nie tylko wśród kulturystów ale także osób zajmujących się amatorskim budowaniem ładnej sylwetki. Jest gwarantem bardzo jakościowej masy mięśniowej, kształtnych mięśni i niskiego poziomu tłuszczu w organizmie. Dodatkowym atutem, który niesie za sobą stosowanie Tri-Trenbolone jest zwiększająca się wytrzymałość.

Steryd ten poprawia także twardość mięśni w całym ciele, bez równoczesnego stosowania diety – właśnie to jest jeden z najczęstszych powodów, dla którego sportowcy sięgają po Tri-Trenbolone.

Nie konwertuje do estrogenów

Kolejnym dużym atutem Tri-Trenbolonu jest fakt, iż nie konwertuje on do estrogenów. Co to oznacza? Oznacza to, że nie musimy martwić się o skutki uboczne, jakie daje zwiększona dawka estrogenów w organizmie np. ginekomastia. Konwertowanie do estrogenów to czynnik, który potrafi znacząco odstraszyć wielu zapaleńców siłowni, ponieważ wiąże się to z niefajnymi efektami ubocznymi. Ponadto można zauważyć, że stosowanie Trenbolonu nie wiąże się z retencją wody w organizmie. Wyżej zostało wspomniane, że stosowanie tego środka bez diety potrafi dać dobre efekty. To prawda. Jednak na najlepsze rezultaty możemy liczyć stosując go oczywiście z dietą bogatą w białko, które przyspieszy spalanie tłuszczu i budowanie masy mięśniowej. Ze względu na właściwości poprawy wytrzymałości Trenbolone zapobiega powstawaniu przetrenowania i braku motywacji do ćwiczeń.

Przeciwwskazania do stosowania Trenbolonu

Nie poleca się stosowania Trenbolonu regularnie przez długi czas, ponieważ jest środkiem bardzo toksycznym. Według zaleceń producenta powinniśmy używać go maksymalnie do 8 tygodni. Badania pokazują, że Trenbolon niekorzystnie wpływa na nerki i wątrobę. Jeśli zdecydujemy się na stosowanie Trenbolonu dłużej niż to zalecane, musimy liczyć się z wystąpieniem zwiększonych skutków ubocznych, a pierwszym z objawów jest najczęściej bardzo ciemny kolor moczu. Jeśli w moczu pojawi się także krew może to świadczyć o uszkodzeniu nerek.

Podczas stosowania Trenbolonu powinniśmy pić wodę w zwiększonych ilościach – może to pomóc organizmowi. Picie dużej ilości wody skuteczniej przepłucze nerki, które są narażone na szczególny wysiłek podczas stosowaniu tego środka.

Możliwe skutki uboczne, które mogą wystąpić podczas stosowania Tri-Trenbolone są następujące:

 • trądzik
 • podwyższone libido – dużo większe niż zwykle
 • zwiększona agresja
 • wypadanie włosów
 • niższy głos
 • wzrost włosów na twarzy i nogach

Jak dawkować Tri-Trenbolone?

Trenbolon najczęściej wstrzykuje się przynajmniej dwa razy w tygodniu natomiast zdarza się, że kulturyści korzystają z tego środka wstrzykując 1-2 ampułki dziennie – w tygodniach przed zawodami. Zalecana dawka to 228 mg na tydzień. Wiele osób poleca wstrzykiwać Trenbolon w dawce 76 mg co 2-3 dni – taka dawka ma dawać dobre efekty i nie powodować niepożądanych skutków ubocznych. Tri-Trenbolon jest często łączony z Winstrolem, co zwiększa szansę na przyrost jeszcze lepszej jakości masy mięśniowej, a dodatkowo zwiększa także wytrzymałość o kilka razy mocniej niż przy stosowaniu samego Trenbolonu.

Niektórzy sportowcy stosują Tri-Trenbolone z Dianabolem – takie połączenie daje właśnie zwiększone efekty wytrzymałościowe. Sportowcy zainteresowani jakością i wytrzymałością częściej stosują go z Oxandrolonem. Równie dobre wyniki daje stosowanie Trenbolonu z testosteronem.

Podsumowanie

Tri-Trenbolone jest bardzo mocnym sterydem, który zawiera trzy aktywne estry Trenbolonu. Trenbolon jest silnym środkiem anabolicznym o ogromnej aktywności anabolicznej. Jest często wykorzystywany do budowania masy mięśniowej oraz do redukcji. Często łączy się go z Danabolem oraz Testosteronem.

Największe zalety Tri-Trenbolonu to:

 • w odpowiednim połączeniu daje ogromny poziom siły i wytrzymałości
 • nie aromatyzuje do estrogenów
 • zapobiega przetrenowaniu i braku motywacji
 • pozwala uzyskiwać wyniki nawet bez diety ze względu na swoją duża siłę
 • z dietą wysokobiałkową pozwala uzyskać jeszcze lepsze wyniki
 • pozwala osiągnąć duży poziom masy mięśniowej ale sprawdza się także przy redukcji.