BOLDE-PRO Boldenone Undecylenate 200mg/ml 10ml

Boldenon

  • Okres aktywnego działania: około 7-9 dni
  • Zalecane dawkowanie: od 200 do 600mg tygodniowo
  • Zastosowanie: dobra jakościowo masa mięśniowa, dobra definicja
  • Czas działania: odczuwalny od czwartego tygodnia, solidne przyrosty od około szóstego tygodnia
  • Długość dawkowania: od 9 tygodni wzwyż
  • Wykrywalność w organizmie: do 5 miesięcy
  • Właściwości: silny anaboliczny, umiarkowany androgennie, bardzo niska aromatyzacja
  • Blokowanie układu HPTA: umiarkowane
  • Odblokowanie: po około 17-21 dniach po ostatniej iniekcji

Opis

Boldenon Undecylenate to silny anabolik , znany również pod nazwą Ganabol, który zwykle jest wiązany z wyraźnym efektem androgenicznym. Dlatego uważa się że Boldenon to nie tylko bezpieczny steryd który powoduje wyraźny wzrost masy mięśniowej ja i siły w odstępie krótkiego czasu. Boldenon/Ganabol ma ponadto bardzo dobry wpływ na bilans azotowy, a to daje efekt w postaci znacznego zwiększenia syntezy protein w naszych komórkach mięśniowych. Wysoka jakość sterydu jakim jest boldenon spowodowana jest niską retencją wody. Kolejną pożądaną przez kulturystów cechą jest to, że Boldenon aromatyzuje się minimalnie, co czyni go dobrym sterydem w przygotowaniach przed startami w zawodach.

Sportowcy którzy zamierzają łączyć Boldenon z innymi środkami na przykład z Winstrol depot muszą mieć świadomość, że takie połączenie na pewno spowoduje mega twardość naszych mięśni. Jeśli chodzi o dietę to podczas stosowania boldenonu powinniśmy nastawić się na wysoką kaloryczność z bogata ilością białka. Powyższe połączenie na pewno spowoduje znaczny wzrost siły oraz szybki przyrost masy mięśniowej o bardzo dobrej jakości. Praktyka pokazała że Boldenon stymuluje również apetyt. Kolejna zaleta Boldenonu to wpływ na zwiększenie ilości produkcji czerwonych krwinek.

Dawkowanie

Większość sportowców dawkuje Boldenon około 150-300mg tygodniowo. Zaawansowani kulturyści sięgają po dawki od 500mg wzwyż. Należy jednak mieć na uwadze że początkujący nie powinni stosować takich dawek.

Jeśli chodzi o efekty uboczne to Boldenon nie powoduje podwyższenia ciśnienia tętniczego. Może wystąpić trądzik, jeśli chodzi o ginekomastie i przejawy agresji pojawiają się w bardzo małej liczbie przypadków.