Stanozolol 50mg WINSTROL DEPOT

Środek lubiany przez wielu sportowców i kulturystów.

W przeszłości podawany był koniom wyścigowym, zanim wszedł do użytku jako wyrób medyczny z przeznaczeniem dla ludzi. Aktualnie Winstrol to środek najczęściej wykorzystywany w celach dopingowych, w wielu dyscyplinach sportowych tj. podnoszenie ciężarów, pływanie lub dyscypliny lekkoatletyczne.

Jego kluczowe działanie opiera się na zwiększaniu jakości mięśni, stąd tak duża popularność wśród zawodowców. Wyraźny wzrost siły to pierwszy widoczny rezultat, sporo mniejszy zauważymy na wzroście masy mięśniowej. Generalnie rzecz biorąc, przyspiesza procesy syntezy białka w organizmie. Zadowalające efekty uzyskamy już przy dawce 50mg/tydzień. Niezawodny przed zawodami, w połączeniu z niskokaloryczną dietą (bogatą w białko).

Winstrol może być podawany zarówno przez tabletki, jak i przez iniekcje. Przyjęto, ze zastrzyki są bardziej skuteczne niż tabletki, dodatkowo mniej szkodliwe dla wątroby.

Stanozolol 50mg – WINSTROL DEPOT dawkowanie

Preparat działa przez 48h, w związku z tym należy go przyjmować co 2-3 dni. Zalecaną dawką jednorazową jest 50mg – dotyczy iniekcji. Przy tabletkach przyjmujemy 10-20mg codziennie. Pierwszych widocznych efektów możemy spodziewać się po 10 dniach stosowania. Kuracja powinna trwać od 2 do 4 tygodni.

Stanozolol 50mg skutki uboczne

W porównaniu do innych sterydów nie ma zbyt wielu skutków ubocznych, natomiast należy wiedzieć, że podczas kuracji może pojawić się: obniżenie tembru głosu, silne bóle głowy, zmiany w poziomie LDL i HDL, podwyższone ciśnienie krwi. Zbyt wysoka dawka może być toksyczna.
Zawodowi kulturyści, którym zależy na jednoczesnej budowie masy i siły, często stosują Winstrol Depot z Dianabolem, Deca-durabolinem bądź Testosteronem.(100mg Winstrolu na tydzień, plus 200 mg Deca-durabolinu na tydzień).

Niestety na rynku pojawia się coraz więcej podróbek. Przedstawiamy sposób, jak je rozpoznać : kolor podróbki jest biały, mleczny, wygląda jak jednolita mieszanina. Oryginalny Winstrol jest widocznie oddzielony od wody, wygląda jak lekka zawiesina w ampułce.

Winstrol (inaczej stanozolol), choć pierwotnie podawany był koniom wyścigowym, jest aktualnie jednym z najczęściej stosowanych środków dopingujących przez sportowców. Stosowany jest zarówno w dziedzinie podnoszenia ciężarów, w biegach, pływaniu, jak i w sportach walki. Swoją popularność zawdzięcza mocnemu działaniu anabolicznemu, które pozwala na zwiększenie siły mięśni i – tym samym – poprawę wyników sportowych. Aktualnie, Winstrol produkowany jest przez hiszpańską firmę Desna.

Właściwości

Swoje właściwości Winstrol zawdzięcza silnemu działaniu anabolicznemu, czyli wpływa na budowanie  tkanki w organizmie. Ponadto, stanozolol posiada niewielkie właściwości androgenne, a jego stosowanie nie powoduje aromatyzacji  (czyli nie wywołuje przemiany androgenów w estrogeny). Dzięki zmianom chemicznym w mięśniach i zwiększeniu syntezy białek, Winstrol wpływa na przyrost mięśni i – co za tym idzie – poprawia na ich jakość i siłę. Uzyskany w ten sposób tzw. suchy mięsień pozbawiony jest tłuszczu i wody. Wpływa to także na możliwość kształtowania sylwetki, dzięki czemu stanozolol jest chętnie stosowanym środkiem przez kulturystów. Co istotne, Winstrol nie wywołuje efektu retencji wody.

Forma i dawkowanie

Winstrol Depot 50mg podawany jest w formie iniekcyjnej, tj. w formie zastrzyków. Istnieje także „wersja” doustna, w postaci tabletek 2mg. Popularniejszą formą Winstrolu jest jednak właśnie forma iniekcyjna, bowiem ma skuteczniejsze i dłuższe działanie, a ponadto mniej szkodliwie oddziałuje na wątrobę.

Dzięki swoim właściwościom anabolicznym, Winstrol dość szybko wywołuje zmiany w organizmie. Pierwsze efekty widoczne są już po ok. 7-10 dniach od przyjęcia pierwszej dawki stanozololu. Cała kuracja powinna opiewać na okres od 4-6 tygodni. Winstrol w formie iniekcyjnej powinno przyjmować się co drugi/trzeci dzień w ilości 50mg. Profesjonaliści, których organizmy wykazują znaczną tolerancję na środek, mogą przyjmować dawki większe.

Skutki uboczne

Stanozolol nie powinien być przyjmowany jako jedyny środek dopingujący, mogłoby to bowiem doprowadzić do wystąpienia różnych skutków ubocznych. Przede wszystkim Winstrol negatywnie wpływa na stawy (co jest efektem braku aromatyzacji), przez co łatwiej nabawić się kontuzji w trakcie cyklu treningowego. Należy stosować dodatkowe substancje, które będą przeciwdziałały negatywnym skutkom przyjmowania środka. Dlatego też Winstrol często łączy się z testosteronem, dianabolem lub deca-durabolinem.

Choć Winstrol wywołuje słabsze skutki uboczne od innych środków anabolicznych, nie może być stosowany przez wszystkich. Środek nie powinien być zażywany przede wszystkim przez kobiety w ciąży oraz przez kobiety planujące ciążę. Nie powinien być też przyjmowany przez osoby, które w przeszłości zachorowały na raka prostaty lub raka piersi. Niepożądany jest również dla cukrzyków, dla osób z zaburzeniami krążenia i po przebytym zawale serca, czy dla osób chorujących na wątrobę lub nerki.

Środek wywołuje też działania niepożądane, takie jak np. wspomniane „wysuszenie” stawów. Winstrol wpływa też na obniżenie męskiego głosu, na powstawanie trądziku i wypadanie włosów, powoduje bezsenność i bóle głowy. U mężczyzn może zaburzać erekcję, a u kobiet opóźniać cykl miesiączkowy.