TRENABOL Trenbolone acetate

Słynny środek dopingowy z lat 80 ubiegłego wieku, dzięki któremu kulturyści zawdzięczali swoje fantastyczne sylwetki.

Do dzisiaj budzi wiele kontrowersji, jako, że jest stosowany w weterynarii – podaje się go bydłu hodowanemu do uboju. W ciągu dwóch miesięcy zwierzęta potrafią przybrać na wadze 50-80kg czystego mięsa. Jak się sprawdza w kulturystyce ?

Budowa chemiczna Trenbolonu nie odbiega znacznie od budowy popularnego Nandrolonu. Oba środki posiadają zmiany na pozycji 19 w cząsteczce testosteronu. Budowa chemiczna Trenbolonu sprawia, że jest on w pełni odporny na konwersję do estrogenu. Co, jak wiedzą już zaprawieni kulturyści, oznacza brak problemów z ginekomastią, retencją wody lub nadbudową tkanki tłuszczowej. Ponadto Trenabol jest odporny na konwersje do dihydroksytestosteronu – czyli bardziej androgennej formy testosteronu, o wielu niepożądanych działaniach.
Środek ten jest idealny do budowy suchej, dobrej jakościowo masy, bez objawów retencji wody, bądź odkładania się nadmiaru tłuszczu (nie trzeba stosować drakońskich diet). Przyjmuje się, iż Testosteron posiada 100 punktów jako wskaźnik jego anaboliczności i androgenności.

Wiecie ile wynosi ten wskaźnik dla Trenbolonu ? Uważajcie, jest to równo 500 punktów! Genialnie, prawda ?
Silne właściwości androgenowe zapewniają stosującym nie tylko przyrost masy mięśniowej, ale także proces redukcji tkanki tłuszczowej. Jego cząsteczki wiążą się z receptorami kortyzolu, dzięki czemu poziom kortyzolu spada, a tym samym łatwiej zbudować nam tkankę mięśniową. Kolejnym powodem, dla którego został on pokochany przez kulturystów to jego pozytywny wpływ na ilość czerwonych krwinek we krwi, oraz przyspieszenie odbudowy zapasów glikogenu. Na rezultaty nie trzeba długo czekać – przyspiesza tempo regeneracji po wysiłku fizycznym, a także pozwala trenować dłużej i bardziej intensywnie.

Acetat trenbolonu – trenabol polecany jest głownie zaawansowanym kulturystom.

Ważnym czynnikiem jest wypijanie sporej ilości wody oraz zażywanie środków oczyszczających nerki. Po cyklu zaleca się przeprowadzić kurację wspomagającą pracę wątroby.

TRENABOL dawkowanie

Czas aktywnego działania tego preparatu to 2-3 dni. Dawkę należy przyjmować co 2 dzień w wysokości 30-75mg. Kuracja jest wskazana przez 4-8tygodni.

TRENABOL skutki uboczne

Możliwe skutki uboczne: łysienie, trądzik, toksyczny wpływ na wątrobę i nerki, możliwe halucynacje, podwyższenie ciśnienia krwi, wzrost agresji, wzmożone wypadanie włosów.

Trenabol 100 to bardzo silny steryd iniekcyjny na bazie estru octanu, który charakteryzuje się bardzo mocnym efektem anabolicznym. Ester octanu ma za zadanie zmniejszyć tempo, w którym Trenbolon uwalnia się do organizmu. Z tego powodu działanie Trenbolone Acetate jest wyraźnie szybsze od innych rodzajów trenbolonu. Niestety wiąże się to z koniecznością częstszych iniekcji. Trenbolon Acetate pochodząc od nandrolonu jest androgenny, ale jednocześnie posiada dużą moc anaboliczną. Dzięki jego pomocy można zbudować mięśnie równie dobrze jak korzystając z testosteronu i metanabolu, jednak bez negatywnego efektu w postaci retencji wody i konwersji do estrogenów. Trenbolon należy do najbardziej anabolicznych ze wszystkich nie konwertujących do estrogenów sterydów użytkowych. Jest trzy razy bardziej potencjalny androgennie od testosteronu, przez co jest jednym z najmocniejszych sterydów anabolicznych, które kiedykolwiek ujrzały światło dzienne.

Dzięki trenbolonowi możliwe jest uzyskanie bardzo twardych mięśni bardzo dobrej jakości i definicji bez niepotrzebnej retencji wody i masy tłuszczowej. Łącząc go z wysokobiałkową dietą Trenbolon staje się bardzo skuteczny, gdyż przyspiesza spalanie tłuszczu i przemianę materii.

Dzięki androgennym właściwościom organizm jest chroniony przed ewentualnymi efektami przetrenowania, regeneracja jest przyspieszona, a mięśnie wyglądają lepiej. Octan trenbolonu jest świetny jako dodatek do cyklu na masę. Często jest łączony z innymi sterydami zarówno w cyklach na masę jak i redukcyjnych. Przy redukcji działa znakomicie np. z Winstrolem Depot. Takie połączenie daje wyraźny przyrost mięśnie oraz duży zysk wytrzymałości. Mieszanka taka wywoła bardzo dobre efekty w postaci twardych, dobrze zdefiniowanych mięśni. Do osiągnięcia szczupłej masy mięśniowej Trenbolon powinien być łączony z Decanabolem, Boldenonem albo Equi-bolem. Takie połączenie poprawi i utrwali przyrost mięśni.

Na szybki przyrost masy Trenbolone powinien być łączony z propionianem alb sustanonem Trenbolonu, Annapolonem albo Metanabolem. Efekty są bardzo wyraźne, ale może pojawić się efekt retencji wody. Natomiast szukając lekkiego przyrostu dobrej jakości masy mięśniowej bez ryzyka retencji wody, ale za to z dużym zwiększeniem wytrzymałości, to powinno się łączyć trenbolon z Oxandrolonem, Decanabolem lub Boldenonem.

Dawkowanie

Skuteczną dawką, która pozwoli na zbudowanie dobrej masy mięśniowej lub polepszy jakość już obecnej jest 100-300mg na tydzień, w okresie około 2 miesięcy. Ze względu na estry octanowe (których działanie jest bardzo krótkie) dawka do wstrzyknięcia w ciągu tygodnia powinna być podzielona na dwie lub nawet 3 mniejsze dawki. Takie dawkowanie jest konieczne, żeby przyrost siły i wytrzymałości był zauważalny, przy jednoczesnym utrzymaniu niewielkiej szkodliwości niepożądanych efektów ubocznych. U kobiet steryd ten nie jest polecany ze względu na swoją tendencją do wywoływania wirylizacji (pogrubienie głosu, przerost łechtaczki, zwiększenie ilości włosów na ciele i twarzy). Są to zmiany nieodwracalne.

Skutki uboczne

Trenbolon jest bardzo szkodliwy dla wątroby i nerek. Z tego powodu należy spożywać duże ilości płynów, żeby przepłukać nerki.