Test E 250mg / Deca 200mg/ml 10ml vial-240zł

TEST E 250 + DECA 200 to połączenie jednych z najpopularniejszych wśród kulturystów anabolików – enantatu testosteronu (250 mg) z dekanianem nadrolu (200 mg).

Połączenie tych dwóch substancji w jednej formule sprawia, że działanie anaboliczne obu składowych jest o wiele silniejsze, ale i bardziej zróżnicowane. Jest to środek należący do steroidów anaboliczno-androgennych, który przeznaczony jest do iniekcji domięśniowej. Jednak dzięki połączeniu enantatu testosteronu i nadrolonu, iniekcje są zdecydowanie mniej bolesne oraz rzadsze. Pozwala to również łatwiejsze zaplanowanie cyklu.

Enantat testosteronu

Enentat, czyli drugi ester testosteronu to jeden z najpopularniejszych form syntetycznych tego hormonu. Jak wiadomo, hormon ten, produkowany naturalnie przez jądra, przy czym całym procesem steruje przysadka mózgowa, wykazuje działanie wspomagające układ odpornościowy, podwyższający sprawność seksualną oraz ogólną kondycję organizmu. Co ważne dla z punktu widzenia kulturystyki, bierze on udział również w procesach anabolicznych, a jego niedobór skutkuje osłabieniem mięśni i utrudnioną budową masy mięśniowej. Natomiast jego duże ilości w organizmie powodują przyrost masy mięśniowej i wzrost siły. Jednak przyjmowany w formie zewnętrznej, jak w tej sytuacji, testosteron wykazuje również działanie androgenne. Androgeny to hormony płciowe o budowie sterydowej, które mają działanie maskulinizujące. Taki testosteron wpływa w związku z tym również na znaczne zwiększenie libido. To również jeden z najszybciej działających środków anabolicznych, efekty pojawiają się się już podczas pierwszego tygodnia stosowania.

W związku z mocnym działaniem androgennym, przyjmowanie testosteronu prowadzi do blokowania układu hormonalnego. W związku z tym po zakończeniu cyklu należy rozpocząć przyjmowanie PCT w celu odblokowania tego układu. Polecane tu są takie substancje jak clomid czy nolvadex. Zawsze warto wykonać również badania poziomu hormonów oraz czynności tego układu. Należy również zwrócić uwagę na działanie estrogenowe tego preparatu. Wiąże się ono z możliwością występowania różnych objawów ubocznych, a w celu ich zapobieżenia poleca się stosowanie w trakcie kuracji takich substancji, jak na przykłąd proviron, arimidex i aromasin.

Deca Nandrolon

Dekanian nadrolu to jeden z najpopularniejszych i najszerzej stosowanych anabolików. Jego popularność wynika z faktu, że przy dużych efektach, jakie można osiągnąć stosując go, jest on jednym z bezpieczniejszych steroidów anaboliczno-androgennych. Związane jest to również z tym, że działanie anaboliczne, czy powodujące wzrost masy mięśniowej i poprawę wytrzymałości siłowej, znacznie przewyższa działanie androgenne, a więc związane często z niepożądanymi skutkami, takimi jak na przykład ginekomastia.

Pozytywne działanie Deca Nandralonu jest bardzo duże i zróżnicowane. Przede wszystkim jego działanie anaboliczne oparte jest na poprawie bilansu azotowego. Oznacza to, że, pod warunkiem odpowiedniej podaży kalorii i białka, stymuluje on syntezę białek i zmniejsza ich katabolizm, co sprawia, że nie dochodzi do zwiększenia retencji wody w mięśniach. To z kolei umożliwia budowanie trwałej, suchej masy mięśniowej.

Wpływa również na rozrost mięśni szkieletowych oraz zwiększenie gęstości mineralnej kości. Ten fakt sprawia, że sięga po niego wiele doświadczonych kulturystów, pomaga on bowiem nie tylko w rozwoju płaszcza mięśniowego, ale też w rozbudowanie układu kostnego, który przynosi wiele pozytywnych skutków dla osób profesjonalnie trenujących.

Kolejną ciekawym i istotnym mechanizmem działania dekanianu nadrolu jest jego zdolność do wyraźnego zmniejszania poziomu kortyzolu w organizmie. Kortyzol jest jednym z głównych hormonów katabolicznych, a więc wpływa na rozpad tkanki mięśniowej, co hamuje ten anabolik. Tak więc oprócz funkcji anabolicznych wykazuje on również działanie chroniące mięśnie przed procesami katabolicznymi.

Chroni on również stawy, co umożliwia wykonywanie ciężkich i intensywnych treningów osobom, które normalnie borykają się z problemami z bólami stawowymi.

Połączenie TEST E 250 + DECA 200

Wiele z z działań charakteryzujących obie substancje z osobna uzupełnia się i sprawia, że przedstawiany produkt jest bardzo szeroko wykorzystywany w kulturystyce. Wykorzystując ten środek osiąga się wzrost masy mięśniowej oraz siły. Zastosowanie produktu przynosi korzyści niosące ze sobą obie substancje osobno, ale w takiej formie są one skuteczniejsze oraz łatwiejsze w dawkowaniu i przyjmowaniu.

Warto pamiętać, że Nandrolon w niektórych wypadkach, bez stosowania innych środków wspomagających może prowadzić do osłabienia funkcji seksualnych i obniżenia libido, a nawet do całkowitego zaniku odczuwania pożądania fizycznego. Dlatego połączenie enantatu i popularnej deki jest bardzo dobrym pomyśłem, ponieważ testosteron całkowicie niweluje te nieprzyjemne objawy.

Dawki i przyjmowanie

Plan dawkowania zależny jest od indywidualnych predyspozycji i powinien być dostosowany do potrzeb organizmu i poziomu zaawansowania. Średnie dawki wahają się jednak w granicach 300 mg -800 mg na tydzień. Warto pamiętać, że początkujący zawodnicy powinni zawsze zachować ostrożność i zacząć od niższych dawek.