Stanozolol-10mg/tab 100tabs-100zł

Krótka charakterystyka

Stanozolol to produkt jednego z najbardziej popularnych labów na świecie jakim jest Euro-Pharmacies. Stanozolol dostępny jest również pod innymi nazwami handlowymi jak Stazol, Stanozol,Winstrol ,Stanol .

Winstrol to lek dostępny w dwóch postaciach iniekcyjnej i doustnej , oba mają w sobie tą samą substancję czynną , postać iniekcyjna w nazwie ma dodane DEPOT.

Tu opiszemy Stanozol w formie tabletek , jednak pragnę nadmienić że DEPOT ma jednak tą ważną cechę że dłużej uwalnia się w organizmie, winstrol uwalnia w organizmie wytwarzanie kortyzolu (jest to hormon odpowiedzialny za katabolizm).

Wytwarzanie kortyzolu ma jedną poważną wadę potocznie nazwaną „wysuszenia stawów”, co często prowadzi do kontuzji zwłaszcza w sportach walki.

Okres półtrwania „wina” w tabletkach to około 9 godzin,także najlepiej dawkę docelową rozdzielać w czasie doby . Winstrol popularność zyskał w sporcie ze względu na swoje właściwości w budowaniu siły , często wykorzystywany jest w cyklach redukcyjnych , jest to środek stosowany w często z innymi sterydami , co ewidentnie wzmacnia cykl i działanie innych środków anabolicznych.

Dawkowanie:

Stanozolol powinien być stosowany ostrożnie , ze względów na toksyczność nie powinniśmy przekraczać okresu 6 tygodni , a dawka nie powinna przekraczać 60mg na dobę.

Ogromnym minusem o czym wspomnieliśmy wcześniej jest tzw. suszenie stawów i to nawet w umiarkowanych dawkach , dodatkowo powoduje przyrost mięśnia sercowego!!! Dlatego stosując Winstrol pamiętajmy o rozsądnym dawkowaniu jak i czasie stosowania.

Dla tych co lubią więcej czytać 🙂

Winstrol to lek który jest bardzo rozpoznawalny i popularny na całym świecie. Na rynek jako pierwsza wprowadziła go firma Zambon z Hiszpanii , lek jest pochodna androstanu. Wspomnę że wielu znanych sportowców ma z nim miłe wspomnienia 🙂 zakończone aferą dopingową , nazwiska tych sportowców są na pierwszych stronach gazet . Choć jest to środek wpisany na czarną listę WADA to jednak wciąż jest w topie sprzedażowym na całym globie. Stanozol to steryd dostępny w dwóch formach : tabletek i iniekcji (depot). W przypadku Winstrol Depot nadmienię że jest on rozpuszczalny w wodzie a nie oleju, także ze względu na to podlega on alkilowaniu 17 alfa.

Gdzie jest stosowany ?

Jako jeden z najbardziej popularnych środków dopingujących na rynku , wykorzystywany jest praktycznie w każdej dyscyplinie sportowej , choć jego pierwsze zastosowanie wykorzystano w weterynarii, jako lek dla koni wyścigowych. Choć człowiek z koniem ma niewiele wspólnego , grono sportowców sięgających po niego to np.: lekkoatleci , ciężarowcy , narciarze , pływacy, zawodnicy sportów walki.

Ile czasu działa Winstrol ?

Okres półtrwania dla Stanozolu w tabletkach to około 9 godzin. W świecie sportu jest on używany w cyklach gdzie zależy nam na jak największym wzroście siły i definicji mięśniowej. Jeżeli chodzi o stosowanie solo to oczywiście jest taka opcja , jednak należy pamiętać że bardzo popularne i o wiele wydajniejsze jest połączenie go z innymi sterydami.

Jak uniknąć wpadki antydopingowej ?

Stanozol w tabletkach jest wykrywalny w naszym organizmie do 3 tygodni od ostatniej dawki , jeżeli stosowaliśmy go w wersji DEPOT to czas jaki musi upłynąć od ostatniej iniekcji to 9 tygodni.

Skutki uboczne:

Pamiętajmy że stosując umiarkowane dawki , jak i czas stosowania możemy zminimalizować skutki uboczne , dlatego jeszcze raz przypominam : czas stosowania do 6 tygodni a dawki od 20-60 mg dziennie , kobiety do 10mg dziennie.

Skutki uboczne jakich możemy się spodziewać to tzw: „proces uwalniania kortyzolu”, kortyzol to hormon odpowiedzialny za katabolizm , niestety prowadzi to do „wysuszenia stawów”,co niestety skutkuje większą podatnością na kontuzje. Kolejnym i chyba największym minusem jest to że przyjmując Stanozol nawet w małych dawkach może skutkować przyrostem mięśnia sercowego.