Trenaplix100- Trenbolone Acetate 100mg 10 amp

Trenbolone jest substancją, która znajduje się w Tren-Ace.

To bardzo silny steryd stosowany głównie przez doświadczonych kulturystów. Nie zaleca się stosowania tego środka początkującym, którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z podobnymi substancjami – początkujący powinni sięgnąć po słabsze środki.

Czym jest Trenbolone Acetate?

Na pewno jest niesamowity pod względem swojego zastosowania. Większość sterydów działa w sposób jedno kierunkowy – albo budują masę mięśniową, albo nie zatrzymują wody w organizmie, przez co są świetne w okresach redukcji. Tymczasem Trenbolone działa trochę na zasadzie 2 w 1. Nie tylko zapewnia świetne przyrosty jakościowej masy mięśniowej, ale pozwala również uniknąć zbędnego balastu tłuszczu. Bardzo wiele osób ma z tym problem. Rozpoczynają swoją przygodę z siłownią, wchodzą na masę i po kilku miesiącach faktycznie wyglądają na większych, tyle, że jest to masa słabej jakości, której dużą część stanowi tłuszcz. Stosując Trenbolone unikniemy „zalania” i zbudujemy maksymalnie czystą masę mięśniową wysokiej jakości. Mięśnie będą twarde i kształtne. Trenbolone nie zalewa, ponieważ nie zatrzymuje wody w organizmie – dzieje się to dzięki temu, że produkt nie aromatyzuje. Bardzo często Trenaplix jest stosowany przez sportowców tuż przed zawodami. Trenaplix można również łączyć z innymi środkami androgennymi, co da jeszcze lepsze efekty podczas budowania masy mięśniowej. Trenbolone jest najczęściej stosowany przez zawodowych kulturystów na redukcji w okresie przygotowawczym do zawodów.

Trenaplix poleca się zawodowcom z tego względu, że obciąża organizm. Mało, który steryd jest w stanie wywołać reakcję jednoczesnego rzeźbienia i przyrostu muskulatury. Trenbolone uwydatnia użylenie, utwardza mięśnie i nadaje im suchości. Już po kilku dawkach tego środka, można zauważyć podczas treningu, jak mięśnie stają się napompowane i sprężyste, pojawia się uczucie ich wypełnienia. Trenaplix 100 zapewnia utrzymanie dobrej sylwetki nawet długo po zaprzestaniu jego stosowania. Ma małą zdolność blokującą procesy kataboliczne, tym samym powstrzymuje komórki mięśniowe przed rozpadem.

Jak dawkować Trenbolone?

Stosowanie Trenbolone znacznie obniża poziom estrogenu. Estrogen pełni ważną rolę dla kości, więzadeł, stawów czy ścięgien – dlatego mogą wystąpić pewne skutki uboczne. Powinniśmy wyrównać braki estrogenu podczas stosowania tego preparatu. Jak to zrobić? Można stosować jednocześnie testosteron – pozwoli to wyrównać braki estrogenu oraz zwiększyć efekty w postaci przyrostów masy mięśniowej.

Ponadto Trenbolone łączy się z:

 • Winstrolem
 • Blodenonem
 • Metenolonem

Powinniśmy przyjmować 75-150 mg substancji dziennie, wstrzykując ją przez okres od 8 do 12 tygodni. Producent zaleca, aby po Trenbolone sięgali tylko zawodowcy, którzy mają już doświadczenie ze słabszymi sterydami.

Skutki uboczne Trenaplix 100 Trenbolone

Stosowanie tego sterydu może dawać bardzo poważne skutki uboczne, dlatego nie jest to środek przeznaczony dla amatorów. Niektóre ze środków ubocznych to:

 • brak estrogenów powoduje wysuszanie stawów i kontuzje
 • przyspieszone tętno i co za tym idzie nadmierne pocenie się
 • trądzik
 • wysokie ciśnienie krwi
 • jest to steryd SSA, więc może powodować wzrost złego cholesterolu LDL i spadek dobrego cholesterolu HDL
 • oleista skóra
 • przerost prostaty
 • podwyższona agresja
 • mocno odczuwalny spadek libido – ze względu na silną supersje HPTA i brak estrogenów.
 • negatywnie wpływa na poziom progesteronu – jednak tylko gdy stosujemy go zbyt długi czas.

Spadki libido można zniwelować łącząc Trenbolone z testosteronem – pozwoli to nieco wyrównać braki. Trądzik, łysienie i inne zmiany skórne raczej nie występują chyba, że znacznie przekroczymy dawki zalecane.

Bardzo ważne jest to, aby po zakończeniu stosowania Trenaplix 100, odblokować PCT – przywróci to naturalną gospodarkę hormonalną.

Trenbolon wpływa także pozytywnie na ilość czerwonych krwinek i przyspiesza odbudowę zapasów glikogenu. Dzięki temu nasze ciało dużo szybciej się regeneruje, nasza wytrzymałość się zwiększa i możemy trenować przez to dłużej, intensywniej i co najważniejsze – częściej. Trzeba jednak uważać gdyż środek ten wysusza stawy, a częsty trening na dużych ciężarach może prowadzić do kontuzji.
Wpływ Trenoblonu na tkankę tłuszczową

Podsumowanie

Trenbolon nie jest środkiem przeznaczonym dla amatorów kulturystyki. Zdecydowanie powinni go stosować doświadczeni zawodnicy, którzy mieli wcześniej styczność z innymi sterydami tego typu. Na pewno całkowicie niezalecane jest rozpoczynanie przygody ze sterydami od Trenbolonu, gdyż to rzucanie się na zbyt głęboką wodę. Nie zmienia to faktu, że Trenaplix może dawać znakomite efekty w bardzo krótkim czasie. Jest to jeden z najmocniejszych sterydów dostępnych na rynku. Nie tylko pozwala zbudować masę mięśniową, ale również nie odkłada tłuszczu w organizmie. Minusem są na pewno liczne środki uboczne, jednak odpowiednie dawkowanie i zdroworozsądkowe podejście zapewnią nam odpowiednie bezpieczeństwo. Ze względu na zjawisko „Fina dick”, a więc problemy ze wzwodem i libido, warto stosować go z testosteronem.