Mastebolic100- Drostanolone Propionate 100mg 10 amp

Mastebolic100- Drostanolone Propionate 100mg 10 ampułek

Mastebolin, będący substancją czynną tego środka sterydowego był popularnym sterydem wśród kulturystów.

Został jednak wycofany z produkcji blisko dwadzieścia lat temu, dlatego obecnie otrzymanie go może być trudne. Świetną odpowiedzią na zapotrzebowanie na ten środek jest Mastebolic100, który zawiera po 100 mg Drostanolone Propionate na każdą ampułkę. Jest to steryd anaboliczny powodujący silny wzrost masy mięśniowej, przy jednoczesnym spadku zawartości tłuszczu i wody w organizmie. Działa zatem androgennie, wykorzystywany jest przede wszystkim do rzeźbienia mięśni.

Zawartość opakowania

Mastebolic100 to 10 ampułek po 100 mg Drostanolone Propionate, środka przeznaczonego do iniekcji. Zaleca się jego stosowanie przez okres 4 do 6 tygodni, w dawce nie większej niż 700 mg tygodniowo. Zalecenia bazują na doświadczeniach użytkowników. Dawki mogą być zróżnicowane, w zależności od doświadczenia osoby stosującej specyfik. Okres półtrwania wynosi około 2 dób w przypadku Drostanolone Propionate. Nie jest zalecany do stosowania u kobiet, a jeżeli ma mieć zastosowanie, to w dużo niższych dawkach – 50 do 100 mg na tydzień. Polecany jest w szczególności zaawansowanym i doświadczonym kulturystom – mężczyznom.

Iniekcje wykonywane powinny być regularnie. W zależności od dawki, jaką chce się przyjmować, można stosować je codziennie lub co drugi dzień. Ze względu na zawartość opakowania w postaci ampułek, zaleca się jednorazowe wstrzykiwanie 100 mg Drostanolone Propionate lub jego wielokrotności. Odpowiednie dawkowanie, w połączeniu z innymi środkami, odpowiednią dietą oraz ćwiczeniami pozwoli osiągnąć najlepsze rezultaty.

Zastosowanie Mastebolic100

Nie ma możliwości przyjmowania środka doustnie, jedyną metodą podania jest wstrzykiwanie. Zalecane miejsce iniekcji to pośladki lub zewnętrzna część uda. Zastrzyki, zwłaszcza wykonywane codziennie mogą być bolesne. Ze względu na ryzyko powstania ropnia zaleca się zmianę stron lub miejsca wstrzykiwania minimum raz na tydzień. Środek ze względu na rozpad w wątrobie ma stosunkowo krótki okres półtrwania, dlatego zwykle stosowany jest z innymi sterydami anabolicznymi, na przykład Anavar albo Winstrol, a nawet Clomid.

Doświadczeni kulturyści łącząc w odpowiedni sposób różne środki sterydowe, osiągają najlepsze efekty w budowie idealnej rzeźby. Mastebolic100 jest jednym z produktów, które bez obaw można stosować z innymi sterydami ze względu na swoje właściwości. Stosowany jest także w połączeniu z propionianem testosteronu, jak również z Boldenonem albo Dianabolem. Najlepsze efekty osiągają doświadczeni kulturyści mający świadomość działania poszczególnych środków na swój organizm, warto zasięgnąć ich porady w przypadku mniejszego doświadczenia.

Działanie Mastebolinu

Mastebolic100 pomaga w tworzeniu rzeźby mięśni. Przez doświadczonych kulturystów ceniony jest za pomoc w budowie twardych mięśni – pozwala zatem uzyskiwać wysoką jakość masy mięśniowej. Nie powoduje zatrzymywania wody w organizmie ani wzrostu ciśnienia. Ma niską toksyczność dla wątroby, dlatego można go stosować przez dłuższy czas. Najlepsze efekty osiągane są u osób z niskim poziomem tkanki tłuszczowej, gdyż w przypadku większej zawartości tłuszczu w organizmie, mastebolin powoduje jego pozbywanie się, osłabiając efekt rzeźby mięśni.

Masteron nie ulega aromatyzacji do estrogenu, dzięki czemu nie prowadzi do rozwoju piersi ani nie powoduje zatrzymania wody w organizmie. Może tak się jednak stać przy zbyt wysokich dawkach. Jest jednak dzięki tym cechom sterydem preferowanym przez wielu kulturystów. Środek był testowany jako lek na anemię oraz duży spadek wagi osób z wirusem HIV.

Działanie środka przypomina testosteron. Pomaga nie tylko w rzeźbie mięśni, ale również w odzyskaniu i utrzymaniu masy mięśniowej. Używany jest zwykle przed wydarzeniami sportowymi. Powoduje również odczuwalny wzrost siły. Jest jednak zakazany przez oficjalne organizacje, zaś współczesne testy na jego obecność we krwi potrafią wskazać zawartość nawet po miesiącu od ostatniego użycia.

Efekty uboczne

Efekty uboczne stosowania Mastebolic100 są według opinii użytkowników rzadkie i słabe. Mogą należeć do nich nadmierna pobudliwość lub efekt zmęczenia, wypadanie włosów z głowy połączone z przyspieszeniem wzrostu włosów na ciele, występowanie przetłuszczającej się skóry bądź trądziku, podwyższony stopień agresji czy złości. U kobiet może powodować silne efekty wirylizacji, czyli efekty uboczne wynikające z podwyższenia poziomu hormonów męskich.

Podsumowując, Mastebolic100 jest środkiem obecnie dosyć mało znanym, jednak cennym w procesie rzeźbienia ciała. Wykazuje on niewielkie skutki uboczne, rzadko odczuwalne, natomiast przynosi spore korzyści. Umiejętnie połączony z odpowiednim postępowaniem dietetycznym i treningiem, jak również w opcji z innymi sterydami pozwala osiągać bardzo dobre rezultaty. Ponadto, dzięki niskiej toksyczności i braku wpływu na zatrzymywanie wody w organizmie, może być stosowany przez dłuższy czas.