Stanozolol Depot-50mg/ml 10ml vial-120zł

Kiedy sportowiec pragnie utrzymać swoje mięśnie w doskonałej kondycji, sprawić, by były one jeszcze bardziej wytrzymałe  i jak najlepszej jakości może sięgnąć po środek, który pomoże zdobyć te efekty.

 Popularny środek, znany pod nazwą winstrolu to środek o nazwie Stanozolol Depot, który jest bardzo znany w środowisku nie tylko kulturystów, lecz także lekkoatletów czy nawet miłośników sztuk walki, pływaków, narciarzy biegowych czy ciężarowców. Kiedyś popularny przede wszystkim w środowisku weterynaryjnym, stosowany jako środek dla koni wyścigowych, po badaniach i udoskonaleniu stał się jednym z najpopularniejszych sterydów, spożywanych przez ludzi pragnących szybkiego sukcesu.

Dawkowanie Stanozololu

Aby produkt przyniósł pożądane efekty bez skutków ubocznych należy brać 100mg na dwa, trzy dni. Stanozolol możemy zażywać z innymi substancjami, wszystko zależy jakich efektów oczekujemy. Winstrol w połączeniu z testosteronem zaprowadzi równowagę w poziomie aktywności estrogenów.

Możliwe skutki uboczne

Przyjmując każdy rodzaj sterydów trzeba postępować zgodnie z zaleceniami zawartymi na ulotce, aby nie doprowadzić do powikłań, którym może być uszkodzenie wątroby. Zażywanie Stanozololu w postaci iniekcyjnej ogranicza możliwość uszkodzenia wątroby, jednak nie jest to jednoznaczne            z całkowitym brakiem ryzyka! Z tego powodu tak bardzo ważne jest przyjmowanie osłon na wątrobę, które są dostępne w każdej aptece. Innymi, możliwymi działaniami niepożądanymi są:

 • nasilenie łysienia androgenowego u mężczyzn z predyspozycjami,.
 • nasilenie trądziku hormonalnego u osób ze skłonnościami – dlatego niezwykle ważna jest odpowiednia dieta i higiena osobista.
 • Wzrost złego (LDL) i obniżenie dobrego (HDL) cholesterolu – w trakcie stosowania sterydów zalecana jest dieta o niskiej zawartości cholesterolu.
 • Hamowanie naturalnej produkcji testosteronu, dlatego konieczne jest stosowanie i uzupełnienie testosteronu egzogennego.
 • Stosowanie powoduje zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych, tzw. hepatotoksyczność, która jest typowa przy przyjmowaniu sterydów anabolicznych z grupy C17-aa.

Należy pamiętać, że wszystko zależy od naszego organizmu i dawki. Przestrzeganie odpowiednich zaleceń przy spożywaniu Stanozololu pomaga zachować równowagę i pozwala na bezpieczne stosowanie preparatu.

Stanozolol Depot – charakterystyka

Jest to jeden z najpopularniejszych sterydów anabolicznych, dostępnych na obecnym rynku. Stanozolol to produkt firmy  Euro-pharmacies. Ten rodzaj sterydów często jest też znany pod nazwą Winstrolu. Ze względu na szybko osiągalne, pożądane efekty jest bardzo popularny wśród środowiska lekkoatletów i kulturystów. Sterydy mogą  być przyjmowane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Dawki dla kobiet są opowiednio mniejsze. Należy pamiętać o nie przekraczaniu dawek; Winstrol można bezpiecznie przyjmować do 8 tygodni.

Sterydy z tej grupy są również bardzo często stosowane przy chorobach mięśni, aby nie doprowadzić do ich wyniszczenia, a także przy osteoporozie. Pomaga również osobom, które uległy poparzeniom. Winstrol był również wykorzystywany przy leczeniu otyłości spowodowanej brakiem równowagi hormonalnej, przyspiesza również wzrost złamanych kości. Według niektórych badań, może on również pomóc w terapii przy niektórych nowotworach piersi.

Właściwości Stanozololu

Wszystkich funkcji tych sterydów nie sposób wypisać, ponieważ na każdy organizm może działać nieco inaczej. Jest to substancja z grupy sterydów anabolicznych, bazujących na dihydrotestosteronie (DHT). Stanozolol to jego zmieniona forma, gdzie została zmniejszona androgeniczność, a zwiększona anaboliczność substancji.

Podstawowe wartości Stanozololu to:

 • Synteza białek, która polega na zwiększeniu szybkości tego procesu. Komórka szybciej buduje białka, które są głównym składnikiem mięśni. Powstająca tkanka mięśniowa jest bardziej wytrzymała.
 • Redukcja SHBG, czyli białek, które wiążą hormony płciowe. Stanozolol obniża poziom SHBG, co doprowadza do większej ilości wolnego testosteronu, który jest jego aktywną i użyteczną postacią.
 • Powiększenie ilości erytrocytów, czyli czerwonych krwinek, które przenoszą tlen przez krew. Szybciej przenoszony tlen to większa wytrzymałość tkanki mięśniowej.
 • Zatrzymywanie azotu, który wchodzi w skład mięśni. Azot to około 16% tkanki mięśniowej! Stanozolol powoduje zachowanie odpowiedniej ilości tego pierwiastka w naszych mięśniach.
 • Obniżenie poziomu hormonu stresu. Według najnowszych badań sterydy Stanozololu przysługują się do obniżenia Glukokorykoidów, potocznie nazywanych hormonami stresu. Mimo że sterydy nie obniżają ich poziomu w drastyczny sposób, warto o tym pamiętać! Stres zjada nasze mięśnie        i przysparza nam dodatkowej tkanki tłuszczowej!

Stanozolol – efekty

Pierwsze efekty stosowania sterydów są zauważalne już po 10 dniach stosowania

 • Szybki przyrost masy mięśniowej;
 • Poprawa jakości tkanki mięśniowej;
 • Lepiej zarysowany wygląd mięśni;
 • Zachowanie siły przy restrykcyjnej diecie i intensywnych ćwiczeniach, które są nieodłącznym elementem w dążeniu do wysportowanej sylwetki i mocnych mięśni.