Sustamed Mix Testosteronów

 Dla uzyskania najlepszych rezultatów przyjmujemy jednak 1 zastrzyk na tydzień. W medycynie ma swoje zastosowanie w leczeniu niepłodności u mężczyzn.

Plusem stosowania Sustamedu jest na pewno to iż pobudza rozwój i czynność gonad oraz narządów płciowych zewnętrznych, gruczołu krokowego i pęcherzyków nasiennych. Nie zaleca się zatem stosowania u mężczyzn nie rozwiniętych płciowo oraz w okresie zaburzenia klimakterium męskiego lub u osób mających problemy z zaburzeniami erekcji. Ponadto w niewielkim czasie uzyskać można ogromny przyrost tkanki mięśniowej. Cały czas pamiętamy ,że rezultaty w dużej mierze zależą od naszego wkładu w trening oraz ich częstotliwości. Dodatkowo możemy wspomóc nasze mięśnie stosując odpowiednią dietę. Warto zatem skonsultować się z dietetykiem lub trenerem personalnym. Ponadto środek pomoże nam również w krótkim czasie pozbyć się tkanki tłuszczowej. Podczas przyjmowania ma wpływ na podwyższoną produkcję czerwonych krwinek oraz wspomaga odporność.

Przeciwwskazaniem do przyjmowania Sustamed jest przede wszystkim nadwrażliwość na którąkolwiek substancje, rak sutka, rak gruczołu krokowego, hiperkalcemia niewydolność serca i wątroby.

Sustamed dawkowanie

Dawkowanie: od 250 mg do 1000 mg , najlepsze efekty można uzyskać w połączeniu z Sustanolem lub Primobolanem.

Skutki uboczne

Przyjmowanie produktu niesie za sobą szereg skutków ubocznych, szczególnie iż środek jest bardzo silnie toksyczny. Prowadzi ono do ginekomastii czyli przerostu sutka u mężczyzn, nadciśnienia, przetłuszczania cery, nadmiernej retencji wody, przerostu prostaty, trądziku, zwiększone owłosienie , łysienie , wahania nastroju, bezsenność, zmęczenie, depresja, niepokój, problemy z wątrobą, zanik jąder, choroby skóry, agresja. Z powodu wielu negatywnych możliwych skutków należy stosować środek rozsądnie oraz zgodnie z zaleceniami producenta.

Po zakończeniu przyjmowania (najlepiej po 2 miesiącach) , aby utrzymać dotychczasową masę mięśniową powinniśmy zastosować Clenbuterol przez 3-4 tygodnie. Warto zaznaczyć iż środek po zakończeniu stosowania pozostaje na długo w organizmie i jest łatwo wykrywalny w moczu.

 

Sustabol 250 MIX testosteronu to mieszanka czterech rodzajów testosteronu: propionianu testosterornu, fenylopropionianu testosteronu, isacaproate testosteronu i dekanianu testosteronu. Dzięki odpowiednim proporcjom estrów testosteronu w mieszance, o różnych okresach półtrwania, zapewnione jest nieprzerwane uwalnianie testosteronu przez długi czas po wstrzyknięciu mieszanki.

Sustabol początkowo stosowany był do leczenia niepłodności i podawany raz w miesiącu.

Wstrzykiwanie sustabolu przez mężczyzn niesie za sobą wiele zalet: pobudza rozwój i czynność gonad, rozwija zewnętrzne narządy płciowe, gruczoł krokowy, pęcherzyki nasienne oraz ma wpływ na wtórne, męskie cechy płciowe takie jak wzrost, niski głos i zarost. Zażywanie testosteronu jest szczególnie polecane w przypadku niedostatecznego rozwoju płciowego, oligospermii, niedoborem androgenów i problemami z narządami płciowymi.

Jako steryd stosowany przez kulturystów Sustabol 250 zapewnia szybki i duży przyrost masy mięśniowej oraz siły. Najlepsze rezultaty daje stosowanie w połączeniu z metanabolem. Taka kombinacja jest nazywana bazą do budowy masy mięśniowej. Zależnie od dawek spełnia różne funkcje. Dla początkujących najlepsze jest stosowanie nie więcej niż 250mg tygodniowo w połączeniu z 30-40mg metanabolu. Profesjonaliści zazwyczaj biorą dawki w granicach 500-1000mg tygodniowo z 40mg metanabolu i 300-400mg nandrolonu.

500mg sustabolu tygodniowo przyjmowane w trakcie tygodnia jest w stanie w przeciągu 3 miesięcy powiększyć wagę o 5 do 10kg. Dobre jest również połączenie sustabolu z primobolanem i winstrolem. Wszystkie te połączenia dają zdecydowane i wyraźne efekty.

Niestety należy szczególnie uważać na ten produkt, gdyż ze względu na popularność tego produktu na rynku pokazuje się bardzo dużo podróbek.

Działanie

Dzięki zastosowaniu 4 różnych estrów testosteronu, które wchłaniają się z różną prędkością. Dzięki temu, po podaniu domięśniowym, testosteron utrzymuje się przez dłuższy czas na jednym poziomie. Testosteron wstrzyknięty w mięśnie dostaje się bezpośrednio do krwi pomijając wątrobę, po cym wiąże się w w 99% z globuliną wiążącą androgeny. Pozostały 1% pozostaje wolny i jest formą aktywną biologicznie.

Przyjmując sustabol w dawkach znacznie przekraczających lecznicze dochodzi do bardzo dużego magazynowania się wody w organizmie. Przez to już po kilku tygodniach mogą wystąpić obrzęki, które w ostateczności mogą nawet utrudnić chodzenie.

Cykl jest bardzo ciężki i trwa 2 miesiące. Po zakończeniu cyklu, dla utrzymania masy mięśniowej stosuje się clenbuterol przez około 3-4 tygodnie. W trakcie cyklu często przyjmowany jest również dodatkowy propionian testosteronu co 3 dni, który w połączeniu z propionianem w sustabolu podwyższa ogólne stężenie testosteronu we krwi i stabilizuje go na stałym poziomie. Ważne jest jednak, żeby pamiętać, że propionianu nie stosuje się w te same dni w które wstrzykiwany jest sustabol.

Ze względu na to, że estry testosteronu bardzo często konwertują do estrogenów, kulturyści bardzo często korzystają z blokerów receptorów estrogenowych.