HGH Nandatrope 100iu (Hormon wzrostu)

Hormon wzrostu Nanda

HGH Nandatrope 100iu hormon wzrostu

Jeżeli jesteś jedną z osób, której świat fitnessu nie jest obcy, z pewnością słyszałeś o hormonie kryjącym się pod nazwą hgh. Jedni cenią go sobie za możliwości, które oferuje podczas okresu odchudzania, inni wychwalają go za jego umiejętności powstrzymujące starzenie się organizmu ludzkiego. HGH, potocznie zwany hormonem wzrostu (z angielskiego human growth hormone), jest bardzo często wykorzystywany przez entuzjastów sportów sylwetkowych. Korzystają z niego kulturyści przygotowujący się na udział w zawodach sylwetkowych i ludzie, którzy szukają sposobu na pozbycie się kilku nadprogramowych kilogramów nagromadzonych przez ostatnie lata.

Kiedy dochodzi jednak do zdecydowania się na wspomaganie organizmu syntetycznymi środkami, powstaje wiele pytań. Czy tego rodzaju chemia jest dla nas bezpieczna? Czy wykorzystanie tego rodzaju opcji jest dla mnie odpowiednie? Jeżeli jesteś osobą stawiającą pierwsze kroki w świecie bodybuildingu lub po prostu szukasz rzetelnego źródła informacji, zapoznaj się ze specyfiką środka, którym jest hgh hormon wzrostu.

Czy HGH Nandatrope jest bezpiecznym środkiem?

Hgh Nandatrope hormon wzrostu jest substancją produkowaną przez przysadkę mózgową. Oznacza to, że pewne ilości HGH są naturalnie produkowane przez ludzki organizm i występują w nim bez używania środków dopingujących. Poszukując odpowiedzi na pytanie dotyczące bezpieczeństwa HGH w organizmie, musimy sprecyzować, o jaką ilość hormonu chodzi.

W przypadku stosowania zastrzyków z HGH w celu utraty wagi, rekompozycji sylwetki podczas trenowania sportów siłowych lub w innych celach związanych z atletyką musimy pamiętać o odpowiednim dawkowania, które nie przekroczy bezpiecznej normy. Hormon wzrostu stosowany w odpowiedniej ilości zazwyczaj nie doprowadzi organizmu do poważnych powikłań. Odnotowano nikłą ilość przypadków, w których stosowany hgh hormon wzrostu przyczynił się do trwałych zmian w ciele człowieka.

Odpowiednie dawkowanie hormonu jest nie tylko kluczem do zachowania zdrowia. Dobrze dobrane dawki i częstotliwość zastrzyków pozwolą nam osiągnąć zadowalające rezultaty kuracji hormonalnej bez narażania się na jakiekolwiek niebezpieczeństwo.

Bez względu na przeznaczenie, dla którego zdecydowaliśmy się na skorzystanie z hormonu wzrostu, będzie on dla nas relatywnie bezpieczny do momentu, w którym zachowamy umiar w przyjmowanej ilości hormonu. HGH Nandatrope 100iu okazuje się nieinwazyjnym sposobem na przyspieszenie rezultatów związanych z rozbudową sylwetki.

Jeżeli jesteś zainteresowany rozpoczęciem kuracji hormonalnej za pośrednictwem hormonu wzrostu, a nie masz pewności co do tego, w jaki sposób środek może na ciebie zadziałać lub wiesz, że twój organizm posiada kiepską tolerancję na środki hormonalne, jedynym rozsądnym wyjściem z sytuacji jest zasięgnięcie porady u lekarza specjalisty, który rozwieje wątpliwości.

Jak wygląda dawkowanie i częstotliwość zażywania HGH Nandatrope 100iu?

Standardowe dawki hormonu wzrostu przeznaczone dla osób, które zmagają się z utratą wagi lub potrzebują środków przeciw starzeniu zaczynają się od 1 do 3 iu dziennie.

Stosowanie tego hormonu w przypadku kulturystów lub zawodników biorących udział w innego rodzaju zmaganiach sportowych ma się nieco inaczej. Tutaj dzienna dawka waha się pomiędzy 3 i 6 iu. Łatwo zauważyć, że jest to niemal trzykrotnie większa dawka. Warto wspomnieć o tym, że powinna być ona górną granicą. Zawodnicy sportowi przygotowujący się do zawodów najczęściej trzymają się dziennych dawek w wysokości od 2 do 4 iu, co jest najrozsądniejszym rozwiązaniem, które w żadnym stopniu nie zagraża przedawkowaniem.

