PROPIO-PRO Testosteron Propionat 100mg/ml 10ml

Opis

Testosteron Propionate firmy Kuwait Professional oferowany jest we flakonie 10ml ze stężeniem 100mg/ml.

Propionat to jeden z najbardziej popularnych sterydów na świecie, w internecie znajdziemy ogromną bazę wiedzy na jego temat , to środek uniwersalny. Postaramy się przedstawić to w wielkim skrócie. Jest to tzw. krótki testosteron czyli szybko działający estr.

Propionat ma to do siebie że działa o wiele szybciej niż pozostałe znane testosterony : enathate i cypionate.

Efekty

Efekty widoczne i odczuwalne są już praktycznie od razu a okres półtrwania tego sterydu to 2 doby. Czas półtrwania wydaje nam się jedynym minusem propionatu , dlatego że niestety musi być dosyć często podawany aby utrzymać odpowiednie stężenie we krwi.

Ok był minus , teraz pora na plus , w przeciwieństwie do pozostałych estrów testosteronu , nie występuje tak duża retencja wody , co skutkuje zmniejszeniem ryzyka ginekomastii w porównaniu do długich estrów testosteronu.

Testosteron Propionat jest polecany w kuracjach kiedy zależy nam na polepszeniu definicji mięśniowej. Testosteron jest bazą każdego cyklu, czyli mieszanie z innymi sterydami to sprawa bardzo otwarta , zależna od doświadczenia osoby stosującej doping.

Cykl z użyciem testosteron propionat najczęściej trwa od 8 do 10 tygodni.

Testosterone propionate Kuwait Professional 10ml

Oferowany przez nas steryd należy do jednych z najbardziej znanych sterydów na świecie, jego działanie zostało potwierdzone w wielu niezależnych badaniach. Większość sportowców potwierdza jego działanie. Testosteron może pomóc ci w osiągnięciu idealnej sylwetki, a także rozbudowie tkanki mięśniowej. Oferujemy państwu steryd potocznie nazywany „szybkim testosteronem„. W skrócie działa on bardzo szybko , jednak należy mieć na uwadze że jest on dość szybko wydalany z naszego organizmu. Badania koncernów farmaceutycznych wykazują, że jest wydalany z naszego organizmu po około 30 godzinach. Wychodzi na to że najlepiej stosować propionat mniej więcej co drugi dzień. W niektórych przypadkach stosuje się go częściej. Dzięki działaniu tego testosteronu i racjonalnemu dawkowaniu szybko osiągniemy wyznaczony cel.

Działanie i dawkowanie

Propionat jest hormonem rozpuszczalnym w oleju, i jest sterydem tylko i wyłącznie iniekcyjnym. Praktycznie jedynym minusem tego sterydu jest fakt częstych iniekcji . Zaleca się iniekcje co drugi dzień , jednak czasami, w okresie startu przed zawodami, kiedy zależy nam na szybkiej rozbudowie masy mięśniowej, należy sięgać po propionat nawet codziennie. Jednocześnie w tym czasie powinniśmy kontrolować stężenie testosteronu jak i pozostałych zależnych od niego hormonów (estrogen).

Dawki podawane testosteronu wahają się od 300-500mg w tygodniu. Okres stosowania propionatu to 8-10 tygodni.