Sustabol 250 Mix Testosteronów

Sustabol to steryd o działaniu anabolitycznym.

Należy go grupy krótko łańcuchowych estrów. Jego działanie jest dość szybko zauważalne w porównaniu z innymi środkami. Zawiera estry testosteronu. Dzięki prawidłowemu doborze składników utrzyma działanie androgennego testosteronu przez 4 tygodnie po zaledwie jednym wstrzyknięciu.

Jego przyjmowanie niesie za sobą szereg zalet dla mężczyzn jakimi są: pobudzenie rozwoju i czynności gonad, rozwój zewnętrznych narządów płciowych, gruczołu krokowego, pęcherzyków nasiennych oraz rozwój wtórnych cech płciowych takich jak : wzrost , niski głos i zarost. Dlatego zaleca się go osobom już dojrzałym płciowo. Wykazuje silną aromatyzację do estrogenów a mimo to nie wywołuje ginekomastii, czyli przerostu sutka u mężczyzn.

W skład środka wchodzi Testosteron Propinate 30 mg, Testosteron Fenylopropionian 60mg, Testosteron Isocaproate 60 mg, Testosteron Deconate 100mg. Charakteryzują się one różną szybkością wchłaniania i wydzielania. Testosteron sprzyja retencji azotu a więc powoduje szybsze odbudowanie mięśni i spalenie tkanki tłuszczowej. Sustabol wpływa na wzrost włókien mięśniowych oraz krwinek czerwonych co powoduje zwiększenie wydolności organizmu.

Przyjmowanie Sustabolu gwarantuje szybki przyrost masy mięśniowej oraz siły. Mięśnie będą dobrej jakości dzięki małej retencji wody. Pierwsze rezultaty zobaczymy już po 3 dniach. Środek jest również mało toksyczny. Sustabol można łączyć z innymi sterydami anabolicznymi. Jeszcze lepsze rezultaty osiągniemy go z Metanalobem, Anadrolem, Winstrolem lub Trenbolonem.

Sustabol 250 Mix Testosteronów skutki uboczne

Skutki uboczne przyjmowania Sustabolu to : trądzik, przetłuszczona skóra, podwyższone ciśnienie krwi, nadmierne owłosienie ciała przy jednoczesnym łysieniu na głowie, bolesne erekcje, u młodych osób pojawić się może przedwczesne dojrzewanie oraz zatrzymanie wzrostu kości.

Sustabol 250 Mix Testosteronów dawkowanie

Dawkowanie: 50-200 mg co 3 dni , zastrzyki domięśniowe, maksymalny czas stosowania od 4-12 tygodni. Należy przestrzega zalecanych dziennych dawek dla zdrowia naszego organizmu i stosować iniekcje zgodnie z zaleceniami producenta.
Rezultaty w dużej mierze zależą również od efektów jakie chcemy uzyskać oraz od tego jak długo już trenujemy i czy robimy to regularnie. Warto również poprosić trenera personalnego lub dietetyka o rozpisanie diety.

Cena Sustabolu jest na średnim poziomie.