Testosteron Cypionat- 200mg/ml 10ml- 120zł

Testosteron Cypionate

Testosteron Cypionate do kupienia online w sklepie STERYDY.ORG, a może Hormon wzrostu?
Testosteron Cypionate

Testosteron Cypionate- wstęp

Testosterone Cypionate, czyli cypionian testosteronu, jest steryd anaboliczno-endrogennym. Produkuje go firma Pivotal Labs. Środek ten zawiera w swoim składzie hormon testosteronu oraz ester cyjanianowy, Estr ten jest długi, odznaczą się więc dużą aktywnością. Cypionian testosteronu nazywany jest bardzo często jako Test Cyp. W opakowaniu Testosterone Cypionate 200 mg znajduje się dziesięć ampułek do iniekcji, a pojedyncza ampułka ma w sobie 1 ml substancji czynnej, jej stężenie wynosi 200 mg. Produkcja środka Testosterone Cypionate oraz eksport odbywa się w paru krajach na całym świecie, między innymi w Kanadzie, Brazylii, Australii, Hiszpanii czy RPA. Substancja czynna znajdująca się w tym środki znajduje zastosowanie w wielu produktach, dla ludzi oraz zwierząt. Związek ten ma postać roztworu olejowego do zastrzyków w postaci domięśniowej. Znaleźć go można w szklanych ampułkach oraz fiolkach. Dostępne na rynku stężenia wynoszą: 50 mg/ml, 100 mg/ml, 200 mg/ml i 300 mg/ ml. Przeznaczeniem tego środka jest przede wszystkim redukcja tkanki tłuszczowej oraz przyrosty masy mięśniowej. Testosteron cypionate bardzo często porównywany jest do innego estru testosteronowego, takiego jak Enathate. Jest to odmiana hormonu dostępna w Europie, także w naszym kraju. Opinie na temat obu tych środków są bardzo podzielone. Niektórzy sportowcy twierdzą, iż to właśnie cypionat zapewnie im o wiele większe przyrosty masy aniżeli enathat, a inni uważają, iż jest odwrotnie. Testosteron cypionat jest uważany jako środek bardziej ekskluzywny, gdyż jest on rzadziej spotykany.

Testosteron cypionat na cyklu na mase, sklep online!
Cypiobol250- testosteron cypionate


Działanie preparatu Testosterone Cypionate


Cechy testosteronu są takie same, nie ma znaczenia czy jest on wytwarzany w sposób naturalny, czy dostarczany organizmowi w postaci testosteronu cypionatu. Wszelkie inne sterydy są swego rodzaju cząsteczką testosteronu, która została zmieniona, aby zmodyfikować pewne właściwości hormonu. Testosteron może być nazywany ojcem wszelkich dostępnych anabolicznych sterydów stosowanych w dzisiejszych czasach przez sportowców. Warto również podkreślić, iż każdy związek testosteronu, także testosteron cypionate- cypek, odznacza się anaboliczno-angrogennym wynikiem 100, więc uznawany jest jedynie za testosteron. Testosteron jest do tego hormonem bardzo androgennym oraz anabolicznym, dzięki czemu to świetne rozwiązanie dla osób chcących uzyskać więcej siły i masy mięśniowej. Środek ten pomaga w retencji azotu w mięśniach i może również wpłynąć na zwiększenie poziomu pozostałych anabolicznych hormonów, takich jak na przykład IGF-1 w tkance mięśniowej, umożliwia wówczas bardziej równomierne działanie anaboliczne. Testosteron cypionate ma również doskonale możliwości dotyczące zwiększenia aktywności komórek satelitarnych. Właśnie te komórki mają niezwykle istotne znaczenie w procesach związanych z naprawą uszkodzonych mięśni. Środek ten świetnie wiąże się z androgenami receptora przy promowaniu mechanizmów zależnych od receptora androgennego, aby zwiększyć masę mięśniową oraz utratę zbędnej tkanki tłuszczowej. Testosteron pomaga nie tylko zmienić wielkość mięśni, ale także ich kształt. Wpływa również na wygląd oraz liczbę włókien mięśniowych. Steryd ten ma właściwości, pozwalające na zwiększenie wytwarzania czerwonych krwinek, a ich większa liczba znacząco zwiększa natlenienie we krwi, co wiąże się w lepszą wytrzymałością. Działanie środka zależne jest od wielkości dawek przyjmowanych przez sportowca.

cypionat koksy online kup sklep


Zastosowanie


Testosteron cypio zapewnia duży przyrost masy mięśniowej oraz zwiększenie siły w trakcie cyklu. Wykorzystywany najczęściej przez sportowców oraz kulturystów. Kulturyści przyjmujący go, uważają, iż stymuluje psychikę. Objawami tego są duże dawki energii oraz agresja. Takie działanie dotyka zazwyczaj zapaśników zawodowych. Oprócz tego testosteron cypionate poprawia zdolność wykonywania ćwiczeń siłowych o wysokich standardach. Sposób przyjmowania środka powoduje, iż nie daje on natychmiastowych efektów. Pierwsze efekty można zauważyć dopiero po 3-4 tygodniach przyjmowania testosteronu cypionate.


