Primbol 100mg/ml -Methenolone Enanthate

Największe zalety Primbolu 100 – Methenolone Enanthate?

Jest skuteczny i bezpieczny!

Na tle konkurencyjnych środków dopingujących, Primbol 100 przynosi nie tylko świetne efekty osobom, które odbywają intensywne treningi siłowe, ale przede wszystkim jest jednym z najbardziej bezpiecznych preparatów, dostępnych na rynku. To zdecydowanie wyróżnia Primbol 100 spośród wszystkich środków dopingujących. Produkt zawiera metenolon (Methenolone Enanthate), który jest hormonem. Zawarcie w składzie Primbolu 100 takiej, a nie innej substancji czynnej nie jest przypadkowe! Albowiem znacznie wpływa na wydajność i efektywność substancji. Przy dawkowaniu ok. 200-300 mg na tydzień, można osiągnąć zadowalające wyniki z minimalnym skutkiem ubocznym. Dzięki temu osiągalny jest przyrost masy mięśniowej od 5 nawet do 10 kg w ciągu jednego cyklu stosowania (okło 12-16 tygodni, w zależności dynamiczności treningów oraz wprowadzania do organizmu właściwych substancji odżywczych).

Jak mają się efekty regularnego zażywania Primbolu 100 do możliwych skutków ubocznych?

Środek Primbol 100, tak jak wszystkie rodzaje środków dopingujących, może przynosić znikome skutki uboczne. Jednak w przypadku Primbolu 100 możliwość ich wystąpienia jest niewielka i zależy od indywidualnych uwarunkowań. Do takich skutków ubocznych można zaliczyć tłustą cerę, bardziej obfity rozrost włosów na ciele czy łysienie. Te dolegliwości dotyczą zdecydowanej mniejszości użytkowników. Ich wystąpienie zależy od specyficznych uwarunkowań hormonalnych, gdyż Primbol 100 wpływa na gospodarkę hormonalną organizmu, poprzez zawartą w nim substancją czynną, jaką jest metenolon. Co więcej, wiele zależy od właściwego dawkowania. Mężczyźni, którzy tygodniowo stosują dawkę 200-300mg, nie odczuwają żadnych skutków ubocznych. A jakie są pozytywne efekty zażywania tego produktu?

Przede wszystkim piękna i równomierna rozbudowa mięśni. A co najważniejsze, dzięki stosowaniu Primbolu 100, tkanka mięśniowa stanie się solidna i twardsza. Łącząc ten produkt z innymi, możemy trenować pod kątem masy, ale produkt jest też stosowany przez kobiety i podczas faz diet. W przypadku kobiet zadowalające efekty przynosi dawka 100-200mg tygodniowo. Taka porcja zapewnia solidny i stały przyrost tkanki mięśniowej. Widoczną poprawę jakości mięśni zauważają także zawodnicy i dlatego jest to jeden z najczęściej wybieranych środków podczas faz diet. Dlaczego? Primbol 100 jest sterydem, który ma łagodne działanie anaboliczne, a takie środki są najbardziej pożądane wśród sportowców właśnie podczas diet.

Primbol 100 – jakie korzyści niesie z punktu widzenia sportowców?

Mówiąc o korzyściach dla sportowców, warto wspomnieć o wysokiej poprawie wydajności, ale też o kilku innych zaletach. Po pierwsze Primbol 100 pozwala na nabycie masy mięśniowej. Zwiększenie włókien mięśniowych oraz przyrost objętości wody w tkance mięśniowej, powodują szybkie i zauważalne gołym okiem efekty. Tego typu sterydy są też stosowane w leczeniu dolegliwości, które wyniszczają mięśnie. Używanie środków zawierających metenolon podczas zapalenia stawów i ścięgien, znacznie zmniejsza uczucie bólu. Wielu kulturystów zauważa, że odczuwane przez nich bóle po intensywnym lub nie do końca prawidłowym treningu, ulegają zmniejszeniu, a często też całkowicie zanikają. Takie właściwości sterydów wykorzystywane są również w medycynie, odnowie biologicznej czy rekonwalescencji. Sportowcy zażywający regularnie i w odpowiednich dawkach środek Primbol 100, zauważają także zwiększenie wytrzymałości. Dzieje się to za sprawą podwyższonego kortyzolu we krwi. Jest to hormon stresu, który umożliwia zawodowym kulturystom trenowanie ze zwiększoną wytrzymałością. Następuje także waskularyzacja, czyli poprawienie zarysu żylnego. Spowodowane jest to podwyższonym ciśnieniem krwi w organizmie. Efekt waskularyzacji jest niezmiennie pożądany w środowiskach kulturystycznych.

Czego jeszcze możemy spodziewać się po stosowaniu Primbolu 100? Na przykład skróconego czasu wypoczynku po intensywnym treningu lub kontuzji. Zwiększona synteza białka znacznie redukuje czas wypoczynku po treningu czy kontuzji. Podobnie jest w przypadku stanu wyczerpania po ciężkim treningu. Dzięki temu organizm po krótkiej przerwie znów może być mocno obciążany. To zaś w znacznym stopniu przyśpiesza przyrost masy mięśniowej. Co więcej, tak szybka i skuteczna regeneracja, jaką zapewnia Primbol 100, umożliwia zrobienie bardziej wymagających i częstszych powtórzeń oraz serii. Przyczynia się do tego również zwiększona synteza fosfokreatyny, czyli wysokoenergetycznego związku zawartego w mięśniach. Jest on głównym dawcą energii podczas krótkich, ale wymagających ćwiczeń. Dzięki temu umożliwia szybsze osiągnięcie granic możliwości i wytrzymałości ciała. To zaś jest fundamentalnym czynnikiem, wpływającym na uzyskanie maksymalnych efektów w rozbudowie tkanki mięśniowej.

Primbol 100 powinien być stosowany w odpowiednich dawkach. Wtedy możliwość wystąpienia efektów ubocznych jest znacznie obniżona, a użytkownik może cieszyć się zauważalnymi gołym okiem wynikami. Aby zidentyfikować indywidualne potrzeby, można skonsultować się z ekspertem.