Trenbolon Enanthat – 200mg/ml 10ml- 200zł

Trenbolon Enanthate

Trebolon Enanthat w sklepie z dopingiem online (Sterydy, Peptydy, Sarm,Hormon wzrostu)

Trenbolon Enanthate, czyli substancja nazywana także „długi tren” to bardzo mocny steryd anaboliczny. Cykl na tej substancji może prowadzić do bardzo dużych przyrostów masy mięśniowej, przyśpieszenia regeneracji oraz zwiększenia wyników siłowych. Z drugiej strony trzeba pamiętać, że Trenbolon może powodować niebezpieczne skutki uboczne. Bardzo ważne jest więc odpowiednie dawkowanie i odblok. Zobaczmy, co powinny wiedzieć wszystkie osoby z jakiegoś powodu zainteresowane tą substancją.

Trenbolon – co to jest? Jak działa?

Trenbolon to steryd anaboliczny o bardzo silnym działaniu. Przyjmuje się go domięśniowo w formie iniekcji, czyli poprzez robienie zastrzyków. Substancja została stworzona w celu przyśpieszania i zwiększania przyrostu masy u bydła, które miało być przeznaczone na rzeź. Substancja zyskała ogromną popularność między innymi dla tego że według niektórych informacji zwierzęta, które miały podawany Trenbolon przybierały do nawet 80 kg mięśni. W jaki sposób steryd pojawił się w kulturystyce i został być stosowany w celu poprawy sylwetki? Datuje się to na początek lat 80. XX wieku. W 1988 roku Unia Europejska zdecydowała o tym, że substancja powinna być zabroniona do stosowania przez ludzi i zwierzęta.

Trenbolon enanthate w sklepie ze sterydami online
Trenbolon Enanthate w sklepie ze sterydami online

Trenbolon Enanthate to jedna z głównych wersji hormonu wykonanego z estru. Według badań i doświadczeń sportowców Trenbolon Enanthate jest silniejszy niż inne odmiany Trenbolonu (Parabolan i Acetate). Jego wpływ na organizm nie odróżnia się jednak od sposobu działania innych odmian Trenbolonu. Natychmiastowy sposób działania omawianej przez nas substancji nie różni sie od tego w innych formach (o właściwościach i sposobie działania znajdziemy poniżej). Enanthate działa jednak z większą siłą, ponieważ posiada dodatkowy ester, wydłużający okres aktywnego działania. Tak naprawdę nie można zaprzeczyć, że każda odmiana Trenbolonu jest bardzo silnym sterydem, który może być stosowany zarówno w momencie budowania masy (okres masowy), jak również przy redukcji. Nie oznacza to oczywiście, że powinni (i mogą) z niego korzystać wszyscy. Jeżeli pominiemy nawet czynnik nielegalności środku oraz grożącej dyskwalifikacji (w przypadku sportowców startujących w zawodach), jako jeden z najsilniejszych środków, Trenbolon może powodować skutki uboczne. Trenbolon Enanthat ma bardzo długi czas półtrwania aktywnego , ponieważ jest to aż 8 dni. Dzięki temu klasyfikuje się go na najwyższej pozycji spośród wszystkich odmian Trenbolonu. To, że rozkład substancji trwa aż do 8 dni, sprawia że aby wykorzystywać potencjał substancji, wystarczy dokonywać jednego zastrzyku na tydzień. Zazwyczaj jednak rekomenduje się wykonywanie zastrzyków w czterodniowych odstępach.

Trenbolon Enanthate producenta alpha Zeneca sklep online

Cechy charakterystyczne Trenbolonu Enanthate

Trenbolon Enanthat to bardzo silny środek anaboliczny. Główną ze wszystkich cech substancji jest poprawa wchłanialności składników odżywczych. W praktyce oznacza to, że każdy zjedzony gram tłuszczów, węglowodanów i białek zaczyna być lepiej absorbowany, a ludzkie ciało może lepiej zagospodarować każdą witaminę i składnik mineralny. Oznacza to oczywiście przyśpieszenie procesu regeneracji oraz budowania tkanki mięśniowej. Trenbolon Enanthat to doskonały steryd, jeżeli chodzi o takie cechy jak retencja azotu oraz zwiększenie syntezy białek przez organizm. Od szybkości syntezy białek zależy szybkość budowy komórek, czyli również mięśni. W przypadku retencji azotu jest ona bardzo ważna z perspektywy anaboliki organizmu. Każda z tkanek mięśniowych znajdujących się w organizmie ma co najmniej ok. 15-20 % azotu. Mimo że jest to raczej mała ilość, to każdy moment, w którym poziom azotu spada poniżej odpowiedniej normy, wiąże się z wprowadzeniem ciała w katabolizm. Nieodpowiedni balans azotu jest także bardzo niekorzystny dla budowania mięśni.

