DROSTA_PRO Drostanole Propionate 100mg/ml 10ml vial

Opis

Drostanolon , popularnie zwany Masteronem , to jeden z bardziej popularnych jak i bezpiecznych środków wśród zaawansowanych kulturystów. W ofercie naszego sklepu znajdziecie ten sterydy sprawdzonych i renomowanych producentów sterydów anabolicznych. Drostanolon jest syntetyczna pochodną dihydrotestosteronu , co ważne sterydy ten nie aromatyzuje w żadnym stężeniu jakie przyjmujemy. Co charakteryzuje powyższy Masteron to to że ma bardzo szybko okres półtrwania ( propionat).

Dawkowanie

Mimo tego że większość osób uważa ten środek za słaby , to odpowiednio stosowany jak i dawkowany , daje dobre rezultaty , a co ważne jest bezpieczny. Przyjmuje się że stosujemy go w czasie cyklu nie na początku ale pod koniec kiedy zależy nam na wyrzeźbieniu naszej sylwetki. W przypadku Drostanolone Propionate iniekcję powinny odbywać się co drugi dzień. Dawkowanie u mężczyzn powinno być w granicach 300-500mg tygodniowo. U kobiet nie zaleca się stosowania tego środka jeśli jednak już któraś z pań zdecydowała by się na to , to tygodniowo dawka nie powinna przekraczać 100mg na tydzień.

Masteron Propionate najczęściej łączony jest z testosteronem propionate , w stosunku 1 do 1. Kolejnym środkiem który często jest dodawany do tego zestawu to Trenbolone Acetate.

Skutki uboczne

  • brak aromatyzacji może wiązać się z wysuszeniem stawów , co może skutkować większym ryzykiem kontuzji
  • może wpłynąć na zmianę profilu lipidowego naszej krwi, np: wzrost LDL a spadek HDL.
  • wirylizacja u pań: trądzik ,zwiększenie się łechtaczki, obniżenie głosu oraz nadmierne owłosienie
  • zwiększenie się dawki hematokrytu
  • hamowanie produkcji własnego testosteronu
  • bezpłodność
  • łysienie i inne objawy występujące dla substancji pochodnych DHT