TRENABOL-E (Trenbolone Enanthate) 200mg/ml 10ml- 200zł

Trenbolone Enanthate

Trenbolone Enanthate producenta Alchemia-Pharma w sklepie online

Bardzo silnym sterydem anabolicznym, który należy rozważyć, jest Trenbolon Enanthate. Jest bardzo podobny do heksahydrobenzylowęglanu trenbolonu. Wszystkie związki trenbolonu zawierają w sobie ten sam hormon. Różnica polega jednak na rodzaju przyłączonego do niej estru. Będzie to kontrolować, kiedy hormon jest uwalniany do organizmu po wstrzyknięciu.

Nie jest dostępny na rynku do użytku przez ludzi poza laboratoriami. Jest to jeden z najlepiej sprzedających się związków na rynku i nie jest trudno go znaleźć. Od czasu wprowadzenia Trenbolone Enanthate w 2004 roku, jest nadal używany przez sportowców na całym świecie ze względu na wszystko, co oferuje, aby poprawić ogólną wydajność. Ten produkt jest również wstrzykiwany rzadziej niż inne w tej samej kategorii.

Trenbolone Enanthate, mocny anabolik w sklepie ze sterydami sterydy.org.pl
Kup Trenbolon online

Charakterystyka Trenbolone Enanthate

Trenbolon Enanthate jest 19-nontesosteronem anabolicznym androgennym sterydem. Ma zmianę struktury z brakującym atomem węgla w pozycji #19. To umieszcza go w tej samej kategorii, co inne sterydy anaboliczne, w tym Deca Durabolin. Trenbolon Enanthate ma podwójne wiązanie, które jest dodawane na pozycjach #9 i #11. To pozwala mu wiązać się z receptorem androgenowym, aby się nie aromatyzował. Pomaga również z elementem uwalniającym czas Trenbolone Enanthate. Ocena androgenna i anaboliczna wynosi 500 w porównaniu do 100 w obu przypadkach dla testosteronu.

Ma ester kwasu enanthoicznego i to po części dlatego jest tak silny. Pozwala rzadziej wykonywać zastrzyk, aby jego poziomy pozostały stałe w ciele. Element uwalniający czas sprawia, że jest to poszukiwany steryd anaboliczny przez sportowców na całym świecie.

Funkcje Trenbolon Enanthat

Trenbolon Enanthate oferuje różne funkcje wszystkich sterydów anabolicznych, ale z bardziej wydajnymi wynikami. Dlatego jest uważana za jedną z najbardziej wszechstronnych i najlepszych dostępnych opcji. Dodając to do faktu, że nie będzie aromatazy, często wybiera się go spośród innych oferowanych sterydów anabolicznych. Funkcje, które oferuje to:

 • Dobrze wiąże się z receptorem androgenowym
 • Zwiększa retencję azotu
 • Zwiększa syntezę białek
 • Zwiększa efektywność podawania
 • Zwiększa IGF-1
 • Zwiększa czerwone krwinki
 • Zmniejsza glukokortykoidy.

Efekty po Trenbolone Enanthate

Łatwo jest zobaczyć wartość Trenbolone Enanthate na podstawie tego, co już zostało udostępnione. Istnieją jednak inne elementy, na które należy zwrócić uwagę, jeśli rozważasz użycie go jako suplementu. Jest szeroko stosowany przez sportowców, ponieważ pomaga utrzymać beztłuszczową masę mięśniową. Działa również w celu zmniejszenia tłuszczu, z którym osoba może borykać się pod koniec cyklu.

Trenbolone Enanthate ma również zalety do zaoferowania dzięki cyklowi łączenia w czasie poza sezonem. Może to pomóc w pobudzeniu wzrostu beztłuszczowej tkanki mięśniowej w krótkim czasie. Jest uważany za czystszy niż inne sterydy anaboliczne. Przybieranie na wadze, ma postać mięśni, a nie tłuszczu. Istnieją inne czynniki, które odgrywają rolę w zdobywaniu mięśni, a nie tłuszczu. Sportowiec musi mieć odpowiednią dietę i trening.

