Trenbolon Acetat – 100mg/ml 10ml- 170zł

Trenbolone Acetate

Silny mocny tren czyli Trenbolone Acetate w sklepie ze sterydami online

Trenbolon od wielu lat nazywany jest „królem sterydów”, ponieważ znacznie zwiększa siłę mięśni i maksymalizuje przyrost masy mięśniowej po każdym treningu, a jednocześnie spala tłuszcz i zwiększa poziom wytrzymałości fizycznej. Jest to jeden z najskuteczniejszych syntetycznych sterydów anabolicznych, który powoduje znaczne przyrosty w organizmie pod względem siły fizycznej i wyników sportowych, a także masy mięśniowej.

Trenbolon Acetate – jeden z najsilniejszych sterydów

Trenbolone acetate to produkt podawany w zastrzykach, przeznaczony głównie dla kulturystów i doświadczonych sportowców-amatorów. Nikt nie może jednak przegapić nieprzyjemnej strony tego popularnego sterydu anabolicznego. Wpływ na zdrowie i funkcjonowanie ciała użytkownika może być naprawdę drastyczny. Tutaj musimy zmierzyć się z rzeczywistością. Regularne stosowanie anabolicznych preparatów, a zwłaszcza trenbolonu (Tren), który jest jednym z najsilniejszych sterydów dostępnych na rynku – może mieć bardzo niebezpieczne konsekwencje dla organizmu. Z jednej strony Trenbolon to substancja, która pomaga profesjonalistom, aby wznieść się na najwyższy poziom.  Nawet sportowiec amator, ambitny człowiek, który chce poprawić swoją sylwetkę i rozwinąć masę mięśniową i chce przy tym pozbyć się tłuszczu z ciała doświadczy doskonałych rezultatów. Nie polecamy jednak tej substancji dla osób, które nie są zbyt doświadczone, nie tylko w kwestii treningów na siłowni, ale również w kwestii stosowania środków dopingujących. Trenbolon Acetate na pierwszy cykl? Zdecydowanie odradzamy. Ten steryd może być, w pewnych okolicznościach, stosowany jedynie przez osoby z wieloletnim stażem, które dokładnie wiedzą, jak sobie z tym poradzić.

tren koksy sterydy online sklep
Trenbolone Acetate

Trenbolon Acetate – co trzeba wiedzieć

Trenbolon to niezwykle silny steryd anaboliczny, początkowo pojawił się na rynku sterydów pod koniec lat 60. XX wieku. Na tym etapie pojawiło się kilka odmian tego preparatu, wszystkie o działaniu anabolicznym. Od początku był szeroko stosowany przez kulturystów ze względu na jakość wytwarzanej masy mięśniowej, lepszą niż jakikolwiek inny anabolik. Stosując sterydy wzrasta beztłuszczowa masa mięśniowa, ogólna siła fizyczna oraz częste i bardzo intensywne sesje treningowe. Trenbolon to steryd anaboliczny o wysokiej wydajności, który zapewnia: bardzo szybki przyrost masy mięśniowej, zwiększoną produkcję czerwonych krwinek, utrata tkanki tłuszczowej (nawet z najbardziej uporczywych części ciała), ochrona beztłuszczowej masy mięśniowej podczas redukcji, niska retencja wody, zwiększony poziom wytrzymałości i siły fizycznej.

Trenbolone Acetate – Jak działa?

Trenbolon Acetate jest produktem anabolicznym i androgennym. Jest nawet uważany za silniejszy niż testosteron i to jest powód, dla którego zyskał tak wielu zwolenników przez lata, którzy zdają się ignorować jego niszczycielski wpływ na zdrowie (możliwość bardzo silnego negatywnego wpływu na organizm). W praktyce trenbolon (Tren) działa poprzez wiązanie z receptorem androgenowym. Nie jest przekształcany w hormony żeńskie (estrogeny), co powoduje ogromny wzrost jego aktywności androgennej i równie masywny wzrost masy mięśniowej (w bardzo krótkim czasie). Poza tym Trenbolon „przylega” do komórek tłuszczowych, zmuszając je do usunięcia i sylwetkę poprzez uwidocznienie zwiększonej masy mięśniowej i utracie zbędnej tkanki tłuszczowej. Ponieważ Trenbolon zwiększa retencję azotu, bezpośrednio poprawia to skład białek organizmu, a tym samym przyrost mięśni.

Trenbolone Acetate – zastosowanie

Dzięki temu, że Trenbolon Acetate nie ulega aromatyzacji, można go stosować do cykli jakościowych i łączyć z wieloma innymi substancjami. Z drugiej jednak strony nie można zapominać o tym, że steryd silnie blokuje układ HPTA, dlatego po zakończeniu cyklu trzeba przejść tzw. PCT, czyli Post Cycle Therapy lub „odblok”.  Najbardziej znanymi i dostępnymi typami androgenów sterydów anabolicznych trenbolonu (zwykle występującymi na czarnym rynku) są: Octan trenbolonu i Etanat trenbolonu.