Cykl za pośrednictwem HGH powinien trwać najkrócej 6 tygodni, jednak nie należy stosować go dłużej niż przez 24 tygodnie. Podczas zażywania hormonu zawsze trzeba kontrolować swoje samopoczucie. W miarę możliwości warto poddać się badaniom, by mieć pod kontrolą stan swojego zdrowia. W przypadku jakichkolwiek komplikacji zdrowotnych koniecznym może być przerwanie lub skrócenie trwającej już terapii hormonalnej.

Każda osoba, która zamierza rozpocząć cykl po raz pierwszy, powinna trzymać się dolnej granicy okresu terapii i obserwować reakcje swojego ciała na dodatkowe dawki hormonu wzrostu.

Przestrzegając tej reguły, pozwolimy swojemu ciału zaaklimatyzować się do tego rodzaju cyklu i przygotujemy je na potencjalnie dłuższe, a nawet silniejsze terapie hormonalne. Zwiększanie dawek w przypadku tego typu środków zawsze powinno być poprzedzone odpowiednimi przygotowaniami.

Istnieją przypadki, w których hormon ten pełni rolę medykamentu. Niektórzy ludzie mogą mieć niezwykle dużą ilość masy ciała do zrzucenia. W takich przypadkach jedna dawka podczas cyklu może być niewystarczającym środkiem. Niezbędnym krokiem będzie wówczas konsultacja z lekarzem, który po dokonaniu kompletu badań przepisze odpowiednią ilość hormonu i podpowie, w którym momencie należy przestać, aby uniknąć komplikacji zdrowotnych.

Sposób zażywania HGH Nandatrope 100iu.

Dokonywanie zastrzyków z udziałem hormonu wzrostu może odbywać się zarówno podskórnie, jak i domięśniowo. Specjaliści często zwracają uwagę na to, że hormon najlepiej wchłania się po zaaplikowaniu w otłuszczone partie ciała. Przykładem mogą być pośladki lub brzuch. Warto mieć na uwadze fakt, że są to również miejsca, w których łatwo dokonać wkłucia nawet przez niedoświadczonych użytkowników.

Opcja zastrzyków domięśniowych stosowana jest przez zawodników startujących w konkursach sylwetkowych. Obszarami, do których należy wstrzykiwać hormon w tym przypadku, jest najczęściej biceps lub triceps.

Do kogo skierowane jest używanie hormonu wzrostu Nandatrope 100iu?

Najczęściej spotykanymi odbiorcami terapii hormonalnej są osoby, które wyznaczyły sobie pewny cel związany z osiągnięciem estetycznej sylwetki. Sięgają po niego zatem kulturyści, którzy liczą na rozwój beztłuszczowej masy mięśniowej i przyspieszoną regenerację po treningu.

Nie są oni jednak jedyną grupą, która kwalifikuje się do stosowania HGH. Wbrew pozorom ten hormon może mieć o wiele więcej zastosowań takich jak:

 • Pomaganie dzieciom cierpiącym na niedobory wzrostu
 • Pomoc ludziom, którzy szukają środków spowalniających starzenie się organizmu
 • Leczenie stresu
 • Zapobieganie przewlekłym zaburzeniom snu
 • Wyrównanie naturalnego hormonu wzrostu u nastolatków z deficytem

Jakich korzyści należy się spodziewać podczas zażywania HGH?

Osoby uczęszczające na siłownie bardzo często decydują się na skorzystanie z hormonu wzrostu ze względu na szereg pozytywnych opinii i korzyści, o których słyszeli na temat tego środka. Czego dokładnie możemy się spodziewać podczas cyklu z HGH?