Nie ma jednego sterydu anabolicznego, który działałby równie dobrze dla sportowca. Trenbolon Enanthate może pomóc w spalaniu tłuszczu i pokonaniu płaskowyżów, które mogą okazać się sporym wyzwaniem. Jednym z problemów dla każdego w cyklu jest redukcja kalorii. Ciało w naturalny sposób zacznie wykorzystywać mięśnie, aby polegać na paliwie. Celem Trenbolone Enanthate jest spalanie tłuszczu, a nie masy mięśniowej na paliwo.

Chociaż ten związek może pomóc w wytrzymałości, niektórzy użytkownicy znaleźli coś przeciwnego. Stwierdzają, że ich wytrzymałość cardio zmniejsza się, gdy przyjmują Trenbolon Enanthate. Jeśli wynik nie jest zadowalający, najlepiej przestać go używać w swoim cyklu. W przeważającej części użytkownicy stwierdzają, że nie mają takiego problemu ze związkiem i pomaga im to w realizacji wielu swoich celów.

Możliwe efekty uboczne

Mogą wystąpić działania niepożądane związane z Trenbolone Enanthate, ze względu na jego moc. Pamiętaj, że im wyższa dawka, tym częstsze będą takie działania niepożądane. Większość mężczyzn, którzy używają go w rozsądnej dawce przez rozsądny czas, nie ma większego problemu z efektami ubocznymi. Jednak każdy reaguje inaczej, więc zwróć uwagę na to, jak się czujesz, stosując Trenbolone Enanthate.

Trenbolon mocny steryd, kup online

Czynniki androgenne

Największe ryzyko stosowania Trenbolonu Enanthate, jeśli chodzi o skutki uboczne, to czynniki androgenne. Jednak aby wystąpiły, musi istnieć wrażliwość lub element genetyczny, taki jak łysienie typu męskiego. Takie działania niepożądane mogą obejmować:

 • Trądzik
 • Wypadanie włosów
 • Niechciane owłosienie na ciele.

Zastosowanie inhibitora 5-alfa reduktazy nie pomoże ci, jeśli wystąpią te działania niepożądane. Mogą pomóc z innymi sterydami anabolicznymi, ale nie z tym. Jeśli wystąpią działania niepożądane, możesz zmniejszyć dawkę lub przerwać stosowanie tego związku.

Układ sercowo-naczyniowy

Musisz być w dobrym zdrowiu, aby używać Trenbolone Enanthate, w przeciwnym razie ten środek będzie dla ciebie zbyt mocny. Oznacza to zdrowe serce, normalne ciśnienie krwi i normalny poziom cholesterolu. Warto przetestować je wszystkie przed i podczas cyklu z użyciem tego związku. Ryzyko polega na tym, że stosowanie Trenbolonu Enanthate może zaburzyć równowagę dobrego i złego cholesterolu.

Oprócz regularnych ćwiczeń cardio musisz skupić się na swojej diecie. Potrzebujesz dużo kwasów tłuszczowych omega. Usuń żywność zawierającą cukier i tłuszcz nasycony. Jeśli poczujesz, że twoja wytrzymałość na ćwiczenia cardio zmniejsza się po rozpoczęciu stosowania Trenbolone Enanthate, zastrzyki należy natychmiast przerwać.

Estrogenowe skutki uboczne

Jedną ze wspaniałych korzyści płynących z Trenbolone Enanthate jest to, że nie aromatyzuje. Nie musisz się martwić o estrogenowe skutki uboczne. Obejmuje to zatrzymywanie wody i ginekomastię. Jeśli zażywasz inne sterydy anaboliczne, te działania niepożądane mogą stanowić problem. Gdy Trenbolon Enanthate jest stosowany sam, problemy estrogenowe mogą być wyłączone z twojej listy.

Hepatotoksyczność

W większości przypadków nie musisz martwić się o swoje życie, korzystając z Trenbolone Enanthate. Jeśli masz już chorobę wątroby lub zapalenie, nie powinieneś używać tego sterydu anabolicznego. Jeśli używasz Trenbolone Enanthate w dużych dawkach lub przez dłuższy czas, może to zwiększyć ryzyko wystąpienia problemów z wątrobą.

