Trebol 100mg/ml – Trenbolone Acetate

Trebol to najwyższej jakości preparat zawierający czysty acetat Trenbolonu.

Trenbolon należy do kategorii tzw. anabolików nowej generacji. W porównaniu do starszych sterydów, Trenbolon zapewnia znacznie lepsze efekty, zarówno w zakresie przyrostu masy mięśniowej, jak i twardości oraz definicji mięśni. Działanie Trenbolonu w żadnym, nawet najmniejszym stopniu nie wiąże się ze zwiększeniem retencji wody w komórkach mięśniowych, co zapewnia dwie niezwykle istotne z punktu widzenia trenującego korzyści:

  • 1. Przyrost suchej, „węźlastej”, całkowicie beztłuszczowej masy mięśniowej
  • 2. Brak obciążenia stawów, które standardowo występuje w przypadku stosowania mniej zaawansowanych anabolików

Nie bez powodu to właśnie Trenbolon stanowi aktualnie bez dwóch zdań najpopularniejszy środek dopingujący wśród zaawansowanych zawodników.

Jak działa Trenbolon?

Trenbolon to anabolik pod względem swojej budowy chemicznej bardzo przypominający inny znany środek a mianowicie Nandrolon. W porównaniu z tym ostatnim, Trenbolon wykazuje jednak o wiele potężniejsze działanie anaboliczne oraz androgenne. Zarówno wskaźnik anaboliczności jak i androgenności w przypadku Trenbolonu kształują się na poziomie aż 500 punktów. Dla porównania, na przykład Testosteron w obu tych kategoriach osiąga wynik aż pięciokrotnie mniejszy! A przecież wszyscy trenujący doskonale wiedzą, że również na pięć razy słabszym od Trenbolonu Testosteronie można zbudować całkiem pokaźną masę mięśniową.

Czemu jednak dokładnie Trenbolon zawdzięcza aż tak potężne działanie, przewyższające wszystkie inne dostępne obecnie na rynku sterydy? Cała tajemnicy tkwi w tym, że dzięki swojej budowie chemicznej Trenbolon wykazuje niezwykle wręcz wysoką kompatybilność w stosunku do ludzkich recepterów androgenowych. Dzięki temu, steryd ten doskonale łączy się z owymi receptorami, co stanowi bezpośrednią przyczynę aż tak mocnego działania androgennego a co za tym idzie również anabolicznego.

To jednak jeszcze nie wszystko. Trenbolon w bardzo wysokim stopniu akceleruje również procesy retencji azotu w komórkach mięśniowych, co jak wiadomo stanowi stanowi kluczowy czynnik jeżeli chodzi o „chłonność” mięśni. Komórki mięśniowe, które są doskonale zaopatrzone w azot, znacznie efektywniej przyswają wszystkie ważne dla rozbudowy sylwetki substancje odżywcze, a więc między innymi proteiny czy węglowodany. Poprawa bilansu azotowego ma również wydatny wpływ na siłę oraz wytrzymałość mięśni.

Do tego trzeba dodać jeszcze fakt, że wprowadzony do organizmu Trenbolon wiąże  się z receptorami glikokortykosteroidowymi. Dzięki temu z jednej strony zapewnia on skuteczniejsze działanie pożytecznych hormonów, z drugiej zaś blokuje te spośród z nich, które odpowiadają na przykład za procesy kataboliczne, jak na przykład będący jednym z największych wrogów każdego kulturysty Kortyzol.

 Efekty stosowania Trenbolonu

Trenbolon jest anabolikiem, który swoją zadziwiającą efektywność zawdzięcza wszechstronnemu, wielowymiarowemu oddziaływaniu na ludzki na organizm. O mechaniźmie działania Trenbolonu była już mowa. Teraz poraz na to, czego możemy się spodziewać sięgając po ten środek.

Przede wszystkim: bardzo duży przyrost suchej, beztłuszczowej masy mięśniowej. Ponadto naprawdę wyraźna poprawa twardości oraz definicji mięśni. Dzięki wsparciu procesów retencji azotu w mięśniach, Trenbolon znacząco poprawia także przyswajalność odżywek proteinowych, węglowodanów oraz kreatyny. W odróżnieniu od na przykład Metanabolu, efekty działania Trenbolonu są całkowicie trwałe i nie zanikają po zakończeniu cyklu. Z tego powodu, nie jest konieczne stosowanie Trenbolonu łącznie z innymi sterydami.

Oprócz tego, Trenbolon przyspiesza także procesy spalania tkanki tłuszczowej, co czyni ten anabolik świetną propozycją nie tylko w okresie budowy masy mięśniowej, ale także w fazie redukcji. Bardzo wyraźne są również przyrost siły i dynamiki. Dzięki temu po Trenbolon sięgają nie tylko zawodowi kulturyści, ale także na przykład zawodnicy sztuk walki.

Trenbolon wykazuje także bardzo wysoką odporność na działanie enzymu aromatazy, dzięki czemu konwersja do estrogenu praktycznie nie ma miejsca podczas stosowania tego środka. Jakby tego wszystkiego było mało, w trakcie cyklu możemy się spodziewać wyraźnego przyrostu naturalnych sił witalnych organizmu. Jak to możliwe? Poza wszystkimi wymienionymi już właściwościami Trenbolon usprawnia również zachodzące w organiźmie procesy partycjonowania składników odżywczych. To z kolei zapewnia wyraźnie lepszą przyswajalność między innymi witamin oraz mikrolementów.

Dlaczego warto wybrać Trebol?

Trebol to najwyższej jakości środek zawierający czysty, dokładnie przetestowany w warunkach laboratyryjnych acetat Trenbolonu, czyli prawdopodobnie najskuteczniejszą odmianę chemiczną tego anaboliku. W odróżnieniu od wielu innych środków dostępnych na rynku, Trebol zawiera dokładnie taką dawkę Trenbolonu, jaka jest podana na opakowaniu. Preparat jest również całkowicie wolny od wszelkiego rodzaju przymieszek tańszych i mniej skutecznych anabolików, co niestety często zdarza się w przypadku mniej renomowanych środków.

trenbolone-acetate