SuperDrol (Methylldrostanolone) 10mg/tab 100 tabs- 180 zł

Kolejną nowością na rynku sterydów anabolicznych jest SuperDrol , wyprodukowany przez euro-pharmacies.

Steryd ten jest dostępny w tabletkach 10mg , czas aktywności w naszym organizmie wynosi do 16 godzin . Jest to steryd anaboliczno-androgenny , jeżeli chodzi o dawkowanie to praktyka pokazuje ze najlepsze efekty osiąga się od 20 do 60 mg dziennie.

OPIS:

Methylodrostanolone znany jest również jako Metasteron (2α, 17α-dimetylo-5a-dihydrotestosteron) (2α, 17α-dimetylo-DHT) lub 2α, 17α-dimetylo-5α-androstan-17β-ol-3-on. Metasteron jest syntetycznym androgennym sterydem jak i 17α-alkilowana pochodną DHT.
Steryd ten powstał już w 1956 roku , jednak przez długi czas nie znalazł zastosowania w farmaceutyce , i branża medyczna odstawiła ten produkt do magazynu ,dopiero w 2005 roku , steryd ten został ubrany w nowe opakowanie jak i nazwę”Super-Drol”.

W ostatnim 10-leciu SuperDrol zyskał ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Praktyka już pokazała że można uzyskać stosując go bardzo dobre efekty w stosunkowo krótkim czasie a co istotne nie zablokuje naszej gospodarki hormonalnej. Methyldrostanolone jest bardzo skuteczny w jeżeli zależy nam na szybkim wzroście mięśni przy zachowaniu szczupłej sylwetki.

OD CZEGO NAZWA SUPER-DROL ?

Nazwa handlowa powstała od podobieństwa, które łączy go bardzo mocno z Anapolonem. Doświadczeni kulturyści twierdzą, że jest on porównywalny a nawet silniejszy niż Anapolon, dlatego wymyślono nazwę „Super-Drol”.

DAWKOWANIE:

Pamiętajmy że stosowanie Metasteronu jest zależne od : poziomu sprawności , jak i celu jaki chce osiągnąć dana osoba. Dawką wyjściową dla większości stosujących jest 10 mg dziennie, ta dawka gwarantuje już przyrosty dobrej jakościowo masy mięśniowej. W praktyce doświadczeni sportowcy zwiększają dawkę o 10 mg co tydzień, aż do osiągnięcia dawki docelowej 30-40 mg (dziennie).
Bezpieczną dawką zapewniającą stałe przyrosty , jest 20 mg codziennie przez okres 4-5 tygodni.

CO WARTO WIEDZIEĆ:

Powszechne zastosowanie podczas tzw. „fazy rzeźbienia” pokazało że Metasteron ma unikalne właściwości, a na duży plus jest to że nie ma on oddziaływania estrogennego, także będąc na cyklu nie zaobserwujemy retencji wody.
Mimo tak dużych plusów , są i minusy , pamiętajmy aby zachować szczególną ostrożność w stosowaniu , szczególnie jeżeli chodzi o wątrobę , także stosując pamiętajmy o obowiązkowych osłonkach na wątrobę. Tak jak wszystkie sterydy anaboliczne z grupą C17-aa, SuperDrol jest hepatoksyczny i może uszkodzić wątrobę. Warto w kuracji zastosować takie środki jak : Liver,Hepatill, Heparagern a nawet TAD-600.

Ważne jest aby w cyklu którym stosujemy jeżeli jest już Super-Drol to lepiej nie łączyć go już z innymi sterydami oralnymi , a o spożywaniu alkoholu na czas kuracji powinniśmy zapomnieć.

Dla najlepszych efektów warto połączyć Metasteron z Testosteronem ponieważ jest to steryd supresyjny , po cyklu natomiast niezbędna jest kuracja PCT . Jest to wyjątkowy steryd , dzięki któremu osiągniemy niesamowite efekty , jest w stanie poprawić każdą sylwetkę , jeśli tylko przestrzegasz właściwej diety, trenujesz , dbasz o regenerację, na 100 % osiągniesz wymażony efekty.