Actovegin (Solcoseryl) 40mg/amp 5ml- 5 amp- 150zł

Solcoseryl- kup onlinne

Apteka ze sterydami online- solcoseryl i hormon wzorstu. Sklep Online w Polsce!

W sporcie i kulturystyce zdrowie idzie w parze z siłą i wydajnością, dlatego osiąganie zadowalających wyników i osiąganie swoich celów musi być czasami poprzedzone przyjmowaniem odpowiednich środków. Mało jest jednak tak skutecznych i jednocześnie bezpiecznych preparatów jak Actovegin Solcosercyl. Czym wyróżnia się ten medykament? Przede wszystkim należy zaznaczyć, że środek ten dotarł do naszego kraju stosunkowo niedawno i jest bardzo chętnie polecany przez specjalistów i doświadczone osoby trenujące. Czym się wyróżnia, dlaczego warto go zażywać i jakie ma działanie na nasz organizm? W poniższym tekście otrzymacie odpowiedzi na wszystkie te pytania. 

Actovegin Solcosercyl – czym w istocie jest ten środek?

Actovegin Solcosercyl  to preparat, który powstaje bezpośrednio z wyciągu z krwi cieląt. Uściślając – jest to bezbiałkowy dializat z tej krwi, który na naszym rynku sprzedawany buł już od dawna w formie żelów i maści, które przyspieszają gojenie się ran. Od niedawna jest on jednak dostępny także pod postacią ampułek, które nadają się do przyjmowania w formie zastrzyków domięśniowych lub dożylnych wlewów. Warto zaznaczyć, że stosowanie Solcoserylu pod postacią iniekcji jest najbardziej skuteczne i to właśnie ono traktowane jest jako wspomaganie dla kulturystów lub sportowców, którzy na co dzień bardzo ciężko trenują. Jedną z najmocniejszych stron Actovegin Solcosercyl są zastosowane w nim naturalne substancje, które charakteryzują się dosyć niską masą cząsteczkową – nukleodyty, oligopeptydy, glikolipidy oraz różnego rodzaju pierwiastki śladowe, a także elektrolity. 

Actovegin Solcosercyl  – jakie jest jego działanie?

Actovegin Solcosercyl to środek, który ma wyjątkowo dużo właściwości, które działają na różne obszary naszego organizmu. Przede wszystkim wpływa on na ogólną poprawę krążenia krwi w całym organizmie. Jego przyjmowanie wpływa pozytywnie na transportowanie tlenu i tego jak ten tlen jest wykorzystywany w organizmie. Dotlenienie zwiększa wydajność i sprawia, że treningi stają się bardziej efektywne, a my mamy na nie  zwyczajnie więcej siły. Jednym z najważniejszych działań tego preparatu jest także to, jaki ma on wpływ na glukozę. Solcosercyl przyspiesza jej transport do niedotlenionych tkanek co znacząco wpływa na nasz metabolizm. Działa on także na procesy naprawcze tych, komórek, które wcześniej uległy uszkodzeniu. Pozostałe działania Actovegin Solcosercyl, które wpływają pozytywnie na nasz organizm to między innymi: 

– nasilenie się procesu syntezy kolagenu

– stymulacja zjawiska sforylacji oksydacyjnej, która jest głównym źródłem ATP

– pobudzenie proces transportu różnego rodzaju substancji odżywczych do wszystkich komórek organizmu

– stabilizacja błon komórkowych, która prowadzi do zmniejszenia odwracalnych zmian zwyrodnieniowych

Ten szeroki zakres działania wynika z obecności w opisywanym medykamencie naturalnych składników pochodzenia zwierzęcego. Dzięki temu Actovegin Solcosercyl jest środkiem nie tylko niezwykle skutecznym o bardzo szerokim spektrum działania, ale także wyjątkowo bezpiecznym i posiadającym stosunkowo mało skutków ubocznych. 

Actovegin Solcosercyl – jakie korzyści przynosi sportowcom?

Apteka ze sterydami online- solcoseryl i hormon wzorstu. Sklep Online w Polsce!
Sklep ze sterydami online

Wiele osób z pewnością zastanawia się jakie korzyści przyjmowanie Actoveginu Solcosercyl może przynieść sportowcom i kulturystom. Prawda jest taka, że korzyści te są rozliczne i objawiają się na wielu różnych obszarach. Specyfik ten ma bardzo szerokie zastosowanie, które może wpłynąć pozytywnie zarówno na kondycję doświadczonych zawodników, jak i osób, które dopiero zaczynają przygodę ze sportem. 

