Test E 200mg / EQ 200mg/ml 10ml vial-220zł

Każdy, kto na poważnie podchodzi do pracy nad swoim ciałem, zwiększeniem jego siły, wytrzymałości i masy mięśniowej najcześciej korzysta z kilku środków wspomagających te procesy.

O ile w początkowym stadium treningów i ćwiczeń pod wpływem entuzjazmu nie jest to problemem, o tyle na dłuższą metę częste nakłuwanie się w celu podania różnych substancji, staje się coraz bardziej kłopotliwe, mało komfortowe i bolesne. Dlatego też na rynku coraz częściej pojawiają się preparaty łączące w sobie kilka składników, dzięki czemu poprzez pojedynczą iniekcję dostarczamy do organizmu kilka substancji na raz. Taki produktem jest oferowany tu Test E 200mg/EQ 200 mg/ml – to połączenie dwóch sterydów o działaniu anabolicznym, czyli testosteronu enanthate o stężeniu 200 mg i boldenonu o stężeniu 200 mg podany w jednej fiolce. Ich cechą charakterystyczną jest podobny okres półtrwania, wynoszący od 14 do 16 dni.

Składniki zawarte w proponowanym preparacie, czyli enhanat testosteronu i boldenon to dwa, bardzo popularne wśród kulturystów i sportowców środki o działaniu anabolicznym. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kulturystyką często popełniają dosyć podstawowy błąd, jakim jest stosowanie tych środków oddzielnie. Ani testosteron ani boldenon przyjmowane jako oddzielne substancje nie mają tak silnych właściwości anabolicznych jak chociażby Trenbolon, ale zbliżone do jego działania efekty można już osiągnąć łącząc te dwa preparaty w jeden przyjmowany w ramach jednego cyklu.

Czym jest Enhanat Testosteronu

Enhanat Testosteronu jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej stosowanych przez kulturystów preparatów anabolicznych. Podobnie jak Boldenon powoduje znaczny przyrost masy mięśniowej oraz zwiększenie wytrzymałości i siły, ale to nie jedyne pozytywne skutki jego stosowania. Przyjmowanie testosteronu w postaci enhanatu bardzo korzystnie wpływa także na poziom energii życiowej, lepsze samopoczucie, wydolność i ogólnie rzecz ujmując – kondycję naszej organizmu. Anaboliczne działania tego preparatu polega głównie na zwiększeniu retencji wody w organizmie, co sprawia że efekty stosowania enhanatu testosteronu nie są trwałe. Substancja ta jest skuteczna, ale właściwie jedynie w celu budowy masy. Sprawia to, że środek ten może być z powodzeniem łączony z innymi anabolikami i wielu zaawansowanych kulturystów z tej możliwości korzysta. Największym powodzeniem i uznaniem cieszy się połączenie ze środkiem, który opisujemy niżej, czyli z Boldenonem. Preparaty te wykazują różne od siebie właściwości i efekty działania, dzięki czemu niemal doskonale się uzupełniają.

Stosując Enhanat Testosteronu warto mieć na uwadze fakt, że u większości użytkowników hamuje on układ hormonalny, dlatego też po zakończeniu cyklu powinno się skorzystać z takich środków jak choćby HCG, Nolvadex czy Clomid.

Czym jest Boldenon

Pierwszym obszarem, w którym zaczęto stosować Boldenon była weterynaria. Przeprowadzone badania wykazały jednak bardzo silne właściwości anaboliczne tego środka i doprowadziły do wniosku, że może być on także z powodzeniem stosowany u człowieka, co bardzo szybko podchwyciła branża kulturystyczna. Skomplikowany proces chemiczny jaki wywołuje Boldenon sprawia, że synteza białem w komórkach mięśniowych ulega nie tyle znacznej co radykalnej poprawie, a dzieje się tak dlatego, że preparat ten niezwykle korzystnie wpływa też na poprawę równowagi azotowej w organizmie. Opisany właśnie proces sprawia, że znacznemu powiększeniu ulega sucha masa mięśniowa, ale nie jest to jedyny pozytywny skutek jego działania. Boldenon bowiem równie pozytywnie wpływa na zwiększenie siły oraz twardość naszych mięśni. Co niezwykle istotne dla każdego kulturysty, Beldonon w przeciwieństwie do chociażby Metanabolu nie powoduje zwiększonego zatrzymywania wody w mięśniach. Jego podstawowym zadaniem jest „pompowanie” mięśni białkiem, dzięki czemu efekty naszej pracy będą dużo bardziej trwałe.

Stosując Boldenon warto mieć na uwadze fakt, że u większości użytkowników hamuje on układ hormonalny, dlatego też po zakończeniu cyklu powinno się skorzystać z takich środków jak choćby HCG, Nolvadex czy Clomid.

Enhanat Testosteronu i Boldenon – połączenie niemal doskonałe

Oferowany przez nas produkt to wysokiej jakości mieszanka dwóch wyżej opisanych składników – czyli Enhanatu Testosteronu i Boldenonu – stworzona przez jednego z czołowych producentów preparatów dla kulturystów, czyli firmę Euro-Pharmacies. Głównym zadaniem Enhanatu Testosteronu jest zwiększenie retencji wody w mięśniach, ale uzupełnia on także działania Boldenonu poprzez tzw. efekt pompy powodując jeszcze większy przyrost masy mięśniowej. Natomiast anaboliczne właściwości Boldenonu niezwykle korzystnie wpływają na poprawę syntezy białek w komórkach mięśniowych. Zapewnia on nie tylko znaczny przyrost suchej masy mięśniowej, ale także znacząco wpływa na twardość mięśni. Jak nie trudno się domyśleć, połączenie dwóch tak odmiennych anabolików w jedną substancję daje naprawdę spektakularne rezultaty.

Standardowa dawka Testosteronu nie powinna przekraczać 500 mg na tydzień, natomiast Boldenonu 750 mg na tydzień. Proponowaną mieszankę Enhanatu Testosteronu z Boldenonem powinno się stosować nie dłużej niż przez 15 tygodni.