Działania niepożądane Trenbolone Enanthate

Ze względu na silną naturę Trenbolonu Enanthate może powodować pewne działania niepożądane związane z reakcją. Zazwyczaj dzieje się tak tylko przy wysokich dawkach. Jeśli wystąpią, czas odstawić środek. Takie działania niepożądane mogą obejmować:

 • Niepokój
 • Bezsenność
 • Nocne poty
 • Szybkie tętno.

Testosteron w połączeniu z trenem

Każdy steryd anaboliczny, który wybierzesz, zahamuje naturalną produkcję testosteronu. Jednak szybkość tego zjawiska jest różna i jest to jeden związek, w którym dzieje się to bardzo szybko. Musisz mieć plan terapii po cyklu, aby rozpocząć, gdy Trenbolone Enanthate zniknie z twojego organizmu. To ponownie uruchomi naturalną produkcję testosteronu. Zajmie trochę czasu, aby przywrócić go do poziomu sprzed użycia sterydu anabolicznego.

Trenbolone Enanthate nie jest zalecany dla początkujących użytkowników, jest zdecydowanie zbyt silny. Dla tych, którzy szukają dobrego sterydu anabolicznego, lepszym rozwiązaniem jest stosowanie Trenbolone Acetate. Trenbolon Enanthate jest zarezerwowane dla sportowców.

Zastosowanie Trenbolonu Enanthate

Najlepiej jest przyjmować Trenbolon Enanthate w dwóch dawkach tygodniowo, w odstępie 3 do 4 dni. Dawka powinna zacząć się od około 100 do 200 mg na tydzień. Jeśli masz dobrą tolerancję, możesz ją zwiększyć do 200 do 400 mg na tydzień. Nie zaleca się stosowania więcej niż 400 mg na tydzień, ponieważ znacznie zwiększy to ryzyko ostrych działań niepożądanych. Są doświadczeni kulturyści, którzy zgłaszają stosowanie do 800 mg tygodniowo, ale oni są wyjątkiem.

Trenbolon Enanthate dobrze układa się ze wszystkimi innymi wyborami sterydów anabolicznych. Poza sezonem przydatne może być stosowanie go z testosteronem. Wielu sportowców dodaje do tego Dinabol lub Anadrol.

Kupno Trenbolon Enanthate

Podczas gdy Trenbolone Enanthate jest trudniejszy do znalezienia niż Trenbolone Acetate, powinieneś być w stanie znaleźć dobre podziemne laboratorium, które go oferuje. Odrób pracę domową, aby dowiedzieć się, co oferują i jaka jest ich reputacja. Istnieją okropne produkty, w tym podrobione produkty i produkty skażone. Powinieneś starannie wybrać dostawcę na podstawie reputacji i ceny.

Masz również obowiązek znać przepisy dotyczące Trenbolone Enanthate przed jego zakupem. W niektórych krajach uważa się ją za substancję kontrolowaną według załącznika III. Inne kraje są jednak znacznie bardziej rozluźnione dzięki zastosowaniu Trenbolonu Enanthate.

Ten steryd anaboliczny jest bardzo silny, ale także niedrogi. Nie jest zalecany dla tych, którzy dopiero zaczynają eksperymentować ze sterydami anabolicznymi. Musi być ostrożnie stosowany przez kogoś, kto ma strategię, dietę i trening, które dobrze ze sobą współpracują. Ważne jest, aby skupić się również na swoim ogólnym zdrowiu i nie ryzykować przy użyciu Trenbolonu Enanthate.

Podsumowanie

Trenbolone Enanthate jest nadal uważany za jeden z najlepszych sterydów anabolicznych. Oferuje wspaniałe korzyści w krótkim czasie. Jest wystarczająco łatwy do zdobycia i niedrogi. Dawka jest niska ze względu na jej moc. Będziesz musiał wziąć znaczną ilość innych sterydów anabolicznych, takich jak Parabolan i Trenbolone Acetate, aby zbliżyć się nawet do tego, co oferuje ten związek.