 • Łatwiejsza rozbudowa masy mięśniowej
 • Pomaga przyspieszyć regeneracje mięśni dla kulturystów, którzy bardzo intensywnie trenują
 • Przyspiesza metabolizm w przypadku osób, które zmagają się z utratą wagi
 • Wzmacnia kości i zwiększa siłę użytkownika
 • Poprawia nastrój i samopoczucie, dzięki czemu mamy o wiele więcej chęci do działania i spędzania wolnego czasu w aktywny sposób
 • Ułatwia organizmowi przystosowanie się do bardziej wymagających treningów

Należy pamiętać o tym, że użytkownicy hormonu wzrostu mogą doświadczyć różnych efektów tego medykamentu. Każdy układ hormonalny to indywidualna maszyna. Różne osoby mogą reagować w odmienny sposób na HGH.

Jakie efekty uboczne mogą się nam przytrafić podczas cyklu z hormonem wzrostu?

Hormon wzrostu należy do stosunkowo bezpiecznych środków medycznych. Warunkiem zachowania bezpieczeństwa jest jednak konsultacja lekarska i wykonanie niezbędnych badań. Jeżeli dawkowanie i czas trwania kuracji rozpisze nam lekarz, nie powinniśmy doświadczyć nieprzewidzianych skutków ubocznych. Sprawy mają się zupełnie inaczej, jeżeli ludzie decydują się na zdobycie HGH na własną rękę. Stosowanie w nieumiejętny sposób nawet takiego hormonu jak HGH może doprowadzić do przedawkowania. Zatem jakie skutki uboczne grożą ludziom nieprzestrzegającym bezpiecznych dawek HGH?

 • Nerwowość, bóle mięśni, bóle stawów
 • Zespół cieśni nadgarstka
 • Zwiększone ryzyko powstawania rakogennych guzów w organizmie
 • Uszkodzenia skóry
 • Drgawki
 • Chroniczne zmęczenie, które może doprowadzić do omdleń
 • Zwiększone okolice piersi u mężczyzn
 • Nudności i wymioty
 • Bóle głowy

Jeżeli powyższe symptomy nie ustają lub nasilają się, należy zaprzestać kuracji z udziałem hormonu wzrostu. W ekstremalnych przypadkach przedawkowania może nie obyć się bez interwencji lekarskiej. Najlepszym rozwiązaniem jest nadzór lekarza specjalisty, który będzie miał na oku przebieg kuracji HGH.

Skutki uboczne są bardzo rzadkim przypadkiem wśród osób, które nie cierpią na nadwrażliwość na żadną z substancji aktywnych zawartych w hormonie wzrostu. Odpowiednio ułożony cykl w większości przypadków uchroni nas przed groźnymi powikłaniami zdrowotnymi.

Przeciwwskazania do stosowania hormonu wzrostu.

Pamiętaj, aby mieć na uwadze to, czy przyjmujesz jakiekolwiek suplementy lub lekarstwa. Niektóre środki medyczne mogą wchodzić w reakcje z HGH, dlatego też warto zapytać się lekarza lub farmaceutę, czy aktualnie zażywane przez nas leki nie kolidują z hormonem wzrostu. Tylko odpowiednio poczynione preparacje mogą zagwarantować nam brak powikłań po przeprowadzonym cyklu.

Ile czasu minie nim zobaczymy rezultaty podczas cyklu?

Odpowiedź na to pytanie zawsze jest złożona. „To zależy” mawiają ludzie, którzy doświadczyli rezultatów podczas zażywania hormonu wzrostu.

Każdy organizm w zależności od diety, intensywności treningu lub nawet genetyki może zareagować inaczej. Niektórzy ludzie są w stanie odczuć wyraźne różnice już po kilku dniach od pierwszego zastrzyku. Istnieją również przypadki, w których zauważalne zmiany zostają odnotowane po kilku tygodniach cyklu. Zasadniczo możemy liczyć na dosyć szybką poprawę nastroju i więcej chęci do działania, które bardzo często pojawiają się już w pierwszym tygodniu stosowania HGH.

Dostosowując swój organizm do cyklu z hormonem wzrostu, musimy pamiętać o przestrzeganiu odpowiedniej diety. W naszym dziennym bilansie nie może zabraknąć minerałów i witamin. Kluczem do sukcesu jest jasno postawiony cel, HGH to tylko dodatek, który pomoże ci go osiągnąć. Bez względu na to, czy chcesz nabrać masy mięśniowej, czy też zrzucić tłuszcz i odsłonić kaloryfer, w obydwu przypadkach pierwszym i najważniejszym krokiem powinna być zbilansowana dieta.