TREN.A-PRO Trenbolone Acetate 100mg/ml 10ml vial

Opis produktu

Jeden z najmocniejszych dostępnych sterydów na rynku , osławiony Trenbolon,to na pewno nie środek dla początkujących zawodników. Dla kulturystów stawiany jest często za bazę każdego cyklu , na równi z Testosteronem.

Działanie

Trenbolon , to jak opisaliśmy powyżej to bardzo silny steryd który praktycznie nie aromatyzuje , a więc jeśli zależy ci na budowaniu solidnej i suchej masy mięśniowej to środek jest dla ciebie. Retencja wody na tym środku nie występuje , często stosuje go się zazwyczaj w cyklach redukcyjnych , jednak doświadczeni gracze łącząc go umiejętnie z innymi sterydami budują na nim solidne przyrosty . Trenbolon ( enanthate) jest bardzo popularny w budowaniu dużej masy mięśniowej , jednak tu opisujemy krótki estr czyli Acetate , popularny w okresie definicji ( redukcji). Acetate działa szybko i jest niezwykle skuteczny , blokuje katabolizm , co jak wiemy skutkuje nie rozpadaniem się komórek mięśniowych.

Dawkowanie

Jak już wspomniałem na samym początku , jeśli jesteś początkujący , nie zaleca się stosowania tego środka , natomiast jak już masz doświadczenie w dopingu to czas stosowania Trenbolone Acetate powinien wynosić od 8 do 10 tygodni. Najbardziej popularną dawką dla tego rodzaju trenbolonu , jest dawkowanie od 75 do 150mg co drugi dzień.

Ważne

Warto pamiętać że stosując Tren Acetat , obniżamy poziom estrogenu w naszym organiźmie ( estrogen ma znaczący wpływ na nasze kości i stawy) dlatego warto w swojej kuracji stosować steryd który podniesie nam estrogen np . Testosteron Propionate . Warto jest będąc na takim cyklu robić , cykliczne badania hormonalna ( testosteron , estrogen , prolaktyna). Na cyklu opartym na trenbolonie , można spodziewać się takich negatywnych skutków ubocznych jak : wzrost agresji i spadek libido , zmiany skórne czy łysienie.

Po kuracji z Trenbolonem , obowiązkowo jest kuracja PCT ( czyli tzw.odblok).

Po spawdzone środki zapraszamy na e-sterydy.pl