Dawkowanie


Aby, zwiększyć wydajność, optymalną dawką tego sterydu jest jeden zastrzyk na tydzień. W niektórych sytuacjach bardziej efektywną dawką będą dwie iniekcje w tygodniu, aczkolwiek w mniejszych dawkach. Wstrzykiwanie parę razy, ma na celu utrzymać na prawidłowym poziomie stężenie testosteronu we krwi. Niezwykle istotne jest to, aby kontrolować także występujące skutki uboczne, które mogą pojawić się w trakcie korzystania ze środka. Zastrzyki częstsze, ale w mniejszych dawkach, pozwalają na mniejsze ilości dostających się do organizmu hormonów. Dawki używane, aby poprawić jedynie wydajność, mogą oscylować w granicy od 200 do 1000 mg na tydzień. Dawki zależne są od indywidualnych preferencji i zamierzonych rezultatów. Przeciętna dawka stosowany, aby przeciwdziałań obniżeniu się poziomu testosteronu przez stosowanie pozostałych sterydów powinna wynosić 200 mg na tydzień. Testosteron cypionate stosowany jest wówczas bezpośrednio, aby zwiększyć wydajność, wówczas wystarcz dawka od 400 do 600 mg na tydzień. Należy pamiętać o tym, iż większe dawki niż zalecane, mogą prowadzić do wystąpienia nieprzyjemnych skutków ubocznych. Testosteron cypionate jest dobrze tolerowany u większości osób przyjmujących ten steryd, bez znaczenia ma przyjmowana dawka. Środek ten można stosować także przez dłuższy okres, często testosteron stosuje się przez 12-16 tygodni. Niezbędne jest wówczas zaplanowanie terapii po cyklu, bez względu na jego długość i wielkość dawek. Przeważnie przy rezygnacji z przyjmowania środka na więcej aniżeli 10 tygodni niezbędne jest PCT. Testosteron cypionate nie jest polecany do stosowania przez kobiety, gdyż przynosi zbytnią aktywność androgenową.

Testosteron Cypionate steryd do kupienia w sklepie online
Testosteron Cypionate


Możliwe skutki uboczne podczas przyjmowania testosteronu cypionate


Skutki uboczne związane z przyjmowaniem tego środka są pod pewnymi względami bardzo łatwe do opanowania. Nie wszystkie działania niepożądane wystąpią u danej osoby, niektóre z nich mogą w ogóle się nie pojawić, wszystko jest kwestią indywidualną i zależną od danego organizmu. Na to, czy skutki uboczne wystąpią, ma wpływ między innymi stan zdrowia osoby, predyspozycje genetyczne czy przyjmowana dawka. Nadmierna retencja wody może mieć niekorzystny wpływ na ciśnienie krwi. Aby, zwalczać wszelkie skutki warto przyjmować modulatory receptora estrogenowego (SERM), czyli między innymi cytrynian tamoksyfenu, dla lepszej ochrony można stosować inhibitory aromatazy (AIS), jak na przykład Armidex. Warto także mieć na uwadze to, iż aby stosować takiego rodzaju środki, trzeba najpierw zadbać o swoje ciało i znać własne możliwości.

Najczęstsze skutki uboczne, jakie mogą pojawić się w trakcie przyjmowania testosteron cypionate to:

  • nadmierne owłosienie
  • zmiany skórne
  • łysienie
  • ginekomastia
  • zmiany w wątrobie
  • nadmierna stymulacja seksualna
  • hiperkalcemia (podwyższony poziom wapnia w osoczu krwi)
  • obrzęki twarzy oraz łydek
  • oligospermia ( za mała liczba plemników)
  • przerost prostaty

Innym skutkiem ubocznym jest to, iż korzystanie z tego rodzaju środków, może doprowadzić do zablokowania naturalnej produkcji testosteronu w jądrach.

Możliwe cykle łączone

Testosteron cypionate jest doskonałą bazą sterydową dla właściwie wszelkich związków. Produkt EuroPharmacies i Pivotal Labs świetnie współgra z takimi środkami jak między innymi: Trenbolon, Deca-Durabolin, Primobolan, Dianabol, Winstrol, Anavar czy Primobolan.

Podczas przyjmowania testosteron cypionate najważniejszą rolę odgrywa odpowiednio dopasowana dawka dla naszego organizmu. Właściwa dawka pomoże nam jak najszybciej zbudować masę i siłę. Przyjmowanie większych ilości dawek, aniżeli polecane nie wpłynie korzystnie na poprawę objawów, aczkolwiek może powodować zatrudnia i poważne negatywne skutki dla naszego zdrowia. Warto pamiętać o tym, jak ważne jest również odpowiednie przechowywanie preparatu testosteron cypionate. Środek powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej, z dala od gorących źródeł ciepła oraz bez wpływu bezpośredniego światła. Przed zastosowaniem preparatu warto zapoznać się dokładnie z zaleceniami producenta.