Specyfik, o którym mowa ma bardzo szerokie spektrum działania, a pośród jego najważniejszych zalet wymienia się przede wszystkim bardzo skuteczną poprawę transportu składników odżywczych do wszystkich bez wyjątku komórek naszego organizmu. Ponadto ma on działanie nieco zbliżone do występującej naturalnie w ludzkim ciele insuliny. Transport substancji odżywczych oraz glukozy do komórek przekłada się na optymalne wspomaganie narządów wewnętrznych, tkanek a w konsekwencji także mięśni. Dzięki optymalnej poprawie wchłaniania nasz organizm jest lepiej odżywiony, a dzięki temu osiągamy lepsze wyniki i zwyczajnie czujemy się bardziej pełni sił. Powodowane przez Actovegin Solcosercyl lepsze krążenie krwi przyspiesza rozkład kwasu mlekowego i zapobiega jego gromadzeniu się w mięśniach. Przekładając to na realne rezultaty – uzyskujemy nie tylko lepsze wyniki, ale mamy także więcej siły na trening. 

Podsumowując więc – dlaczego Actovegin Solcosercyl jest polecany wspomagająco osobom aktywnie trenującym? Przede wszystkim jest to środek, który aktywnie wspomaga wszystkie istotne kwestie, które związane są  z procesami regeneracji zachodzącymi w naszym organizmie. Wraz z umożliwieniem lepszego transportu tlenu do tkanek powoduje to, że zyskujemy o wiele lepszą wydajność, a w konsekwencji nasze wyniki sportowe i osiągnięcia znacznie się poprawiają. Korzystne dla sportowców są także kwestie ograniczania zaburzeń metabolicznych. 

Nie sposób nie wspomnieć także o kwestii wspomagania procesów reperacyjnych, które zachodzą w tkankach oraz zmniejszania się wtórnych zmian zwyrodnieniowych. Ma to niebagatelne znacznie w ochronie tkanek przed niedotlenieniem oraz niewystarczającym docieraniem do nich substancji odżywczych.  Otrzymujemy więc nie tylko lepsze odżywienie i zwiększenie wydajności, ale także szybsze gojenie się wszelkich mikrourazów i niedociągnięć, jakie mogą być konsekwencją internsywnego trenowania. 

Actovegin Solcosercyl – w jaki sposób należy go przyjmować? 

Jak w przypadku każdego specyfiku, Actovegin Solcosercyl będzie działał odpowiednio tylko w momencie kiedy będziemy mieli kompletną wiedzę na temat sposobu jego użytkowania oraz bezpiecznego dla zdrowia dawkowania. Jak więc powinno się zażywać ten środek?

Actovegin Solcosercyl stosuje się pod postacią zastrzyków domięśniowych lub wlewów dożylnych. Można także dodać go do roztworu fizjologicznego NaCl. Dawka zależy od naszych indywidualnych potrzeb, wagi, masy mięśniowej oraz innych osobniczych preferencji.  Najczęściej rozciąga się ona od 2 – 4 ml do nawet 6 – 10 ml. Działanie Solcoserylu rozpoczyna się w około pół godziny od podania, a pełnię swoich możliwości osiąga on po mniej więcej pięciu – sześciu godzinach. Należy jednak pamiętać, że cała kuracja specyfikiem nie powinna trwać dłużej niż sześć tygodni. 

Actovegin Solcosercyl – przeciwwskazania i skutki uboczne

Jak już zostało wspomniane wcześniej Actovegin Solcosercyl to naturalny środek, który ma stosunkowo niewiele skutków ubocznych. Środek ten w badaniach klinicznych nie wykazywał większych właściwości toksycznych – ani miejscowych, ani układowych. Jednak tak jak w przypadku każdego medykamentu, warto wiedzieć, że stosowanie go w połączeniu z pewnymi specyfikami – także ziołowymi – może wywołać niekoniecznie korzystne dla nas komplikacje. Actovegin Solcosercyl jest środkiem, którego nie powinno się stosować razem z innymi lekami (wyłączając wspomniany już wyżej roztwór NaCl). Ponadto stwierdzono jego istotną niezgodność z wyciągiem z miłorzębu japońskiego. Specyfiku tego nie powinno się stosować podczas trwania ciąży, chyba że lekarz prowadzący stwierdzi inaczej. Jest on jednak stosunkowo bezpieczny dla kobiet karmiących. 

Jak widać Actovegin Solcosercyl to wyjątkowo skuteczny i stosunkowo bezpieczny medykament, który może być z powodzeniem stosowany zarówno u osób, które mają już spore doświadczenie ze sportem, jak i u tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami. Został on wykonany z krwi bydlęcej, a zwarte w nim substancje odżywcze są w pełni pochodzenia naturalnego. Przekłada się na to na stosunkowo niewiele skutków ubocznych. Ponadto medykament jest nietoksyczny i może być z powodzeniem podawany razem z roztworem z NaCl zarówno w formie iniekcji, jak i wlewów dożylnych. Wpływa on pozytywnie na krążenie krwi w całym organizmie. Przyspiesza gojenie się mikrourazów i realnie wpływa na poprawę wydajności i lepsze efekty naszych ćwiczeń.