Trenanthate 200mg/ml – Trenbolone Enanthate

Trenanthate 200mg/ml – Trenbolone Enanthate

Trenaanthate 200mg/ml – Trenbolone Enanthate jest jednym z rodzajów Trenbolonu, sterydu anabolicznego i androgennego, wzbogaconego w ester spowalniający jego wydzielanie się do organizmu. Ze względu na swój długi okres półtrwania w organizmie, dający możliwość iniekcji raz tygodniowo.

Opakowanie zawiera pięć ampułek o stężeniu 200 mg w jednym mililitrze, co klasyfikuje go na pierwszym miejscu wśród Trenbolonów dostępnych na rynku pod względem stężenia, a co przekłada się na jego użyteczność anaboliczną. Uważany za jeden z najsilniejszych sterydów z dostępnych na rynku, Enathan Trenbolonu może być stosowany w dowolnej fazie treningowej. Doskonale sprawdzi się jako wspomaganie budowania masy mięśniowej, a jednocześnie bardzo często jest używany w końcowej fazie modelowania sylwetki, zapewniając ćwiczącemu doskonałą rzeźbę.

Trenbolon jest uznawany za jeden z najnowocześniejszych, a zatem i najbezpieczniejszych sterydów anabolicznych. Formuła chemiczna produkcji tego środka zapewnia silne działanie anaboliczne, a w formie etanu ma najmniej ze wszystkich rodzajów Trenbolonu skutków ubocznych. Te oczywiście występują, ale najczęściej u osób z wysoką podatnością na takie skutki oraz u nadużywających sterydu w wysokich, niezalecanych dawkach. Należy pamiętać o względnym umiarze i stosować się do zaleceń dotyczących dawkowania.
Działanie Enanthatu Trenbolonu

Główną i nie do przecenienia zaletą Enathanu Trenbolonu jest wspomaganie układu trawiennego tak, aby ten dostarczał do organizmu, jak najwięcej wartościowych składników. Dieta sportowca dźwigającego ciężary jest bardzo ważna, ale w wypadku Ethanu Trenbolonu nie musi być ściśle przestrzegana, ponieważ steryd ten rozkłada dowolny pokarm na czynniki przydatne organizmowi. Ponadto z najbardziej wartościowego pożywienia, składającego się z protein, przy zastosowaniu etanu, zostają one wchłonięte przez organizm z najmniejszymi możliwymi stratami. Chodzi w tym wypadku o powodowaną przez Enanthat Trenbolonu retencję azotu oraz syntezę białek. Każdy, przyswajany przez zażywającego ten steryd pokarm, także węglowodany, staje się dla niego pełnowartościowym produktem żywieniowym.

Duże znaczenie ma również fakt zwiększania przez Trenbolon wydolności organizmu. Dostarczenie dużej ilości składników odżywczych do budowy tkanki mięśniowej nie oznacza przecież przekształcenia się ich w mięśnie samoistnie, bez ciężkiego treningu. Dzięki wspomaganiu przez Trenbolon produkcji czerwonych krwinek, które są odpowiedzialne za transport tlenu, organizm zostaje lepiej natleniony, a tym samym wzrasta u trenującego wytrzymałość na obciążenia organizmu intensywnymi ćwiczeniami.

Przy swoim silnym działaniu anabolicznym Enanthat Trenbolonu nie zwiększa retencji wody w organizmie. Bardziej zrozumiale, mięśnie nie „puchną” od nadmiaru wody, ale rosną poprzez zwiększenie ich suchej masy. Ma to ogromne znaczenie przy przerwach treningowych, podczas których zwiększone retencje wody oznaczają gwałtowny spadek objętości mięśni i widoki obwisłej skóry. Trenbolon posiada silne działanie anaboliczne i endrogenne, ponieważ stymuluje wydzielanie IGF-1 z wątroby – insulinopodonego hormonu wzrostu, co ma wpływ na przyrost masy mięśniowej. Ponadto przyjmowanie Enanthatu Trenbolonu znacząco wzmacnia siłę i wytrzymałość mięśni, a co ma bezpośredni wpływ na jakość przeprowadzanych cykli treningowych.

Trenbolon poprawia również tzw. definicję mięśni, a więc sprawia, że wyglądają idealnie. Poprawia ich strukturę, wzmacnia wiązania, powoduje wizualny przyrost masy, mając wpływ na brak zniechęcenia do treningu. Wzmacnia również zaczepy mięśni oraz sam układ kostno-stawowy.
Wady Enanthatu Trenbolonu

Pamiętać należy przede wszystkim o tym, że skutki uboczne mają tak naprawdę znaczenie dopiero przy niedostosowywaniu się do zalecanych dawek. Ścisłe stosowanie się do zaleceń minimalizuje je, a u osób mało podatnych ich wystąpienie jest niemalże niezauważalne. Poza tym, dla zwiększenia efektywności działania, Trenbolon bywa łączony z innymi związkami i w tym wypadku nie wolno stosować go z Nandrolonem, podobnym związkiem z tej samej grupy. Skutki uboczne przy ich połączeniu mogą być bardzo wyraźne i uciążliwe.

Wadą Trenbolonu jest tłumienie produkcji Testosteronu, mamy więc do czynienia ze spadkiem libido oraz z zaburzeniami erekcji. Przy stosowaniu Trenbolonu konieczne są tzw. odbloki (np. clomid lub HCH). Do tego może się pojawić wysypka, czyli trądzik oraz łysienie. Trenbolon wzmaga niestety również agresję.

W tym wypadku zaleca się stosownie uspokajających herbatek ziołowych i jest to konieczne, a w wypadku wzrostów agresji zagrażających otoczeniu, lepiej jest ze stosowania sterydu zrezygnować.
Dawkowanie

W zależności od stopnia zaawansowania treningowego cykl 4-8 tygodniowy. Nie wolno początkującym brać przykładu z osób zaawansowanych w treningach, szczególnie takich, którzy przekraczają dozwolone dawki. Standardowo powinno to być 50-100 mg, w zależności od stopnia, podawane co 2-4 dni.

Przy iniekcji Enanthatem Trenbolonu konieczne jest przyjmowanie preparatów osłonowych na wątrobę i nerki oraz, ze względu na hamowanie przez steryd układu hormonalnego, używać środków wspomagających (Tamoxifen, Clomid). Trzeba to robić w trakcie, a także w przerwach pomiędzy cyklami.