Teston 250mg/ml – Testosterone Enanthate

Każdy kto na co dzień ćwiczy albo jest sportowcem i ma regularne treningi marzy o tym, żeby ćwiczenia przyniosły jak najszybsze rezultaty.

Bardzo często zdarza się tak, że bez odpowiedniego wspomożenia ćwiczeń jakimiś środkami niestety nie przynoszą one przez długi czas zamierzonych efektów. Warto jest wtedy zastosować odpowiedni preparat, który temu problemowi zaradzi. Obecnie na rynku mamy ogrom preparatów, jakie za zadanie mają wspomagać intensywne treningi. Niestety jat to zwykle bywa nie wszystkie środki przynoszą zamierzony efekt. Należy więc znaleźć taki preparat, który jest sprawdzony i cieszy się bardzo dobrą opinią osób, które go stosowały, gdyż jest to gwarancją odniesienia sukcesu. Jednym z takich sterydów jest właśnie Testosterone Enanthate. Jest to bowiem jedna z najbardziej popularnych oraz najpotężniejszych form testosteronu jakie przeważnie występują. Testen – 250 zawiera aktywną substancję Testosterone Enanthate, jakiej czas aktywności w organizmie przeważnie sięga 14 dni. Zatem jest to ester testosteronu o wydłużonym działaniu. Bardzo silnie androgeniczny oraz anaboliczny wspiera atletów w fazie przyrostu, poprzez dostarczanie im solidnej porcji dodatkowych kilogramów masy ciała.

Dawkowanie Testosterone Enanthate

Dawkowanie Testonu jest zależne od stopnia zaawansowania ćwiczeń. Jeśli osoba trenująca zażywa tylko jeden rodzaj sterydów, którym jest Testosterone Enanthate i jest w początkowym cyklu jego stosowania to powinna zażywać nie więcej niż 250 – 500mg tygodniowo. Z kolei osoby, które trenują znacznie dłużej, jak chociażby kulturyści z doświadczeniem mogą przyjmować sterydy w dawce 500 – 1000mg co 2 – 5 dni. Teston – 250 jest jednakże bardzo uniwersalnym sterydem i można do niego dołożyć wiele innych anabolików, żeby uzyskać jeszcze większe efekty. Do najpopularniejszych sterydów, z jakimi łączy się Testosterone Enanthate należą między innymi dianabol, enantat trenbolonu, enatnat metenolonu, anapolonem oraz boldenonem. Jeśli jednakże Teston – 250 zaczynają stosować osoby, które dopiero co zaczynają trenować albo po prostu amatorzy to będą w zupełności usatysfakcjonowani z efektów osiągniętych tylko i wyłącznie dzięki Testosterone Enanthate.
Działanie Testosterone Enanthate
Każdy kto chce, żeby przybyło mu masy ciała musi uzbroić się w cierpliwość, ponieważ pierwsze rezultaty są widoczne dopiero po upływie około dwóch lub trzech tygodni. Kulturystom, którzy są jednak bardziej niecierpliwi warto jest zaproponować, aby na samym początku cyklu zastosowali propionian testosteronu. Jednakże nawet bez spożycia innych sterydów Testosterone Enanthate jest w pełni wystarczającym preparatem zarówno dla osób początkujących jak i też dla profesjonalistów. Jest on zażywany z myślą o osiągnięciu podstawowej masy mięśniowej, dlatego też zdobył ogromne uznanie wśród kulturystów. Stosując Testosterone Enanthate oprócz bardzo widocznego wzrostu wagi można również zauważyć znaczący przyrost siły. Zmniejszenie dawek oraz połączenie z niearomatyzującym sterydem przy odpowiednim  podejściu może okazać się z kolei bardzo dobrym rozwiązaniem w fazie redukcji. Testosterone Enanthate pokazuje wszystkie zalety pod warunkiem, iż cykl jest dosyć długi. Największy przyrost masy jest jednak widoczny pod koniec kuracji, a więc około dziewiątego tygodnia, to też warto jest wytrzymać nawet szesnaście tygodni. Dzięki temu mięśnie, które zbudują się przy udziale tego preparatu są duże oraz przy właściwym dawkowaniu cechują się mała retencją wody.
Skutki uboczne stosowania Testosterone Enanthate
Teston – 250 nie wywołuje dużo skutków ubocznych. Jednakże może on wywołać ginekomastię. Jeśli więc tylko pojawi się ten skutek uboczny to jak najszybciej należy zastosować Tamoxifen lub Arimidex. Warto jest również zapobiegawczo w czasie cyklu zastosować cynk, ponieważ zwiększają się wtedy szanse, iż nie będziemy mieli do czynienia z ginekomastię.
Należy pamiętać, żeby Teston 250 – Testosterone Enanthate zużyć najlepiej przed upływem daty ważności, która znajduje się na opakowaniu. Także powinniśmy te sterydy przechowywać w suchym miejscu oraz w pokojowej temperaturze, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Również zawsze przed pierwszym zastosowaniem  Testosterone Enanthate warto jest dokładnie przeczytać wszyskie informacje, które znajdują się na opakowaniu.
Jeśli więc podjęliśmy decyzję, że będziemy stosować preparat Teston 250 – Testosterone Enanthate to powinniśmy przestrzegać dokładnie zalecanych dawek, gdyż zażywanie większych dawek aniżeli zalecana może doprowadzić do poważnych skutków ubocznych. Z kolei przy właściwej kombinacji środków i odpowiednio zbilansowanej diecie będziemy mieć do czynienia z przyrostem najwyższej jakości tkanki mięśniowej. Osiągniemy dzięki temu zamierzony efekt, a także będziemy się cieszyć swoimi osiągnięciami. Jeżeli natomiast stosujemy jakieś leki lub na coś chorujemy to koniecznie należy zaciągnąć porady lekarza, czy na pewno w połączeniu z rożnymi innymi lekami możemy stosować Teston 250 – Testosterone Enanthate.