Tessto-mix 250mg/ml (enan/cypio/prop)

Co wiemy o Testo-MIX1-250?

Testo-MIX1-250 jest sterydem anaboliczno-androgennym, którego skuteczne działanie opiera się na starannie przemyślanym składzie.

Znajdziemy w nim trzy komponenty aktywne. Dopingujące działanie fenylopropionianu nandrolonu i propionianu testosteronu jest zwiększone dzięki obecności trzeciego składnika – propionianu drostanolu. Testosteron obecny w Testo-MIX1-250 ma opinię najbezpieczniejszego wśród sterydów anabolicznych i odznacza się dużą skutecznością w przyspieszaniu przyrostu beztłuszczowej masy mięśniowej. Steryd tego typu jest bezpieczny i nadaje się nawet dla osób wrażliwych na negatywne skutki uboczne będące wynikiem działania innych sterydów. Warto jednak pamiętać, że posiada on właściwość wstrzymywania naturalnej produkcji testosteronu, a zatem należy go przyjmować razem z preparatami uzupełniającymi niedobory tego hormonu. Testosteron pozytywnie wpływa na zdrowie i dobre samopoczucie nie tylko poprzez zwiększenie libido, ale także życiowej energii i odporności. Zwiększa ponadto spalanie tłuszczu, zapobiega osteoporozie, a także chorobom serca. Testosteron posiada właściwość wiązania receptorów androgenu, dzięki czemu następuje przyspieszone wzmocnienie mięśni, utrata tkanki tłuszczowej, wzrost mięśni i ich regeneracja. Testo-MIX1-250 będzie dobrym wyborem, niezależnie od tego, czy zależy nam na znacznym przyroście masy mięśniowej i kształtnej muskulaturze, poprawie siły fizycznej, czy redukcji tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zachowaniu muskularności ciała.
Zastosowanie

Sterydy anaboliczne są popularnym środkiem dopingującym wśród sportowców, a zwłaszcza kulturystów. Oznaczają się silnym działaniem właściwościami, a pod względem chemicznym są nieco podobne budową do testosteronu. Są one stosowane w dopingu sportowym, a pod tą nazwą kryją się związki chemiczne kierujące anabolizmem organizmu. Anaboliki działają podobnie do testosteronu, który jest uważany za najlepszy środek budujący masę mięśniową, ponieważ zwiększa syntezę białek oraz korzystnie wpływa na metabolizm organizmu. Z tego właśnie powodu może być stosowany również jako lek, skuteczny we wspomaganiu leczenia urazów stawów i ścięgien. Przyjmowanie Testo-MIX1-250 może także pomóc usunąć bóle stawowe. Co więcej, obecność fenylopropionianu nandorolonu przyspiesza syntezę kolagenu, co wykorzystuje się w kondycjonowaniu stawów i tkanki łącznej. Z punktu widzenia kulturystów atrakcyjnym komponentem jest propionian drostanolu, który pozytywnie wpływa na rozbudowę masy mięśniowej bez zatrzymywania wody oraz wzrost siły fizycznej i ogólnej wytrzymałości organizmu. Sterydy anaboliczne przyspieszają dzielenie się komórek tworzących określone tkanki.

Testo-MIX1-250 przyjmuje się za pomocą iniekcji, a jego zaletą jest szybka stymulacja organizmu. Reakcja na steryd występuje zwykle w dwa tygodnie po pierwszym zastosowaniu. Estry fenylopropionianu oraz propionianu przyczyniają się do podwyższenia poziomu hormonów steroidowych w krótkim czasie, natomiast ich działanie spowalnia się już po 24-48 godzinach. Narzuca to konieczność przyjmowania preparatu co drugi dzień, w celu utrzymania właściwego stężenia substancji aktywnych. Zaleca się przyjmowanie sterydu w dawce od 250 mg do 800 mg tygodniowo. Opakowanie zawiera 10 ampułek o pojemności 1ml.
Skutki uboczne

Dzięki testosteronowi podawanemu metodą iniekcji można liczyć na widoczny przyrost masy mięśniowej, ale hormon ten łatwo przekształca się w estrogen. Zjawisko to jest bardziej nasilone u mężczyzn w wieku powyżej 60 lat. W wyniku przyjmowania Testo-MIX1-250 może wystąpić podatność na ginekomastię, nadciśnienie, a także zahamowanie naturalnej produkcji testosteronu. Okres wykrywalności hormonu w organizmie wynosi około 3 miesiące. Nie zaleca się przyjmowania dawki powyżej 1000 mg tygodniowo, ponieważ jest ona na tyle wysoka, że bez zastosowania inhibitorów aromatazy może się pojawić zatrzymywanie wody, redukcja tkanki mięśniowej, trądzik i inne zmiany na skórze, łojotok, a także nadmierne owłosienie lub łysienie.

Steryd powinien być przyjmowany przez okres 6 miesięcy. Czasu tego nie powinno się skracać, ponieważ może to wywołać retencję wody w organizmie i słabsze efekty od oczekiwanych. Niekorzystnym skutkiem zbyt szybkiego zakończenia kuracji może być także spadek masy mięśniowej i wzrost wagi ciała. W skrajnym przypadku może wystąpić bezpłodność, zakrzepica, kłopoty z wątrobą, nadciśnienie i zwyrodnieniowe zapalenie stawów. Rzadko występującą reakcją organizmu jest uczucie duszności i kaszel. Reakcją organizmu na testosteron może być także wzrost poziomu agresji, problemy z prostatą oraz przewodem pokarmowym. U kobiet mogą wystąpić zaburzenia miesiączkowania. Niewskazane jet przyjmowanie sterydu w sposób ciągły, bez koniecznych przerw w kuracji.
Dostępność

Testo-MIX1-250 jest preparatem stosunkowo łatwo dostępnym w sklepach internetowych. Znajduje się również w ofercie regularnej naszego sklepu https://sterydy.org.pl/sklep-online-peptydy-hgh-kup-promocja-doping-cykl/tessto-mix-250mg-ml-enan-cypio-prop-testosterony-estry/