Trenbolone acetate – Struktura chemiczna

Trenbolon jest pochodną nandrolonu z dwoma dodatkowymi wiązaniami węglowymi, należącymi do szerszej kategorii SAS (syntetyczne sterydy anaboliczne). Chemiczny trenbolon został opracowany w 1963 roku, w celu rozwoju masy mięśniowej… u zwierząt, a dokładniej u bydła. Celem było zwiększenie apetytu, a tym samym zwiększenie masy mięśniowej. Trenbolon został użyty z inną syntetyczną substancją, estradiolem, w celu zwiększenia wydajności odżywczej i przekształcenia spożywanej żywności w masę mięśniową (fakt, który przyniósł hodowcom ogromne korzyści ekonomiczne). Aby zwiększyć aktywny okres półtrwania (tj. Czas aktywności substancji chemicznej w organizmie), trenbolon jest zwykle tworzony jako octan (Finaplix, Tremblona), enanthate (n-heptanoic) ester lub heksahydrobenzyl carb (Parabolyl).

Trenbolone acetate – rezultaty stosowania substancji

Dystrybucja chemicznego trenbolonu, a także wielu innych niebezpiecznych sterydów anabolicznych, jest zwykle przeprowadzana online. Mamy tu na myśli rynki niepodlegające kontroli („czarny rynek”). Należy pamiętać, że nie wszystkie substancje dostępne w taki sposób są bezpieczne dla zdrowia. Chemiczny trenbolon wiąże się z receptorem androgenowym, stając się znacznie silniejszy niż testosteron, dzięki czemu jest tak popularny wśród sportowców. Uważany jest nawet za 3 razy silniejszy niż męski testosteron, a jego najważniejszą i najciekawszą cechą jest to, że nie jest on poddawany działaniu aromataz i enzymów 5a-reduktazy, więc ostatecznie nie jest przekształcany w związki estrogenowe (tj. hormony żeńskie). Jest to bardzo ważne, ponieważ zapobiega pojawianiu się niektórych cech kobiecych (takich jak np. ginekomastia – efekt uboczny wielu sterydów anabolicznych). Uważa się przy tym, że każde nadużycie lub przedawkowanie tej substancji chemicznej ma negatywny wpływ na nerki i wątrobę. Najczęstsze działania tego sterydu są prawie natychmiast widoczne, tj. wzrost wytrzymałości i siły fizycznej oraz wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej, a także aktywacja i przyspieszenie tempa metabolizmu organizmu. Trenbolon jest „elastycznym” sterydem, umożliwiającym zarówno cykle łączenia, jak i cięcia, mimo że nie został stworzony do spalania tłuszczu. Zwiększa syntezę białek w organizmie, a także retencję azotu, co ostatecznie maksymalizuje przyrost mięśni z treningu. Jak już wspomniano, zwiększa również produkcję czerwonych krwinek, co prowadzi do większego przepływu tlenu do mięśni. Jest uważany za jeden z najbardziej popularnych i skutecznych sterydów wszech czasów i powodowanych przez niego rezultatów nikt nie może kwestionować, ale…

Trenbolon Acetate – skutki uboczne

Trenbolon Acetate jest dostępny dla lekarzy weterynarzy i nie jest dostępny do spożycia przez ludzi (przynajmniej w sposób legalny) To dlatego, że istnieje wiele skutków ubocznych powodowanych przez stosowanie tej substancji. Ryzyko oddziaływania substancji na organizm ludzki jest bardzo duże. Oto najczęstsze działania niepożądane, o których powinieneś wiedzieć przed podjęciem decyzji o zastosowaniu Trenbolonu: trądzik, zwiększona agresja i drażliwość, tłusta skóra, powiększenie prostaty, zwiększony wzrost włosów na ciele i twarzy, silne pocenie się (głównie w nocy) i kaszel. Poza tym występuje wiele skutków ubocznych, które mogą być związane także z innymi chorobami lub występować jedynie wśród osób, których organizmy są bardziej narażone na pewne z dolegliwości.

Zwiększone ciśnienie krwi – Spowodowane wzrostem poziomu testosteronu. Zwiększa temperaturę ciała i szybkość pracy serca

Wypadanie włosów (łysienie androgenowe) – Niektórzy sportowcy notowali taki skutek uboczny, jednak nie wiadomo, czy jest on bezpośrednio lub pośrednio związany z trenbolonem.

Zaburzenia snu / lęki / paranoje – objawy bezsenności, lęku lub paranoi, mogą występować zarówno w trakcie cyklu, jak i po jego zakończeniu

Kaszel – jest to jeden z najczęściej występujących skutków ubocznych wśród osób stosujących Trenbolon

Podsumowanie:

Trenbolon to bardzo silny steryd, który może być stosowany tylko przez zaawansowanych sportowców. Konieczne jest przy tym pamiętanie o grożących skutkach bocznych i odpowiednim dbaniu o stosowanie bezpiecznych dawek.