T.MIX-PRO Testosterone mix 300mg/ml 10ml vial

Opis

Co to jest T.MIX PRO ? Jak sama nazwa wskazuje producent z krajów arabskich zagwarantował nam mixa 3 najpopularniejszych estrów testosteronu. W T.MIX znajdziemy wszystkie 3 estry a mianowicie : Enanthate , Cypionate , Propionate ( wszystkie po 100mg na ml). Co nam daje taki mix ? Wszystkie 3 estry w 1ml , dają nam momentalnie duże i trwałe stężenie testosteronu w naszym organizmie. Jeśli chodzi o opis każdego z estrów to nie będę się tutaj rozpisywał , bo każdy rodzaj testosteronu został już wielokrotnie opisany w naszym serwisie.

Efekty jakich możemy się spodziewać są oczywiście takie same jak dla każdego testosteronu , który posiada cechy anaboliczno-androgenne. W tym przypadku nie jest inaczej , wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej , wzrost siły , libido , lepsza regeneracja i wytrzymałość mięśniowa. Informuję że mix testosteronu producenta Kuwait Professional , to mocny anabolik , najwyższej jakości tak więc jeśli chodzi o dawkowanie to ze względu na stężenie trzeba uważać.

Dawkowanie

Pamiętajmy że w każdym ml mamy aż 300mg testosteronu (enan, cypio, prop) !!! Dawkowanie jest zależne od poziomu zaawansowania danej osoby , podobnie jest z długością kuracji. Osobą zaczynającym przygode z dopingiem zaleca się stosowanie dawki tygodniowej 300mg ( podzielonej na 0,5 ml x2 razy w tygodniu). Osoby zaawansowane jak wiemy często oscylują w dawkach powyżej 500mg tygodniowo , pamiętaj im wyższą dawkę testosteronu przyjmujesz , tym szybciej twoje hormony takie jak np. estrogen będą iść w górę , dlatego warto mieć pod ręką dowolny antyestrogen.

Efekty uboczne

Występują takie jak dla każdego testosteronu , czyli ryzyko : ginekomastii , łysienie , agresja , trądzik , nadmierne owłosienie itp. Należy pamiętać że większość efektów ubocznych można zniwelować stosując środki osłonne.

Podsumowanie :

Stosując T300 , znacznie oszczędzasz , za każdy z 3 testosteronów płacisz powyżej 100 zł , tu masz wszystkie 3 w 1. Dodatkową zaletą jest to że nie musisz wykonywać tak częstych iniekcji , czy wbijać po 3 ml testosteronu na raz :). Jesteś zainteresowany naszą ofertą , bezpłatną poradą , zapraszamy tutaj.