Sustanon 250-250mg/ml 10ml vial-120zł

Jednym z najbardziej popularnych produktów producenta euro-pharmacies jest Sustanon250 jest to mix 4 estrów testosteronu: testosteron dekanianu , testosteronu propionioaniu, testosteronu fenylopropionianu oraz testosteronu isocaproate.

Sustan jest bardzo zbliżony w budowie do Omnadrenu250 , są to bliźniacze preparaty niezwykle popularne. Susta powstała z myślą o młodych osobach , a raczej młodych pacjentach gdzie mix ten podawany im jest w leczeniu niedoboru testosteronu. Sustanon ma za zadanie utrzymanie odpowiedniego poziomu testosteronu we krwi. Jednak badania i praktyka wykazały z czasem że środek ten nie sprawdza się tak u nastolatków jak tego oczekiwano, dlatego że w młodym wieku wskazane jest aby jednak testosteron utrzymywał się na stabilniejszym poziomie. Na chwile obecną Sustanon250 wykorzystuje się w medycynie lecząc dorosłych mężczyzn cierpiących na niedobór testosteronu. Jak wiele leków a zwłaszcza testosteron Sustanon250 cieszy się sporą popularnością w dopingu , sportowcy bardzo chętnie po niego sięgają i stał się on jednym z bardziej popularnych mieszanin testosteronu dostępnych w sprzedaży.

Sustanon-250 należy do grupy sterydów anaboliczno-androgennych, dlatego ma on bardzo duże pole zastosowania jak i działania. Większość sportowców którym zależy na zbudowaniu masy mięśniowej , często sięga właśnie po Suste ponieważ swym działaniem przyspiesza ona syntezę białek. Stosując Sustanon na pewno zwiększymy retencję azotu w organizmie , co umożliwi nam zachowanie efektu anabolicznego. Kolejnym plusem w stosowaniu tego mixu jest to że pobudza on produkcję czerwonych krwinek, a to sprawia że poprawiamy natlenienie krwi, co na pewno nam się przyda podczas mocnych i intensywnych treningów.

Dzięki swojej budowie zapewni nam dobre osiągi w budowaniu masy mięśniowej , sam Sustanon dodatkowo zmniejsza ilość kortyzolu ( kortyzol jest to substancja niszcząca tkankę mięśniową i mająca wpływ na przyrost tkanki tłuszczowej). W wielkim skrócie stosując Sustanon zapewnimy sobie spore przyrosty masy mięśniowej, duży wzrost siły oraz poprawę wytrzymałości. Wszystkie te czynniki są bardzo pomocne zwłaszcza podczas przygotowań do startów w zawodach.

Dawkowanie:

Składniki zawarte w Sustanon są aktywne w naszym organizmie do około trzech tygodni, zaleca się jednak iniekcje domięśniową dwa raz w tygodniu. Jeżeli chodzi o dawkę to jest to sprawa indywidualna , przeważnie stosuje się od 250 do 500 mg tygodniowo. Czas kuracji to od 8 do 12 tygodni.

Stosując Sustanon250 pamiętajmy o kontroli estrogenu podczas cyklu , w razie wysokiego poziomu , warto jest skorzystać z dowolnego AI ( oferta dostępnych jest na e-sterydy.pl). Po cyklu obowiązkowo musimy skorzystać z protokołu PCT.

Skutki uboczne:

Steryd ten jest silnym androgenem , dlatego podczas jego stosowania , mogą wystąpić takie skutki uboczne jak : łysienie androgenne, trądzik , ryzyko ginekomastii , retencja wody oraz skłonności do agresji.

Podsumowanie:

Jeżeli zależy ci na szybkim wzroście masy mięśniowej i siły , to preparat ten jest właśnie dla ciebie , pamiętaj tylko że stosując Sustanon to tak jak w przypadku innych testosteronów , zadbaj o kontrole hormonów w czasie cyklu jak i poprawny odblok po cyklu.