Trenbolone Base-50mg/ml 10ml vial-90 zł

Trenbolone Base jest jednym z najsilniejszych anabolików dostępnych na rynku, cechuje się nie tylko mocnym działaniem androgennym, ale również znajduje się wśród najczęściej używanych środków przez zaawansowanych sportowców.

Warto również mieć świadomość, że liczba korzyści płynących z stosowania tego środka, oczywiście we właściwych dawkach jest zdecydowanie większa w porównaniu do ewentualnych nieporządanych działań, które mogą wystąpić w przypadku dłuższego przyjmowania. Warto wiedzieć, że pierwsze odnotowane przyjmowanie tego sterydu miało miejsce w latach 80 – tych XX wieku. Ciekawostką jest również fakt, że w 1988 roku Unia Europejska zabroniła podawania tego specyfiku zwierzętom.

Działanie

Do największych zalet przyjmowania tego sterydu należy zaliczyć trwały oraz szybki wzrost siły oraz masy mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej czy wzrost wytrzymałości. Wśród plusów wymienianych przez lekarzy i osoby stosujące znajdują się również twardość i definicja mięśnia, a także brak retencji wody w trakcie zażywania. Jest to oczywiście tylko część korzyści, które można uzyskać stosując ten steryd.

Jest to bardzo dobry środek przede wszystkim dla osób, które mają już doświadczenie w cyklach sterydowych. Trenbolone Base nie jest rekomendowany osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sterydami. Nie jest wskazane przyjmowanie tego środka także przez osoby, które mają problemy zdrowotne o różnym podłożu. Warto mieć świadomość, że stosowanie tego sterydu w połączeniu z lekami na dowolną dolegliwość może być nie tylko szkodliwe, ale również niebezpieczne. Trenbolone Base bardzo dobrze sprawdza się w połączeniu z takimi sterydami jak: Oxandrolon, Testosteron Propionat, Masteron, Winstrol, Primobolan, Boldenon czy w cyklach z hormonem wzrostu.

Trenbolone Base funkcjonuje na rynku już od dawna, jego dostępność też jest stosunkowo duża, warto jednak kupować ten steryd tylko i wyłącznie od zaufanych źródeł. Produkt powinien bowiem posiadać właściwy certyfikat, klient dzięki temu ma pewność co znajduje się w opakowaniu.

Dawkowanie

Przed rozpoczęciem stosowania tego środka konieczne jest wykonanie odpowiednich badań lekarskich w celu potwierdzenia aktualnego stanu zdrowia, bez tego nie można być pewnym stuprocentowej skuteczności sterydu. Warto również przed przystąpieniem do przyjmowania tego specyfiku zainteresować się odpowiednią bazą, która powinna dać niesamowite rezultaty razem ze stosowaniem właściwego środka.

Trenbolone Base jest to po prostu bezestrowy trenbolone, czyli będzie działał od razu po iniekcji. Steryd ponadto jest zrobiony w oparciu o wodę, czyli przed przyjęciem najlepszym rozwiązaniem będzie wstrząśnięcie substancji, a następnie podanie jej głęboko do mięśnia w celi ograniczenia nieprzyjemnego odczucia, które może wystąpić po wykonaniu zastrzyku.

Zarówno bazę jak i steryd powinno się przyjmować od 4 do 8 tygodni. W zdecydowanej większości przypadków nie poleca się przekraczać tego okresu, nawet w sytuacjach, gdy nie widać bardzo wyraźnych postępów. Można w ten sposób narazić się na bardzo poważny uszczerbek na zdrowiu albo poważniejsze konsekwencje, które nie będą należały do przyjemnych. Wielkość dawek, a także długość cyklu musi być dostosowana do indywidualnych celów, a także posiadanego stężenia.

Amatorzy lub profesjonaliści decydują się na przyjmowanie tego sterydu w celu poprawy masy jakościowej, a także zwiększenia przyrostu mięśni. Warto mieć świadomość, że nie jest to steryd przeznaczony do budowania ilościowej masy mięśniowej. Właściwe stosowanie Trenbolone Base może nie tylko poprawić definicję mięśnia, ale również jego spięcie i zwiększyć rozmiar. Steryd oddziałuje również na produkcję czerwonych krwinek i szybszą regenerację.

Osoby doświadczone, które miały już wcześniej kontakt ze sterydami mogą spokojnie przesunąć górną granicę dawki, a także okres jej przyjmowania. Nie można jednak przesadzać, ponieważ Trenbolone Base tak jak każdy steryd ma działanie anaboliczne i stosowany w nieodpowiedni sposób będzie zagrożeniem dla organizmu.

Skutki uboczne

Trzeba mieć na uwadze, że Trenbolone Base mimo zdecydowanie słabszej aromatyzacji w porównaniu do testosteronu może okazać się bardzo niebezpieczny nie tylko dla wątroby, ale również nerek czy płuc (w trakcie stosowania tego środka może pojawiać się kaszel). Do niepożądanych działań tego sterydu trzeba także zaliczyć bóle głowy, napady agresji, niewłaściwe funkcjonowanie układu hormonalnego (negatywny poziom na hormon tarczycy T3), krwotoki z nosa, trądzik, przetłuszczająca się skóra, ostry kaszel, nadciśnienie, przerost prostaty, osłabienie w wytwarzaniu przeciwciał czy wysuszanie stawów oraz wiązadeł.

Należy pamiętać, że  Trenbolone Base to steryd jakościowy, który zawiera w składzie bardzo dużą dawkę estrogenów. Rekomendowane jest zatem przyjmowanie razem z tym sterydem testosteron, jako hormon równoważący. W przeciwnym razie mogą pojawić się następujące niepożądane działania: zatrzymanie wody w organizmie, zmiany hormonalne, zmiana nastroju. spadek masy jakościowej (nadmierne zalanie się tłuszczem), czy ginekomastia.