STANO-PRO Stanozol 10mg/tab 100tabs

Jak wiemy Stanozol czy też jak kto woli Winstrol występuje w dwóch postaciach: tabletek i iniekcyjnej (depot).

W tym opisie przedstawimy wszystkie zalety Stanozolu w postaci doustnej od producenta Kuwait Professional.

Zastosowanie

Winstrol od wielu wielu lat to popularny steryd który szczególnie upodobali sobie sportowcy od lekkoatletów po bokserów i wielu wielu innych dyscyplin. Cieszy się niesłabnącą popularnością już od lat 80. Skąd taka popularność ? Od lat ceniony jest za duży korzystny wpływ na siłę i poprawę jakościową naszej muskulatury. Stosując Stanozol możemy spodziewać się zdobycia beztłuszczowej masy mięśniowej , stąd często wykorzystywany jest w cyklach tzw.”cięcia„. Tak sobie myślę że to super sprawa budować masę mięśniową jednocześnie paląc tłuszcz , łącząc go z popularnymi innymi sterydami , można spodziewać się oszałamiających efektów.

Dawkowanie

Jak wiemy stosując sterydy w postaci tabletek nie powinniśmy przekraczać 5-6 tygodni stosowania. Dawki dla mężczyzn wahają się od 30 do 70mg dziennie. Stanozol jest środkiem mocno hepatoksycznym , stąd warto stosując go jednocześnie stosować środki ochronne wątroby , do kupienia w każdej aptece. Zaletą tego sterydu jest to że nie konwertuje do estrogenu.

Po cyklu

Kiedy już zakończymy stosowanie Winstrolu warto skorzystać z protokołu PCT. Protokół PCT to popularny „odblok” , który ma przywrócić naszą gospodarkę hormonalną do prawidłowego funkcjonowania. Dlaczego? Stanozol wykazuje właściwości do tłumienia naszej naturalnej produkcji męskiego hormonu jakim jest testosteron.

Skutki uboczne

Najpoważniejsze skutki uboczne jakie mogą się pojawić , to problemy wątrobowe. Może również wystąpić trądzik , przetłuszczenie skóry a także łysienie. Oczywiście można zminimalizować efekty uboczne , wystarczy przestrzegać zasad które opisaliśmy powyżej , odpowiednie dawkowanie , czas kuracji , osłonki i późniejsze PCT.

Podsumowanie

Po sterydy w atrakcyjnych cenach , sprawdzone środki , oraz fachową poradę , zapraszamy do największego sklepu z sterydami w Polsce , kliknij tutaj.