Kolejną ważną cechą Enanthatu bywa przyśpieszenie uwalniania czynnika wzrostu-1 (IGF) insulinopodobnego. Trenbolon Enanthat zwiększa także produkcję czerwonych krwinek. Ich zadaniem w organizmie jest m.in. transport tlenu do każdej z tkanek organizmu. Wracając do IGF-1, jest to hormon należący do grupy peptydowej, a jego struktura opiera się na białku. Jego działanie jest bardzo ważne dla organizmu, ponieważ bezpośrednio odpowiada za budowę i regenerację tkanek oraz dobre samopoczucie i ogólny stan zdrowia.  IGF-1 oddziałuje na tkanki mięśniowe i na niemal każdą inną komórkę w organizmie. Jest ważna dla więzadeł i ścięgien, płuc a nawet ośrodkowego układu nerwowego. Z perspektywy atletów najważniejsze jest to, że wpływa to na wytrzymałość. Co więcej, Trenbolon Enanthat ma udowodnione działanie w redukowanie glikokortykosteroidy, czyli hormonów stresu. Są one konieczne dla naszego systemu odpornościowego. W momencie, kiedy organizm jest poddawany regularnemu wysiłkowi fizycznemu i stresowi psychicznemu, ich nadmiar może jednak powodować zwiększenie tkanki tłuszczowej, a nawet zanik mięśni. Z Trenbolonem nie ma takiego ryzyka. W przypadku opisywanego sterydu nie można także zapomnieć o jednej cesze wspólnej z większością substancji tego typu. Mowa o przyśpieszaniu przemiany materii. W tej kwestii Trenbolonu Enanthatu wyprzedza jednak swoich „konkurentów” ponieważ może wiązać się z receptorem, co sprawia, że bezpośrednio powoduje spalania tkanki tłuszczowej.

Trenbolon Enanthat – korzyści


Wiele osób uważa, że Trenbolon to idealny środek w okresie redukcji, ponieważ umożliwia budowanie tkanki mięśniowej i spalanie tłuszczu w jednym czasie. Jest to spowodowane jego bardzo silnymi właściwościami zarówno metabolicznymi, jak i anabolicznymi.  Zazwyczaj, kiedy jesteśmy na diecie redukcyjnej i staramy się schudnąć, jesteśmy narażeni na mniejsze lub większe straty masy mięśniowej. W przypadku wspomagania się sterydami możemy być spokojni o to, że nie stracimy nawet grama. Nie można jednak zapominać o jeszcze jednej bardzo istotnej kwestii, z którą powinien się zapoznać każdy przed zastosowaniem tak silnego środka.

Trenbolone Enanthate – skutki uboczne

Trenbolone Enanthate to jedna z najsilniejszych substancji anabolicznych. Z tego powodu nie można zapomnieć o grążących skutkach ubocznych. Mimo że Trenbolone Enanthate nie jest aromatyzujący, więc nie powinien prowadzić do zmiany testosteronu w estrogen, jednak nie można być pewnym, że nie dojdzie do wystąpienia ginekomastii. Trenbolon Enanthat moze mieć charakter progestagenny, dlatego może doprowadzić do rozwoju ginekomastii. Trenbolon Enanthat, podobnie jak pozostałe substancje tego typu blokuje wytwarzanie naturalnego testosteronu. Konieczne jest więc stosowanie tzw. osłonek, a cykl kończyć tzw. odblokiem.


Poza tym, Trenbolan Enanthat może sprawiać, że pojawią się problemy z wysokim ciśnieniem krwi. Taki skutek jest jednak zależny od dawki sterydu. Osoby, które cierpią na problemy z sercem i podniesione ciśnienie nie powinny stosować Trenbolonu Enanthate. Odnosi się to również do cholesterolu, jednak wpływ Trenbolonu na zmiany jego stany objawiają się słabiej. Tren jest sterydem androgennym, dlatego osoby, które są szczególnie narażone na łysienie, nie powinny go stosować. Substancja może również doprowadzić do przerostu prostaty. Należy także zauważyć, że Trenbolon może zwiększyć aktywność enzymów wątrobowych, co jest oczywiście bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Stosując substancję trzeba być szczególnie ostrożnym. Do innych skutków ubocznych mogących wystąpić w przypadku stosowania substancji jest m.in. wysuszanie stawów, przyspieszone tętno, nasilone pocenie się, wahania nastroju, trądzik, powiększenie prostaty i oleista skóra.

Podsumowanie:

W przypadku opisywania Trenbolon Enanthate bardzo ciężko wydać obiektywny „osąd”. Z jednej strony mamy do czynienia z substancją, która jest nielegalna, a stosowanie jej jest prawnie zabronione zarówno w przypadku zwierząt, jak i ludzi. Może prowadzić do poważnych skutków ubocznych oraz nieodwracalnych problemów zdrowotnych. Z drugiej jednak strony rezultaty podczas cyklów z wykorzystaniem te substancji są naprawdę ogromne. Przewagą Enanthate nad innymi rodzajami Trenbolonu jest częstotliwość zastrzyków – wystarczy je wykonywać raz lub dwa razy w tygodniu.